Kad ste se prvi put poljubili?

pila je vode dok sam ja pumpao cesmu da joj voda tece...
potom sam pumpao i dalje ,sagnuvsi se da se i ja osvjezim

stala je ispred mene
poljubila me

nikada do sada nijesam nasao rijec koja bi to mogla opisati, no da sam tada naucio da letim

posle desetak godina na koncertu nekom bio sam u interventnoj ekipi koja je tu bila na obezbedjenju

neki pripiti lik je pravio probleme, i politicke je parole imao , i uzvikivao ali i dobacivao nama... bio sam vodja smene te veceri na tom koncertu.

skinu je cak i gace okrenuvsi dupe pokazavsi nam i lupajuci se po dupetu rukama vicuci politicke parole...

potom se zaleteo na nas. klasicna poluga, i odvodjenje iza u bekstejdz. odtsranjivanje lica sa koncerta, razlog neposredan napad na sluzbeno lice.
u mrak dje svedoka nema jel de.

taman da ga momci naprave tako da izgleda kao da se okliznuo na bananu u bekstejdzu, ja prepoznam lik bolje. kazem stani cekaj stani!
pridjem i vidim i pozovem ga po imenu, on pjan nesto pokusava da kaze dok mu jos drze polugu na ledjima... kazem pusti ga uzmem licnu karetu, vidim on je.

njen rodjeni nesto mladji brat brat. te veceri je imao 24 godine...

rekoh im, neka nemojte, ja cu ovo zavrsiti sisu mu ebem.

zahvali sestri i cesmi.
vratis li se, ni moja mater rodjena ti pomoc nece.
izbegao je lomljenje i plus krivicno djelo napad na sluzbeno lice. jbg, prvi poljubac.veliki razlog da mimoidjes zakon i sluzbu.

pila je vode dok sam ja pumpao cesmu da joj voda tece...
potom sam pumpao i dalje ,sagnuvsi se da se i ja osvjezim

stala je ispred mene
poljubila me

nikada do sada nijesam nasao rijec koja bi to mogla opisati, no da sam tada naucio da letim

posle desetak godina na koncertu nekom bio sam u interventnoj ekipi koja je tu bila na obezbedjenju

neki pripiti lik je pravio probleme, i politicke je parole imao , i uzvikivao ali i dobacivao nama... bio sam vodja smene te veceri na tom koncertu.

skinu je cak i gace okrenuvsi dupe pokazavsi nam i lupajuci se po dupetu rukama vicuci politicke parole...

potom se zaleteo na nas. klasicna poluga, i odvodjenje iza u bekstejdz. odtsranjivanje lica sa koncerta, razlog neposredan napad na sluzbeno lice.
u mrak dje svedoka nema jel de.

taman da ga momci naprave tako da izgleda kao da se okliznuo na bananu u bekstejdzu, ja prepoznam lik bolje. kazem stani cekaj stani!
pridjem i vidim i pozovem ga po imenu, on pjan nesto pokusava da kaze dok mu jos drze polugu na ledjima... kazem pusti ga uzmem licnu karetu, vidim on je.

njen rodjeni nesto mladji brat brat. te veceri je imao 24 godine...

rekoh im, neka nemojte, ja cu ovo zavrsiti sisu mu ebem.

zahvali sestri i cesmi.
vratis li se, ni moja mater rodjena ti pomoc nece.
izbegao je lomljenje i plus krivicno djelo napad na sluzbeno lice. jbg, prvi poljubac.
Kako si krenuo, pomislih da nas ceka obrt, da je devojka sa cesme zapravo momak sa golim dupetom

Back