Quantcast

kad se oženjen zaljubi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mmilovanovic

Početnik
Poruka
5
Oženjen sam a zaljubio sam se u devojku svog "prijatelja". Znam da to nije u redu
ali šta mogu.Naravno svestan sam i toga da čak i kad bi se nešto desilo sve bi bilo samo seks što i nije tako loše . Zamolio bih naročito žensku populaciju ovog foruma da mi pomogne da smuvam ovu ribu i da me ne osuđuje previše jer se svako može ponovo zaljubiti a i kako znate da u vas neko već nije zaljubljen?

Mišo Užice

Gryphon

Domaćin
Poruka
3.800
mmilovanovic:
Oženjen sam a zaljubio sam se u devojku svog "prijatelja". Znam da to nije u redu
ali šta mogu.Naravno svestan sam i toga da čak i kad bi se nešto desilo sve bi bilo samo seks što i nije tako loše . Zamolio bih naročito žensku populaciju ovog foruma da mi pomogne da smuvam ovu ribu i da me ne osuđuje previše jer se svako može ponovo zaljubiti a i kako znate da u vas neko već nije zaljubljen?

Mišo Užice
Pa one sebi ne mogu da smuvaju nesto, a tebi ce. :lol:

tija

Primećen član
Poruka
830
mmilovanovic:

Mišo Užice

cek, cek, svestan si toga da cak i kad bi se nesto desilo da bi sve bilo samo sex, sto naravno i nije tako lose!?!?! A zaljubljen si navodno u nju, eeeee druze nisi ti zaljubljen vec bi samo......
I jos devojka prijatelja??? E jbg, pravo da ti kazem , jedva se suzdrzavam da te ne opsujem socno, ali necu, mislim lepo si zamolio da te ne osudjujemo i aj kao nije to u redu.
Odoh na kuckinu temu, pa cu lepo tamo da se ispraznim. grrrrrrrrrrr

mmilovanovic

Početnik
Poruka
5
Pa nemisliš da bi trebalo da se razvedem." Kad ne nađeš ono što tražiš uzmi ono što nađeš" ako nađeš.
U nju sam zaljubljen a suprugu volim. Desi će se to verovatno nekad i tebi pa ti za to hvala
što me nećeš sočno opsovati a tada se seti tamo nekog "zaljubljenog" koji traži pomoć preko interneta. Poz.

JOVANA77

Poznat
Poruka
9.775
mmilovanovic:
Pa nemisliš da bi trebalo da se razvedem." Kad ne nađeš ono što tražiš uzmi ono što nađeš" ako nađeš.
U nju sam zaljubljen a suprugu volim. Desi će se to verovatno nekad i tebi pa ti za to hvala
što me nećeš sočno opsovati a tada se seti tamo nekog "zaljubljenog" koji traži pomoć preko interneta. Poz.
joj breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

pa malo ti je zena na svetu?:twisted:
imas prijatelja za bacanje?:evil:
si ti bre zaljubljen ili ti se samo dize kad je vidis?:?

i ja cu se uzdrzati i necu te psovati...ali cu ce iskreno nadati da ce ta zena imati vise mozga i od tebe i od mene, pa da ce te ona slatko opsovati i oterati u tri lepe ako joj ikad nesto pokusas kod nje! naravno, zatim ona treba da kaze i svom suprugu sta se desilo....cisto da zna sa kakvim se sve ljudima druzi!!!!!!!!!!!!!!!!:evil:

mmilovanovic

Početnik
Poruka
5
Na zovi te to kako hoćete, možda je samo želim a i napisao sam "prijatelj" što znači da i nije neki.I ako će vas to učiniti srećnim oteraj te me u tri lepe materine. Pa ljudi ni ona niti bilo ko ne zna za to. Nisam osvetoljubiv a inače taj """"" prijatelj"""" je zaslužio
mnogo više od toga da mu neko kresne ženu a kamoli devojku.
Što se tiče dizanja, diže se kad god je vidim (mada to izbegavam) i biva me sramota
jer nisam šiljo-kuran. Skini te me bre sa te lomače, šta vam je.

Gryphon

Domaćin
Poruka
3.800
Ja mislim da bi ti najpametnije bilo da svratis kod naseg Psihologue u ordinaciju.
On ce ti sigurno pomoci, a ne ove isfrustrirane.
Otvori novu temu sa pitanjem za Psiholgua i na kraju pitanja stavi PRAY THE LORD.
Srecno

tija

Primećen član
Poruka
830
mmilovanovic:

Ja verujem da mi se nece desiti . Zaista, ne mozes razdvojiti pojmove ljubav, zaljubljenost i seksualni nagon ka nekoj devojci? Zaista ne mozes malo zaviriti u svoju dusu i pokusati da shvatis da je jadna filozofija "kada ne nadjes ono sto trazis uzmi ono sto nadjes" , hm, mozda ces i ti naci ono sto zelis , ali cuvaj se da ne izgubis ono sto ti je bilo potrebno.
Ne mogu , stvarno bilo sta da ti odgovorim, a kako i nisi postavio ovu temu sa pitanjem da li je to u redu ili nije, samim tim nema smisla vise pisati. Ja ti ne mogu pomoci.

Charlotte

Primećen član
Poruka
694
mmilovanovic:

Mišo Užice
Ja mislim da si dao dovoljno licnih podataka o sebi da bi neko iz Uzica mogao da te prepozna. Sto znaci :arrow: ovo nije tvoja prica, vec hoces da pustis trac o nekome!

S_K_V_O

Iskusan
Poruka
6.168
I ja sam se tako jednom zaljubila, sticajem okolnosti nisam spavala sa tim momkom, pa me proslo k'o sto mi je i doslo.

Nego, znas da tvoj plan nije u redu ali sta mozes!?!
Mozes da ne preduzimas te akcije koje si zamislio.
Nista ti nece biti...sem sto ce da ti se digne na nju...sto i nije tako strasna stvar...desava se svima...

A

Aleksej_BASO

Gost
mmilovanovic:

Mišo Užice

HAhahaha jesi ti ovaj sto je napisao ovo????

mmilovanovic:
Ja sam Mišo. Oženjen sam i grešan jer želim pored supruge
imati ženu za seks koji obožavam. Ako takva nekim čudom
postoji neka se javi a ja obećavam strogu diskreciju koju bih i sam
želeo.

mmilovanovic@beotel.yu :oops:

PA ti bas ne biras!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.