Kad treba da se peru pantalone?

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.748
Koji je vaš stav, kada su pantalone (farmerke, šorc) "zrele" za pranje?

asdas.jpg

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.748
Nikol Ruso, privatni stilista i osnivač kompanije Let's Get Iou sa sedištem u Njujorku:

„Ljudi prave grešku da peru svoje farmerke prečesto. Što ih manje perete, to bolje, posebno teksas sa bilo kojim elastanom (streč). Kada perete svoj teksas, lupate ga, a svaki ciklus razgrađuje tkaninu. Šta god da radite, nemojte prati farmerke u vrućoj vodi, i nikada, nikada ih ne stavljajte u mašinu za sušenje - posebno vaše omiljene rastezljive. Iako možda mislite da ih vraćate u njihovu mršavu slavu, ono što zapravo radite je da uništavate tkaninu. To je i razlog zašto farmerke gube rastezljivost i dobijate tu opuštenu zadnjicu ili morate da ih stalno povlačite."

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
16.388
Nikol Ruso, privatni stilista i osnivač kompanije Let's Get Iou sa sedištem u Njujorku:

„Ljudi prave grešku da peru svoje farmerke prečesto. Što ih manje perete, to bolje, posebno teksas sa bilo kojim elastanom (streč). Kada perete svoj teksas, lupate ga, a svaki ciklus razgrađuje tkaninu. Šta god da radite, nemojte prati farmerke u vrućoj vodi, i nikada, nikada ih ne stavljajte u mašinu za sušenje - posebno vaše omiljene rastezljive. Iako možda mislite da ih vraćate u njihovu mršavu slavu, ono što zapravo radite je da uništavate tkaninu. To je i razlog zašto farmerke gube rastezljivost i dobijate tu opuštenu zadnjicu ili morate da ih stalno povlačite."
Cekaj, o cemu on prica o farmerkama ili nasledstvu koje treba ostaviti sledecoj generaciji?

Ja perem toliko cesto da sam i zabranu dobila - ne peri ako nisu u korpi za prljav ves. :lol:

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
31.927
Sneg mi pokvari ideju....kod mene poceo da pada i sad moram da skupim farmerice...
Poruka je automatski spojena:

Hoces reci komsija hahaha..
komsija mali debeli ne mozemo da menjamo farmerke, ali komsinica samo savije nogavice....te sa elastinom farmerice mogu i ja njene da nosim....sa dubokim carapama i cizmama...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.