Quantcast

Kad pukne zbog .......

AKAZIA

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
150
Nemojte misliti da vam iznosim sopstveno iskustvo, jer se još nisam oženio. Radi se o jednom mom drugu. Naime, jedno jutro on se probudio i između sebe i svoje žene ugledao malo govance; nekako se isprečilo između njih kao kineski zid. Nije smrdelo, bilo je tvrdo kao kamen i moglo se nabosti na ekser kao ćevap, ali je ipak bilo govance. E, sad, ni on ni njegova supruga nisu znali čije je bilo. Posvađali su se, svađali, svađali i prepirali, i mic po mic došli do razvoda braka. I pošto su bračnu imovinu zajedno stekli – podelili su je na pola. Ali imaju jedan problem: čije je govance? Da li da ga podele na pola ili da celo pripadne jednom od njih. I još veći problem: niko ga ne želi. Saslušavši ovu njegovu priču i golemi ljubavno-bračni problem pomislio sam kako mi je drago što se nisam još oženio, jer možda bih i ja ovako nešto doživeo.

psoglav

Buduća legenda
Banovan
Poruka
27.112
Nemojte misliti da vam iznosim sopstveno iskustvo, jer se još nisam oženio. Radi se o jednom mom drugu. Naime, jedno jutro on se probudio i između sebe i svoje žene ugledao malo govance; nekako se isprečilo između njih kao kineski zid. Nije smrdelo, bilo je tvrdo kao kamen i moglo se nabosti na ekser kao ćevap, ali je ipak bilo govance. E, sad, ni on ni njegova supruga nisu znali čije je bilo. Posvađali su se, svađali, svađali i prepirali, i mic po mic došli do razvoda braka. I pošto su bračnu imovinu zajedno stekli – podelili su je na pola. Ali imaju jedan problem: čije je govance? Da li da ga podele na pola ili da celo pripadne jednom od njih. I još veći problem: niko ga ne želi. Saslušavši ovu njegovu priču i golemi ljubavno-bračni problem pomislio sam kako mi je drago što se nisam još oženio, jer možda bih i ja ovako nešto doživeo.
kako retardiran text :mrgreen:

AKAZIA

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
150
Mislim ako će ti uzor biti svađa u braku ili nečiji razvodi.. Život treba shvatiti kao ciklus koji nema pravila. Znaš ono vreme kad su se dvoje uzimali tako što su ih spajali roditelji.. pa ispadne da žive srećno do kraja života. A sa druge strane znam neke naizgled fantastične spojeve koji su završili razvodom. Ponavljam nema pravila. To važi i za druge stvari ne samo za brak. Što sam stariji sve više uviđam da sam poput vode koja protiče kroz neko crevo. Nije na meni da svojom snagom određujem kuda će crevo ići ja samo mogu da pojačavam ili smanjujem protok. Shodno tome.. život je na neki čudan način praktično već predodređen i na nama je samo da živimo u skladu sa našim vrlinama ili manama. Kako to lepo teoretski zvuči a? Ali ja se sve više trudim u praksi. Mic po mic.

P.S. Tražim ekser da zakucam kamen.

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.954
ne vidim u cemu je problem,neka urade DNK test i neka ga pojede onaj cije je

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.