Quantcast

Kad si pijan ne dize se dobro

• Začetnik teme Posetioc
  • Datum pokretanja
P

Posetioc

Gost
Elem, desilo mi se vise puta da pripit pristupim seksu. Imao sam problem da mi se nedize dovoljno i da nisam imao penetraciju sa mojom devojkom.
Moram nju da pohvalim koja je imala razumevanja za takve svari, i rekla mi da je tako nesto normalno.
Sutra bi vec bilo u redu.
Kakva su vasa iskustva.
Sta kazu iskusne devojke, kako dozive svog momka kad zakaze, pa cak i vise puta. Da li zbog toga polako pocinju da zele da ga ostave pogotovo ako seks nekrene dobro vise puta!!!

Gost
Posetioc:
Elem, desilo mi se vise puta da pripit pristupim seksu. Imao sam problem da mi se nedize dovoljno i da nisam imao penetraciju sa mojom devojkom.
Moram nju da pohvalim koja je imala razumevanja za takve svari, i rekla mi da je tako nesto normalno.
Kakva su vasa iskustva.
Sta kazu iskusne devojke, kako dozive svog momka kad zakaze, pa cak i vise puta. Da li zbog toga polako pocinju da zele da ga ostave pogotovo ako seks nekrene dobro vise puta!!!
Alkohol moze, ai i ne mora da bude uzrok nedovoljnog uzbudjenja kod muskaraca. Vecinom je razlog tzv. psihicka blokada koja je nazalost podsvesna tako da se covek neki put nadje u rebusu kad mu se desavaju te stvari. Sve u svemu to je normalno, ali ako se cesto pojavljuje trebalo bi da se konsultujes sa lekarom. Sto se tice devojke, da, ako je prava cura, razumece i treba da te podrzava ukoliko odlucis da se posavetujes sa strucnjakom (to nije nista sramota).

Good Luck!

angel81yu

P

Posetioc

Gost
KAD SE NAPIJES PRVO SE KRVNI SUDOVI RASIRE (TO JE FAZA KAD POSTANES BLAGO CRVEN), A ZATIM SE KRVNI SUDOVI SKUPE VISE NEGO U NORMALNOM STANJU I TADA NEMA DOVOLJNOG PRILIVA KRVI ZA KVALITETNU EREKCIJU.
PROCITAJTE MALO O OVIM MEDICINSKIM PROSTIM POJAVAMA.
PSIHICKIH PROBLEMA NISAM IMAO - TO JE SIGURNO, JER ME PARTNERKA APSOLUTNO DOVOLJNO PALI BAR SA TE PSIHICKE STRANE!!!

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.525
Posetioc:
KAD SE NAPIJES PRVO SE KRVNI SUDOVI RASIRE (TO JE FAZA KAD POSTANES BLAGO CRVEN), A ZATIM SE KRVNI SUDOVI SKUPE VISE NEGO U NORMALNOM STANJU I TADA NEMA DOVOLJNOG PRILIVA KRVI ZA KVALITETNU EREKCIJU.
Mislim, sve je to OK, ali šta si onda 'teo da postigneš postavljanjem ove teme ? Da se pohvališ onim što si juče naučio ?

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Kad se povede prica o uticaju alkohola na sex, uvijek se prvo sjetim momka s kojim sam pet godina bila u vezi...
Kad bi onako "normalno" popio, mogao je da "udara" kao sivonja... Nikad stati... :oops:
Eventualni problemi s erekcijom javljali su se tek, ako bi se toliko napio da ne zna za sebe... Ali, i to rijetko...

The2ndSun

Zainteresovan član
Poruka
380
Duuuleee Saaaavic:))))))

Ja cu reci svoje iskustvo...retko kad pijem ali nije neki problem jer ako cura zan za 'upali' i mrtav cu stati da joj kazem 'hvala':))

a za one sa probleme: P uavek alternativa nece k_itom oce jezikom:)) cura ne sme ostati ne_basana..na 'cvece':)

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
978
Posetioc:
Kakva su vasa iskustva.
ma ja kad sam pijan mogu cepat i dva dana bez prestanka sta ti se ne dize ja kad se napijem onda tek sam Bog za sex.

E

ERICSON ///

Gost
Posetioc:
Kakva su vasa iskustva.
Pravac u apoteku i kupi vijagru - nema dileme! 8)

Gost
Posetioc:
PSIHICKIH PROBLEMA NISAM IMAO - TO JE SIGURNO, JER ME PARTNERKA APSOLUTNO DOVOLJNO PALI BAR SA TE PSIHICKE STRANE!!!
Psihicki problemi ne moraju da dodju direktno od strane tvoje devojke, oni mogu da nastanu iz hiljadu drugih razloga, a da pri tome sve generalno (tebi svesno) izgleda ok. Medjutim ono sto se desava u podsvesti, tu nastaje problem, jer ona deluje bez nase kontrole.