kad puknem, puknem...

trofazna

Aktivan član
Poruka
1.332
šta napraite kada vas neka osoba duže vreme provocira i kad vam je u jednom trenutku stvarno previše???
je.bati mu sve po spisku ili ne pružati satisfakcije dotičnoj osobi da gleda kako vam je totalno digo živac i da bi ga u tom momentu udavili ko zeca???

(pustimo šta je kulturno/fino/razumno/glupo...:D)
 
šta napraite kada vas neka osoba duže vreme provocira i kad vam je u jednom trenutku stvarno previše???
je.bati mu sve po spisku ili ne pružati satisfakcije dotičnoj osobi da gleda kako vam je totalno digo živac i da bi ga u tom momentu udavili ko zeca???

(pustimo šta je kulturno/fino/razumno/glupo...:D)

Ko zeca...u ladnoj vodi.
Ko tebe kamenom ti njega buzdovanom.
 
pa ja recimo izdrzim do odredjene granice a imam jake zivce i pokusavam na miran i stalozen nacin da stavim do znanja da ne radi a ako nastavi dodje i sve po spisku...ali retko kad...jednostavno odaljim se od te osobe...
 
ja sam se stvarno trudila...a sad će da nayebe ko žuti!!!!

Uf...ne znam shta da ti kazem, jer ja teshko uspevam da ostanem ravnodushna, ali cu nauchiti, i to je zaista najbolji nachin. A sa druge strane s obzirom da to radi, pretpostavljam da je jako povredjen (obichno se tako ponashaju kada su povredjeni raskidom), a u tom sluchaju mi je nekako zao. To shto on radi je potez ochajnika....jbq...
Ne znam, reaguj ako bashh ne mozesh da iskulirash...
 

Back
Top