Кад она „има“ дечка, а у стварности...

nikad ne stave tacku..daju telefon..izlaze na pice i pristaju na vidjanje..ali shatro imaju decka..o tome je tema..a to sigurnio nije da se vole druziti jer se njihov nepostojeci decko ne bi slozio da ide sa novim likovima na pice..dakle usput procena da li je neko podoban..a foliranti jesu uglavnom koji pristaju na te igrice..i neizostavno da zele kombinacije sa strane

nikad ne stave tacku..daju telefon..izlaze na pice i pristaju na vidjanje..ali shatro imaju decka..o tome je tema..a to sigurnio nije da se vole druziti jer se njihov nepostojeci decko ne bi slozio da ide sa novim likovima na pice..dakle usput procena da li je neko podoban..a foliranti jesu uglavnom koji pristaju na te igrice..i neizostavno da zele kombinacije sa strane

ovo je nesto drugo, slažem sa sa ovim.

krenuli smo pricu sa frazom-imam dečka, samo me s prođi.

definitivno smo mislili na suprotne situacije.

Питање женском делу популације:
Због чега када вам приђе младић, често потежете (по мени) фразу да имате дечка/момка? Објаснићу.

Питање мушком делу популације (aко неко залута):
Како реагујете на то, а знате/сумњате да она нема у ствари нема дечка?

Моје објашњење:
Напомињем да овде није реч о девојкама које стварно имају дечка/момка, већ које га имају фиктивно.

Често сам у разговорима, кад она каже да има дечка, долазио до закључка да га она у ствари и нема. Често је њен момак само нека особа која испуњава ту улогу, а не неко ко је то стварно. Мислим да је то изговор њој самој, вероватно и њеним другарицама/пријатељицама и породици. „Ја имам дечка, ја сам ок. Знам да водим рачуна о себи.“ А у стварности, она зна, а вероватно и он, да међу њима нема ничега...
То су ти углавном фрустриране девојке које би мами зубе продале да имају момка....оне много воле да имају момка и много воле да се удају...крешу се на првом састанку,не умеју да се љубе,депилирају се прва два месеца везе док не остану трудне,знају све шта се дешава у комшилуку...такве пију сокиће на цевчицу и умеју много лепо да трепљу,редовно посећују цркву и посте...у недостатку аргумената поѕивају се на традицију :))))
А поред тога имају и неки проблем у глави чим лажу себе да имају ''момка''

ali to prodji me je uglavnom foliranje jer nema potrebe biti tako neprijatan..gde je bio start?nisam video da je neko navalentan..ili pitao da li imas decka..dakle ako zovem neku na pice i ona odmah kaze da ima decka..a niko je nije pitao..to je laz..i ja cu reci..pa sta..ne startujem te samo idemo na casicu razgovora..verovatno ce pristati..i onda idemo s igricama i procenjivanjem

То су ти углавном фрустриране девојке које би мами зубе продале да имају момка....оне много воле да имају момка и много воле да се удају...крешу се на првом састанку,не умеју да се љубе,депилирају се прва два месеца везе док не остану трудне,знају све шта се дешава у комшилуку...такве пију сокиће на цевчицу и умеју много лепо да трепљу,редовно посећују цркву и посте...у недостатку аргумената поѕивају се на традицију :))))

:lol: sjedi 5.

ali to prodji me je uglavnom foliranje jer nema potrebe biti tako neprijatan..gde je bio start?nisam video da je neko navalentan..ili pitao da li imas decka..dakle ako zovem neku na pice i ona odmah kaze da ima decka..a niko je nije pitao..to je laz..i ja cu reci..pa sta..ne startujem te samo idemo na casicu razgovora..verovatno ce pristati..i onda idemo s igricama i procenjivanjem

prvo moramo razgraničiti o kojem tipu cura pricamo.

da li ukoliko joj se stvarno ne svidiš pa hoce na lijep način da ti da do znanja da produžis dalje ili pricamo o ovim koje čovjel lijepo opisa par postove iznad

o jebemti ljeb bash si munjen :))))))))

Због чега када вам приђе младић, често потежете (по мени) фразу да имате дечка/момка? Објаснићу.

Моје објашњење:
Напомињем да овде није реч о девојкама које стварно имају дечка/момка, већ које га имају фиктивно.

Често сам у разговорима, кад она каже да има дечка, долазио до закључка да га она у ствари и нема. Често је њен момак само нека особа која испуњава ту улогу, а не неко ко је то стварно. Мислим да је то изговор њој самој, вероватно и њеним другарицама/пријатељицама и породици. „Ја имам дечка, ја сам ок. Знам да водим рачуна о себи.“ А у стварности, она зна, а вероватно и он, да међу њима нема ничега...

Svašta. Koja teška glupost. Koji to stvor, može da kaže, da ima nešto ako nema, a da nije bolesna persona u pitanju, pitam ja Vas? MiSim, ne razumem, koja bi to normalna persona mogla da radi, i na kraju krajeva, zbog čega bi one to i radile...Kada nemam dečka, kažem nemam. Kada imam dečka, kažem imam. Prosto i jednostavna stvar. Gde nam je ovaj postavljač teme, od pre par godina, da mi objasni, šta znači mu to, "fiktivno" imati nekoga? Znam ja značenje reči, nego ne kapiram smisao izrečenog...Jer ili imaš ili nemaš. Tog nekoga. Ne može to , kao imam u stvari nemam...ili nemam , a u stvari imam. Kako to može? Ne može. Meni nikada niko nije isounjavao ilogu, da mi je ispunjavao ulogu, većnaprosto što sam nekoga volela, što smo oboje želeli tu vezu, što smo se voleli. A, nije reper za biti dobro, u životu, kao postavljaču teme, ako imaš nekoga...Svašta. Jer znam ad vodm računa o sebi i kada nemam nikoga. Pa, en treba meni momak, suprug, lupam dečko, da bi danas sutra vodio računa o meni, nisam ja beba niti mala... Moguće da ja ne razumem temu. Mada meni se čini, da se tema odnosi na to, kako se neki ljudi mogi i umeti predstavljati da nešto kao imaju,kako bi se predstavili jakima, požečjnima, šta? I da sve to kao nisu i en mogu biti, ako nemaju emotivnog partnera? Ajte, molim Vas. Svasta. :) Imati vezu je imati ko će Vas voleti, podržavati, naprosto biti sa Vama jer delite iste želje, interesovanja, imate nekoga sa kim da uživate, sa kim da smejete se...a ne da imate Staratelja.

otkud sad ovo :think:

prvo moramo razgraničiti o kojem tipu cura pricamo.

da li ukoliko joj se stvarno ne svidiš pa hoce na lijep način da ti da do znanja da produžis dalje ili pricamo o ovim koje čovjel lijepo opisa par postove iznad
imam na ljisu istu temu o ribama koje to izmisle..mozda ima i fraera ne bih znao..ali ne verujem da bi ijedan rekao da bi odbio ribu..to se prosto govori iz nekog drugog razloga zato sto je poznato da ne odbija

Моје објашњење:

Konfuzno ti to pitanje za lutalice. :lol:
Ne veseli me (sto bi rek'o nas Sinke :D) ako ga zaista nema, korisnije je i isplativije ako takva ima decka, tada svako odradjuje svoj deo posla vodeci racuna da se ingerencije ne preplicu ili, ne daj boze, zamene. :lol:

Back