Kad nisi loš ali govoriš pogrešne stvari i zato nemaš devojku

DUH

Iskusan
Banovan
Poruka
5.887
Zdravo, muškarci!
Ova tema je mogla i na žene, ali iskreno, zabole me šta žene misle o ovome.

Evo primera: (daću primer sa Krste, nešto mi tako došlo, ne iz RL)

Neki lik i ja razmenili par postova, meni se lik učinio OK, još se slažem sa njim u većini onoga što je napisao itd.
Onda dobijem poruku u inbox. Nije me iznenadilo što mi se obratio, nego je poenta kako se obratio, šta je rekao, tj napisao:
"Alo, mala" (tako nešto)
E, sad da me ubijete, ne mogu da se setim koja je bila druga rečenica, tj druga poruka, ali sećam se treće, reče on:
"Šta si se ufonjala neću sutra da te tucam"
🤣🤣🤣🤣
Nisam mu odgovorila ni na jednu poruku, samo sam ih čitala i ćutala.
Još mi nije jasno šta uopšte znači "ufonjala" hahaha niti sam ja u položaju da "sutra budem tucana" kao da to zavisi samo od njega, a ja sam objekat za tucanje (objekat koji se "ufonjao")

E sad, molim muška viđenja cele situacije, kako vi vidite ovo njegovo pokušavanje ostvarivanja nekog kontakta? 🤣
I prvi put u životu nisam odgovorila ništa...da li je trebalo? I šta?
Da li je moguće da postoje muškarci koji su u suštini dobri ali eto lupetaju, naročito na internetu?
Meni je ovaj slučaj posebno zanimljiv jer lik javno uopšte nije nikakav prostak.
Da li se vama dešavalo da ispadnete ono...totalni kreteni, da kažete neke gluposti pa sutra ne možete da verujete šta vam bi?

ILI- bolje je u startu bežati od takvih- ispao je sirovina, a ako je sirovina šta će tek biti u RL?Ili to uopšte nema veze sa tim kakav je u RL?
 
Da je govorio prave stvari - imao bi' devojku...
Avaj!
Nadam se da će suština, u vidu nekog vodiča, na kraju isplivati.
Ti si ubo sustinu...
Sustina teme je da bi Maja dala da nije nagazio mine kod Maje...jedina kosmicka istina iz teme...
Sa druge strane, Maja ima dobar nos za odgovarajuce primerke, samo da nije progovorio bio bi decko......drugi zakljucak ista tema....
Neko bi rekao zar to nije isti zakljucak....nije, ovo je zakljucak da je i Maja njega nanjusila kao podesnog.....samo da nije progovorio..

Znaci za sada dve prilike, em je maja spreman da bude devojka, em je on bio pravi , ali samo da nije progovorio..

A sto je progovorio....pa izgubljen je ritam.....znaci isto kao sto maji odgovara da stalno raste ritam u nekoj vezi, znaci da se zahuktava, tako i njemu isto odgovara...ali zbog necega je maja propustila par termina i onda je on krenuo u agresivu, a jedino to je razlika..

Njegova agresiva nije uklopljena sa njenom, kvazi, a nije uklopljena ni sa submisivom, pa je naleteo na minu..

Ceo splet ovakvih tema se zove decko naleteo na njenu minu....
Razlika je sto je ovaj bio dobar decko sto kazuje dosta o ukusu Maje...
 
sviđa mi se naslov
"Kad nisi loš ali govoriš pogrešne stvari i zato nemaš devojku"
nekako odiše setom...

a koje bi bile "prave stvari" po tebi?
kako adekvatno prići forumašici preko privatnih poruka ukoliko želimo biti intimni sa njom?
Upravo je ta rečenica cela suština. Da, muškarci govore pogrešne stvari i zato ne mogu da nađu devojku. Prostakluk i aludiranje na seks je nešto što žene apsolutno mrze i možeš ti da budeš preko poruka dobar koliko hoćeš, jedna ovakva stvar i otpisaće te.
Poenta svega je kada žena hoće seks sa tobom, veruj mi, znaćeš.
 
sviđa mi se naslov
"Kad nisi loš ali govoriš pogrešne stvari i zato nemaš devojku"
nekako odiše setom...

a koje bi bile "prave stvari" po tebi?
kako adekvatno prići forumašici preko privatnih poruka ukoliko želimo biti intimni sa njom?
"Prave stvari" su bukvalno sve moguće teme, samo da nisu u vezi seksa.
To što se mene tiče.
 
Ti si ubo sustinu...
Sustina teme je da bi Maja dala da nije nagazio mine kod Maje...jedina kosmicka istina iz teme...
Sa druge strane, Maja ima dobar nos za odgovarajuce primerke, samo da nije progovorio bio bi decko......drugi zakljucak ista tema....
Neko bi rekao zar to nije isti zakljucak....nije, ovo je zakljucak da je i Maja njega nanjusila kao podesnog.....samo da nije progovorio..

Znaci za sada dve prilike, em je maja spreman da bude devojka, em je on bio pravi , ali samo da nije progovorio..

A sto je progovorio....pa izgubljen je ritam.....znaci isto kao sto maji odgovara da stalno raste ritam u nekoj vezi, znaci da se zahuktava, tako i njemu isto odgovara...ali zbog necega je maja propustila par termina i onda je on krenuo u agresivu, a jedino to je razlika..

Njegova agresiva nije uklopljena sa njenom, kvazi, a nije uklopljena ni sa submisivom, pa je naleteo na minu..

Ceo splet ovakvih tema se zove decko naleteo na njenu minu....
Razlika je sto je ovaj bio dobar decko sto kazuje dosta o ukusu Maje...
Znači, da joj ne šaljem pp...
Hvala, nek' je lupa čežnja zamnom onda. :)
 
  • Haha
Reactions: DUH
sviđa mi se naslov
"Kad nisi loš ali govoriš pogrešne stvari i zato nemaš devojku"
nekako odiše setom...

a koje bi bile "prave stvari" po tebi?
kako adekvatno prići forumašici preko privatnih poruka ukoliko želimo biti intimni sa njom?
Kažeš Imali ste sreće što ste naišli na mene a ne na mog brata, on odma traži , a ja, meni ako date - date.
 
Upravo je ta rečenica cela suština. Da, muškarci govore pogrešne stvari i zato ne mogu da nađu devojku. Prostakluk i aludiranje na seks je nešto što žene apsolutno mrze i možeš ti da budeš preko poruka dobar koliko hoćeš, jedna ovakva stvar i otpisaće te.
Poenta svega je kada žena hoće seks sa tobom, veruj mi, znaćeš.
Bravo! 👍
 
"Prave stvari" su bukvalno sve moguće teme, samo da nisu u vezi seksa.
To što se mene tiče.
Možda ima forumašica koje bi se oduševile da im neko napravi ulet sa "Mora da si prepička, tako mi zvučiš, rasturio bih te od kurtza, ajde pošalji mi neke gole slike" i tako dalje.
Sa mnom u inboxu je bukvalno isto kao i javno, zbog toga sam i zaključala inbox. Jer ljudi misle ako ti otvoren inbox da su ti noge u vazduhu 😂
Meni otvoren inbox a samo me moderatori opominju i kažnjavaju.
 
Ne znam, Majo.
U svakom slučaju, mislim da nisi trebala da otvaraš temu o tome, ko god da je u pitanju.
Privatna prepiska je upravo to - privatna.
Ne vidim zašto bi se o njoj raspravljao javno.
Kao neko ko ima dobru empatiju ne mogu da se ne stavim u položaj onoga ko ti je poruku poslao, a sada možda ovo i čita...
Nisam rekla ko je, nemoguće je pogoditi a ako ovo čita nadam se majke mi da će mu značiti jer ja još uvek verujem da on ustvari nije loš nego eto...
 

Back
Top