Kad se muž i žena pretvore u brata i sestru

kiriku1

Iskusan
Poruka
6.890
Aha, ono varanje s početka je varanje u najavi?
Ako ja dajem neki savet nekome ko je u bratsko sestrinskoj vezi ili nekome ko se mozda nadje u tome, to ne znaci da sam ja u takvoj vezi ... A ne znaci ni da varam.... Doduse jesam za ovih deset godina ima koliko se ja secam pet odnosa izvan "braka".. Bio sam cesto na dugim putovanjima....

Indigo3

Veoma poznat
Poruka
10.006
Sestra mi je priznala da sa mužem već godinu i jače živi kao njegova sestra.
He...
Okay!
Rip Do Not Want GIF by nog

Šta se dešava?
Lajk... imaš PRVIH par godina sa nekim koga voliš i...
kao, brat smo i sestra.
WTF?
Kao: ''Ponekad se zagrlimo!''
Tragedija.
Cry Reaction GIF by McDonald's CZ/SK

kiriku1

Iskusan
Poruka
6.890
Taj zajednicki zivot bez obzira na sve u nekim slucajevima moze da ima vrednost...Dakle ako je doslo do toga da se partneri mrze onda nema, to je cest slucaj.. Medjutim, zivot sa nekim decenijama podrazumeva, obavezo, turbulencije, sve i svasta, ono od sjaja do ocaja partner i ti zajedno, posto se ono najvrednije gradi, a ne nalazi. Moze tako da se izgradi nesto sto ne moze da se nadje nikada i nigde... Ono sto fali onima koji zivot prodju sa nekom iznenadnom kratkom ljubavi koja je ljubav samo zato, jer je bila kratka i jer vreme nije dozvolilo da se upoznate...Zato na to gledate kao na nekakvu uzvisenu nestvarnu ljubav,...A da vam je dugo vreme dozvolilo, prezreli bi ste se.... Dakle da se vratim na to sto se izgrai kroz zajednicki dug zivot...To moze da bude nesto najposebnije... A tome cesto kumuje i trpljenje i nerado odricanje kojeg se vidim ovde gnusate....Kao da ne znate da je za sve u zivotu sto je veliko potrebno odricati se necega, ponekad trpeti, oprostiti itd....

Darth Vader

Elita
Poruka
22.789
pa nije uvek, čitam da najmanje jedna trećina parova nastavlja da živi tako
A dve trećine se razvedu.
Suštinski problem je u padu testosterona kod muškarca što je prirodan proces i upravo u tim nekim godinama i postaju brat i sestra.
Eto to je problem a rešenje je jako jednostavno.I jeftino.
Kupe se amule testosterona špricevi igle i problem je posle pet dana rešen.Otprilike toliko najkasnije treba da deluje i traje u zavisnosti od vrste 2-3-4 dana ili 14 dana.
I posle toga opet injekcija i tako u krug.
Problem rešen.Temu zaključati i zalepiti na vrh.

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
29.732
Devojke, ne mozete vi sada da znate kakve ce vam zelje biti u buducnosti... Mozda bas same pozelite da promenite svog partnera, mozda on vama dosadi, a ne vi njemu...
Kad se rode deca, gotovo je sa sebičlukom. Tako sam ja ženi rekao, do deteta mogli smo da se zezamo, kad se rodilo dete imamo više ciljeve ...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.