Кад она „има“ дечка, а у стварности...

Ama djuche sta ti to znaci ima ga fiktivno?
Meni i dalje nejasno...
Vidi, ja sam to skapirala ovako. Poznajem gomilu devojaka koje navodno imaju "decka"...i za moju i za bilo ciju informaciju, a to je u stvari vise neka neobavezna varijanta i doticni ih ne zarezuje preterano. Mada su one u takvim relacijama po pravilu jako zainteresovane za njega, inace bi ga precutale.

Licno mislim da ne treba da kuliras curice koje ti se svidjaju ako procenis da postoji potencijal za nesto, a situacija je takva.
 
S_K_V_O:
Ama djuche sta ti to znaci ima ga fiktivno?
Meni i dalje nejasno...
Vidi, ja sam to skapirala ovako. Poznajem gomilu devojaka koje navodno imaju "decka"...i za moju i za bilo ciju informaciju, a to je u stvari vise neka neobavezna varijanta i doticni ih ne zarezuje preterano. Mada su one u takvim relacijama po pravilu jako zainteresovane za njega, inace bi ga precutale.

Licno mislim da ne treba da kuliras curice koje ti se svidjaju ako procenis da postoji potencijal za nesto, a situacija je takva.
Ja uopšte ne kuliram curice koje mi se sviđaju. :wink:
 
@DukeofSerbia

Ti baš voliš da se baviš razlozima a čini mi se i da te razočaravaju njihove površnosti, ne znam kakav odgovor očekuješ da dobiješ? Ako ti je nekada neka cica rekla da ima dečka a nema to bi značilo da je poznaješ jako kratko (u suprotnom bi jel - znao da li te u vezi toga laže pa joj tako nešto ne bi ni palo na pamet) što joj daje tu širinu da ti govori ono što joj se u datom trenutku ćefne - dečko, dva dečka - osamsto momaka koji se lože na nju, tri devojke sa kojima ima odnose, šta god :roll:
 
S_K_V_O:
Licno mislim da ne treba da kuliras curice koje ti se svidjaju ako procenis da postoji potencijal za nesto, a situacija je takva.
Ja nisam otirac,ni lecitelj kompleksa ni najbolji 6. igrac.Ako si mislila na vezu a da ne kuliramo ako ima drugog fiktivnog,nefiktivnog,dobrog,loseg,...bilo kakvog,moj odgovor i dalje stoji:"MA PAAAALI BRE!"
 
DukeofSerbia:
Питање женском делу популације:
Због чега када вам приђе младић, често потежете (по мени) фразу да имате дечка/момка? Објаснићу.

Питање мушком делу популације (aко неко залута):
Како реагујете на то, а знате/сумњате да она нема у ствари нема дечка?

Моје објашњење:
Напомињем да овде није реч о девојкама које стварно имају дечка/момка, већ које га имају фиктивно.

Често сам у разговорима, кад она каже да има дечка, долазио до закључка да га она у ствари и нема. Често је њен момак само нека особа која испуњава ту улогу, а не неко ко је то стварно. Мислим да је то изговор њој самој, вероватно и њеним другарицама/пријатељицама и породици. „Ја имам дечка, ја сам ок. Знам да водим рачуна о себи.“ А у стварности, она зна, а вероватно и он, да међу њима нема ничега...
To verovatno kazu jako mlade i neiskusne devojke koje misle da takvim stavom mogu da distanciraju one koje ne zele od sebe...Ako mi se neko ne dopada ili mi ne treba bar u dogledno vreme mogu da to i kazem tako sto sve to opisem kao neku zelju da budem malo sama...Mislim da to deluje bolje na suprotnu stranu da shvati ne zelim dublji kontakt... ali to sve ide sa godinama pa ce ta recenica "imam decka" jednom da se promeni...sigurno...
 
DukeofSerbia:
Питање женском делу популације:
Због чега када вам приђе младић, често потежете (по мени) фразу да имате дечка/момка? Објаснићу.

Питање мушком делу популације (aко неко залута):
Како реагујете на то, а знате/сумњате да она нема у ствари нема дечка?

Моје објашњење:
Напомињем да овде није реч о девојкама које стварно имају дечка/момка, већ које га имају фиктивно.

Често сам у разговорима, кад она каже да има дечка, долазио до закључка да га она у ствари и нема. Често је њен момак само нека особа која испуњава ту улогу, а не неко ко је то стварно. Мислим да је то изговор њој самој, вероватно и њеним другарицама/пријатељицама и породици. „Ја имам дечка, ја сам ок. Знам да водим рачуна о себи.“ А у стварности, она зна, а вероватно и он, да међу њима нема ничега...


Znam zasto to kazu.Zato sto su iskompleksirane, jer misle da manje vrede ako kazu da ga nemaju, samo zaboravljaju da mi nismo ni coravi ni ludi. Pa imala ne imala vidi se kakva je.

Mene to ne odbija, ali kad mi to kaze odmah je smatram da nije za nista ozbiljno vec za sex.
a115.gif
 
sinnke:
Znam zasto to kazu.Zato sto su iskompleksirane, jer misle da manje vrede ako kazu da ga nemaju, samo zaboravljaju da mi nismo ni coravi ni ludi. Pa imala ne imala vidi se kakva je.
Mene to ne odbija, ali kad mi to kaze odmah je smatram da nije za nista ozbiljno vec za sex.
a115.gif
vaistinu!

mada ... koliko chesto kazhete "Izvini ali imam devojku" :twisted:
 
S_K_V_O:
Ama djuche sta ti to znaci ima ga fiktivno?
Meni i dalje nejasno...
Vidi, ja sam to skapirala ovako. Poznajem gomilu devojaka koje navodno imaju "decka"...i za moju i za bilo ciju informaciju, a to je u stvari vise neka neobavezna varijanta i doticni ih ne zarezuje preterano. Mada su one u takvim relacijama po pravilu jako zainteresovane za njega, inace bi ga precutale.

Licno mislim da ne treba da kuliras curice koje ti se svidjaju ako procenis da postoji potencijal za nesto, a situacija je takva.

Добро си схватила. И хвала на савету.
ht_bow.gif
 
Често сам у разговорима, кад она каже да има дечка, долазио до закључка да га она у ствари и нема. Често је њен момак само нека особа која испуњава ту улогу, а не неко ко је то стварно. Мислим да је то изговор њој самој, вероватно и њеним другарицама/пријатељицама и породици. „Ја имам дечка, ја сам ок. Знам да водим рачуна о себи.“ А у стварности, она зна, а вероватно и он, да међу њима нема ничега...

zato sto to nije tako prosto da nema bash nicega, ako neko ispunjava ulogu on u stvari jeste decko ali nije bas mozda naj odnos u nekom smislu
zato sto stalno moras da definises odnose ovaj je ono a ovaj ono.
znaci da nisi dovoljno jak razlog da zanemari tog decka gde nije bash sve kao sto bi ona htela a da ne mora da se nesto dodatno cima a i on je dovoljno OK da to ipak postoji a i ona njemu da je ne otkachi a i ako se otkace oboje ce da izgube a i nece jer nije da ima toliko necega, a nije bas da je nista
znaci ipak ima necega, al kad bi dosao pravi super covek princ jako zainteresovan ona bi tu odlepila
znaci nesto seksualno da je on hoce ali malo je tih sto chitaju. pa je svejedno

fiktivno je da bas nema nikog nego te samo laze
u stvari jer to i vredi ne mozes pljuvati po tome samo fali magicna slagalica a i ne ide nam sajber zhivot
 
Питање женском делу популације:
Због чега када вам приђе младић, често потежете (по мени) фразу да имате дечка/момка? Објаснићу.

Питање мушком делу популације (aко неко залута):
Како реагујете на то, а знате/сумњате да она нема у ствари нема дечка?

Моје објашњење:
Напомињем да овде није реч о девојкама које стварно имају дечка/момка, већ које га имају фиктивно.

Често сам у разговорима, кад она каже да има дечка, долазио до закључка да га она у ствари и нема. Често је њен момак само нека особа која испуњава ту улогу, а не неко ко је то стварно. Мислим да је то изговор њој самој, вероватно и њеним другарицама/пријатељицама и породици. „Ја имам дечка, ја сам ок. Знам да водим рачуна о себи.“ А у стварности, она зна, а вероватно и он, да међу њима нема ничега...
u vecini slucajeva one misle i zele biti devojke nekom ali su samo kombinacije..pa da ne ispadnu lake ribe..i mali broj zna sta hoce pa ne zele da ih neko smara..kao sto znaju da je zabranjeno voce sladje pa da se potrudi oko njih
 
u vecini slucajeva one misle i zele biti devojke nekom ali su samo kombinacije..pa da ne ispadnu lake ribe..i mali broj zna sta hoce pa ne zele da ih neko smara..kao sto znaju da je zabranjeno voce sladje pa da se potrudi oko njih


defititivno si u zabludi:lol:

da joj se svidi taj nego, krenulo bi ćaskanje, bezazleni flert ili bi zavrsilo nečim.

isto kao i kod vas...

ukoliko ti se ne svidi ili jednostavno ne zeliš iz negog svoj ličnog razloga, u tim situacijama palii ovaj izgovor.
 
Poslednja izmena:
Хвала на одговорима девојке. Знам да вам је то изговор да „откачите“ неку Сека Персу од човека. Нисам баш био прецизан, па да појасним - моје питање је следеће:

Шта је са девојкама које су у вези, али је имају само фиктивно. Да ли је ок по вама ићи на „разбијање“ такве везе?

Како Лаки каже Ђенки: „Уништио си толике бракове, а не можеш ту ус**** везу!“. Зато сам навео објашњење. Значи, она је у назови „вези“ са неким тамо лузером да би имала оправдање пред собом, а вероватно и њеним другарицама/пријатељицама и породици. Je ли по вама оправдано „разбијање“ те назови „везе“?


ne razumijem tvoju ulogu u razbijanju te veze?!

na njoj je hoće li se razbiti ili ne, s tobom. ti tu dodjes kao neki nebitni lik kome se posrećilo.

(ovo mi je onaj zenski glupavi fazon- "ona nam se umješala/rasturila u brak" čime se tješe i traže krivca u potpuno nebitnoj osobi)

ukoliko se momak svidi djevojci, a pri tome dotična ima tu neku nazovi vezu, ili čak izmišljenju da ne bude frik (????), sve pada u vodu...
 
defititivno si u zabludi:lol:

da joj se svidi taj nego, krenulo bi ćaskanje, bezazleni flert ili bi zavrsilo nečim.

isto kao i kod vas...

ukoliko ti se ne svidi ili jednostavno ne zeliš iz negog svoj ličnog razloga, u tim situacijama palii ovaj izgovor.
aha vazi ja sam mali nemam pojma narocito sto ''ako im se svidi'' nema blage veze sa izgledom jer su vecinom setani trbusani..koje i ti volis btw:lol:
 
aha vazi ja sam mali nemam pojma narocito sto ''ako im se svidi'' nema blage veze sa izgledom jer su vecinom setani trbusani..koje i ti volis btw:lol:

aha, znači kad ti kaze da ima momka to znači, trudi se još malo.

pa kako te onda odbije??? :)
imam osjecas da i kad te odbije ovom frazom, ti se kao zgođušnni momak, tjesis da je to nesto drugoo..

ne razumijem zasto snatras da si atraktivniji ti nego neki trbusan? ukusi su različiti, zar ne?
 
Poslednja izmena:

Back
Top