Kad Srbija igra bilo koju utakmicu bitnu protiv talijana to je sigurica

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.362
Ljudi ja verujem to vise slucajnost ne moze da bude. Par kosarkaskih utakmica , odbojkaskih a evo sad i u tenisu Srbija je po mom misljenju prodala sve te utakmice od politicara jer to da bude slucajnost nema sanse . Jednostavno nemoguce.

Dakle u koji god sport Srbija da igra sa talijanima a neko je svetsko prvenstvo ili evropsko nebitno to je zicer slobodno se kladite.

Ljudi ja verujem to vise slucajnost ne moze da bude. Par kosarkaskih utakmica , odbojkaskih a evo sad i u tenisu Srbija je po mom misljenju prodala sve te utakmice od politicara jer to da bude slucajnost nema sanse . Jednostavno nemoguce.

Dakle u koji god sport Srbija da igra sa talijanima a neko je svetsko prvenstvo ili evropsko nebitno to je zicer slobodno se kladite.

Povinovanje Papi...o tome se radi...

Zato su i izbori zakazani za njegov rođendan 17.12.

Plus simbolicki...Novak izgubio od SINERA...iliti GREŠNIKA..

...

Vidiš što je sudbina, dok ću ja u Poganovo po pravoslavlje, ti ćeš po katoličsnstvo u Međugorje.

🐈

Lažno vidovište na srpskom stratištu iz WW2 gde je cak i naivni fudbaler Siniša Mihajlovic isao da potrazi srecu...Epilog - umro od kancera...

A ti ces prvo na iskušenje... u Crnu reku...kod Peranovića na lopatu...:maca:

...

Lažno vidovište na srpskom stratištu iz WW2 gde je cak i naivni fudbaler Siniša Mihajlovic isao da potrazi srecu...Epilog - umro od kancera...

A ti ces prvo na iskušenje... u Crnu reku...kod Peranovića na lopatu...:maca:

...
Mjesto gdje se odlučio nastaniti gospidin Zdravko Mamić ne može biti neblagoslovljeno.

2725.jpg

:heart2: :heart2: :heart2:

Ovako ćeš i ti kao Zdravkec.

Ima tu nešto.

Back