S
sasha
Gost
...zanima me shta mislite koliko ima istine u ovome?Odnosi se na to da su devojke totalno ok kad ih osvajash,kad im ugadjash,ali kad osete da ti je stalo do njih,da imaju tvoje srce,onda se okrece druga strana medalje,postaju ono sto niko nikad ne bi pozeleo...think about it...

. Mada nije ni bitno toliko, jer je u pitanju poprilicna glupost. Doduse, to vazi za takve primere koje i ti navodis, medjutim ako ti zaista tesko pada raskid od osobe koja je DOKAZALA da te ne voli (ili da nije vredna tvoje ljubavi). Namerno nisam pricao o devojkama jer se odnosi na oba pola, muskarci umeju jos i gori da budu ponekad