Kad se muž i žena pretvore u brata i sestru

a sad ako kod tebe manjka zelje za njom, ono, moras da budes maksimalno diskretan i da ne preterujes, cisto par puta godisnje bez ikakvog vezivanja i trosenja para namenjenih porodici... I naravno nikad ne priznaj, sko si pametan neces ni dolaziti u takvu situaciju da posumnja....
Eto zato se neću nikada udati. :confused:
 
Ma mene samo intrigira imaju li svi ogledalo i bar malo zdravog razuma da sebe sagledaju? Stalno slušam nema dobrih žena, nema kvalitetnih muškaraca a zapravo koliko smo mi sami dobri i kvalitetni da možemo od partnera očekivati ništa manje od savršenstvo?
Savršenstvo ne postoji .
Ogledala nam ne trebaju , samo zdrav razum.
Al pošto smo svi otkačili , ništa ni od toga..
Zezam se..
Pa...Meni je najbolja ona izjava za ženu -Nije za kuću...
 
Ti bi voleo..
Ti živiš u vezi bez ljubavi :(


Pa izgubila vjeru u ljubav pored tebe :P
Mislim da me voli veoma, da je jos uvek zaljubljena, a da uziva u sexu to nema sta da mislim, to znam...Kako je doslo do toga da ne uziva samnom to verovatno ima veze sa vasom percepciom...

Baš ti znaš....
Ionako si joj samo brat.
I ovo si nekako sama zakljucila...Nisam....Mi smo u vezi deset godina... Sve funkcionise prilicno ok...Cak i napreduje...
 
Mislim da me voli veoma, da je jos uvek zaljubljena, a da uziva u sexu to nema sta da mislim, to znam...Kako je doslo do toga da ne uziva samnom to verovatno ima veze sa vasom percepciom...
Voli te, zaljubljena, uživa u sexu al ne uživa s tobom. Ti si fenomen čovječe :D Jesi siguran da ona postoji? (8 x sam te pročitala)
 
Mislim da me voli veoma, da je jos uvek zaljubljena, a da uziva u sexu to nema sta da mislim, to znam...Kako je doslo do toga da ne uziva samnom to verovatno ima veze sa vasom percepciom...


I ovo si nekako sama zakljucila...Nisam....Mi smo u vezi deset godina... Sve funkcionise prilicno ok...Cak i napreduje...
E onda te ništa ne razumem.
 

Back
Top