Kad su za vas zene glupe?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Stalno me optuzuju da sam zenomrzac, a stalno nesto spustaju i vredjaju muskarce.
E pa evo direktnog pitanja, mada opet nije tu da bi se iko vredjao , jer svako misljenje je zbog necega nastalo...



Pocecu ja...
(1)
Glupe su mi kad pogledam da ulazu po 4,5,6 sati na izgled i kad se sve sabere, od potencijala naprave lukavu (to ostane od potencijala) i priprostu animalnu tvorevinu-sebe, da ne kazem bimbacu , koja talasa kako talasaju poznanice,estrada,drugarice.
Kad neko i pored potencijala izabere da bude tapetar i moler, a i u starosti i u mladosti ode pod noz hula hula hirurga, to ne vidim nikako drugacije nego glupost.

Neko ce reci pametnije je biti parazit nego guliti radno vreme krvnicki...jeste takav stav ocigledno dolazi sa emancipacijom zena...samo ovog puta ga primenjuju svi...
 
ajde i ja kao zensko da kazem nesto...

glupe su kad se ugledaju na grandovke i pinkuse...
glupe su kada stavljaju tonu sminke na sebe (znam x primera kada su momci prvi put videli devojku svoju bez sminke i sutra je sutnuli)
glupe su kada misle da mogu samo izgledom da dobiju sve u zivotu
i ono sto me najvise nerivra slovo w, al to vazi i za muskarce :D
 
Chesto.Kada shalabajzerski ismevaju koga stignu a iste su kao predmet ismevanja.Kad pokushavaju da na prenemaganje izvuku neku korist pa ispushe a da su samo uchtivo i lepo pitale,dobile bi shta zele.Kad lazu i pokushavaju da neshto zavrshe preko reda.Kad vode smrdljive dzukeletine u shetnju koji useru i zapishaju ulicu a one sutradan ugaze u to.itd
 
Glupe su kad im pokazes naklonost i onda ako pohvalis nekog ko moze da bude rival to tumace kao povlacenje iz "borbe"....
Sve ove ispod trojke (30) nemaju nimalo slifa za flert, vec samo za muvanje , grebanje i .........(rimovanje)....tj flert im je potencirano izdrkavanje do maksimum maksimuma...egocentrizam do krajnjih granica...
Cak i kad pomislim da su ovako inteligentne...svako neegocentricno ponasanje tumace kao povlacenje ili odustajanje...ili neko zamazivanje i taktiziranje...(zenke i muzjaci)...
 
ajde i ja kao zensko da kazem nesto...

glupe su kad se ugledaju na grandovke i pinkuse...
glupe su kada stavljaju tonu sminke na sebe (znam x primera kada su momci prvi put videli devojku svoju bez sminke i sutra je sutnuli)
glupe su kada misle da mogu samo izgledom da dobiju sve u zivotu
i ono sto me najvise nerivra slovo w, al to vazi i za muskarce :D

Imao bih jos neke stvari da dodam, ali ovo je za pocetak sasvim o.k. :ok:

Slovo w :evil:
 
Glupe su kad jure muškarce i nih postave na prvo i jedino mesto u životu, kad sve ostalo namerno zapostave ne bi li bile uz njega 24/7( jer kako će on sam da nađe put do frižidera ili fioke u kojoj su čiste gaće i čarape?) :roll:
Kad sede pored telefona i čekaju da ih momak pozove i kaže šta će raditi, umesto da same odu negde u provod. :mrgreen:
 
Stalno me optuzuju da sam zenomrzac, a stalno nesto spustaju i vredjaju muskarce.
E pa evo direktnog pitanja, mada opet nije tu da bi se iko vredjao , jer svako misljenje je zbog necega nastalo...



Pocecu ja...
(1)
Glupe su mi kad pogledam da ulazu po 4,5,6 sati na izgled i kad se sve sabere, od potencijala naprave lukavu (to ostane od potencijala) i priprostu animalnu tvorevinu-sebe, da ne kazem bimbacu , koja talasa kako talasaju poznanice,estrada,drugarice.
Kad neko i pored potencijala izabere da bude tapetar i moler, a i u starosti i u mladosti ode pod noz hula hula hirurga, to ne vidim nikako drugacije nego glupost.

Neko ce reci pametnije je biti parazit nego guliti radno vreme krvnicki...jeste takav stav ocigledno dolazi sa emancipacijom zena...samo ovog puta ga primenjuju svi...

zene su neverovatno glupa stvorenja u odredjenim situacijama, a koje uglavnom podrazumevaju hormonski disbalans-kad su trudne, kad su u postoporodjajnom stanju, kad su zaljubljene, kad su u pubertetu, ili menopauzi
kod muskaraca je to stanje trajnije i nema veze ni sa cime, sem sa njihovom prirodom i kapacitetom mozga
 
ajde i ja kao zensko da kazem nesto...

glupe su kad se ugledaju na grandovke i pinkuse...
glupe su kada stavljaju tonu sminke na sebe (znam x primera kada su momci prvi put videli devojku svoju bez sminke i sutra je sutnuli)
glupe su kada misle da mogu samo izgledom da dobiju sve u zivotu
i ono sto me najvise nerivra slovo w, al to vazi i za muskarce :D
Ovo više opisuje klinke nego žene. Što se tiče boldovanog, ne vidim šta je tu glupo jer određene žene zaista postižu sve u životu izgledom. :mrgreen:
Kad ne umeju da se izbore za sebe i prihvataju mišljenje okoline kao sopstveno ;)

Ovo je više nedostatak samopoštovanja i sampouzdanja nego glupost;)
 
Stalno me optuzuju da sam zenomrzac, a stalno nesto spustaju i vredjaju muskarce.
E pa evo direktnog pitanja, mada opet nije tu da bi se iko vredjao , jer svako misljenje je zbog necega nastalo...



Pocecu ja...
(1)
Glupe su mi kad pogledam da ulazu po 4,5,6 sati na izgled i kad se sve sabere, od potencijala naprave lukavu (to ostane od potencijala) i priprostu animalnu tvorevinu-sebe, da ne kazem bimbacu , koja talasa kako talasaju poznanice,estrada,drugarice.
Kad neko i pored potencijala izabere da bude tapetar i moler, a i u starosti i u mladosti ode pod noz hula hula hirurga, to ne vidim nikako drugacije nego glupost.

Neko ce reci pametnije je biti parazit nego guliti radno vreme krvnicki...jeste takav stav ocigledno dolazi sa emancipacijom zena...samo ovog puta ga primenjuju svi...

pa smatram da vera u nekog bez rezerve nije najpametnija stvar..malo zadrske nije na odmet
 
Kad veruju u ono u sta zele da veruju...
Kad prihvataju uloge koje im se namecu...
Kad veruju da moraju da prate neke "prirodne" tokove....
Kad veruju da se one razlikuju od muskaraca, ne samo po fizionomiji....
Kad ne veruju u sebe...
Kad dozvoljavaju....
Kad ne upravljaju svojim zivotima....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top