Kad ste primetili da slabije vozite ?

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
44.624
Neki dan u dlaci da predjem crveni semafor

Ukocila sam a auto pola prešlo pola nije

To mi se nikad nije dešavalo

Nešto se mislim da li su to znaci starenja ?

Prije dvije nedelje mama me pozove da dodjem na ručak napravila je pileci frikase, kontam ajde sto da ne

3 radara su me uslikala cetvrti sam primijetila i zakočila sam i prošla bez slike

Kad sam stigla kod mame popila sam najprije času vode, pita mama šta mi je … kazujem ovo će biti moj najskuplji pileci frikase koji sam ikad pojela , 3 puta me uslikali za ovo 27 km

 
Neki dan u dlaci da predjem crveni semafor

Ukocila sam a auto pola prešlo pola nije

To mi se nikad nije dešavalo

Nešto se mislim da li su to znaci starenja ?

Prije dvije nedelje mama me pozove da dodjem na ručak napravila je pileci frikase, kontam ajde sto da ne

3 radara su me uslikala cetvrti sam primijetila i zakočila sam i prošla bez slike

Kad sam stigla kod mame popila sam najprije času vode, pita mama šta mi je … kazujem ovo će biti moj najskuplji pileci frikase koji sam ikad pojela , 3 puta me uslikali za ovo 27 km

Nisu to znaci starenja nego downgrade sistema "ti si na sporijem procesoru, ali sa više panike i manje reakcije" :lol:
 
Neki dan u dlaci da predjem crveni semafor

Ukocila sam a auto pola prešlo pola nije

To mi se nikad nije dešavalo

Nešto se mislim da li su to znaci starenja ?
Nije.
Meni se dogodila ista stvar, tada sam imao možda nekih tridesetak godina.
Vozio sam mater, vidio crveno i mislio stati, međutim ona je počela nešto zvocati i prošao kroz crveno.
Mom tetku se dogodilo slično, vidio je da je crveno, ali mu na trenutak odlutala misao i prošao.
Dogodi se jednostavno.
 
Neki dan u dlaci da predjem crveni semafor

Ukocila sam a auto pola prešlo pola nije

To mi se nikad nije dešavalo

Nešto se mislim da li su to znaci starenja ?

Prije dvije nedelje mama me pozove da dodjem na ručak napravila je pileci frikase, kontam ajde sto da ne

3 radara su me uslikala cetvrti sam primijetila i zakočila sam i prošla bez slike

Kad sam stigla kod mame popila sam najprije času vode, pita mama šta mi je … kazujem ovo će biti moj najskuplji pileci frikase koji sam ikad pojela , 3 puta me uslikali za ovo 27 km

To je do stresa ne do starenja
 
Možda je oboje. Vožnja zahteva koncentraciju, bez obzira na iskustvo. Prestala sam da vozim pre par godina, kada sam primetila da mi reakcije usporavaju....sve je danas ubrzano.
Kad si stariji moras da odbacis neke stvari i onda je u redu,koncentracija i sve ostalo opada naravno.Stres i nastaje kad nastavis da radis kao da ti je 30.
 
Neki dan u dlaci da predjem crveni semafor

Ukocila sam a auto pola prešlo pola nije

To mi se nikad nije dešavalo

Nešto se mislim da li su to znaci starenja ?

Prije dvije nedelje mama me pozove da dodjem na ručak napravila je pileci frikase, kontam ajde sto da ne

3 radara su me uslikala cetvrti sam primijetila i zakočila sam i prošla bez slike

Kad sam stigla kod mame popila sam najprije času vode, pita mama šta mi je … kazujem ovo će biti moj najskuplji pileci frikase koji sam ikad pojela , 3 puta me uslikali za ovo 27 km

Sa godinama sam naučio, kad sedneš za volan, nema žurbe, zato opušetno, lagano i bitno je da se stigne. ;)
 
Nije.
Meni se dogodila ista stvar, tada sam imao možda nekih tridesetak godina.
Vozio sam mater, vidio crveno i mislio stati, međutim ona je počela nešto zvocati i prošao kroz crveno.
Mom tetku se dogodilo slično, vidio je da je crveno, ali mu na trenutak odlutala misao i prošao.
Dogodi se jednostavno.
Prava dalmatinska mater, nema ni mista ni trenutka kad one neće prigovarati. Ja sam tako jedan put rekao mojoj jeli ti zeliš da da se sudarimo, na se zabezeknula. Djelomično imam i ja krivice, ali opet ja želim samo voziti u Stocu, a ona o Vilim živiti i sl. Nadam se da taj mentalni sklop ne postoji izvan Dalmacije , a i u njoj da Ce izumrijeti.
 

Back
Top