kad krecemo na splavarenje

Ocigledno da si naleteo na pravu ekipu. 4 marta u klubu Pinocio na adi(makiska strana), desava se prvo okupljanje ekipe ove godine. ima nas pedesetak, imamo svoju opremu i dobar splavarski kalendar.Okupljanje je u 20 h.Posle price o splavarenju bice ZURKA!!!
Pozivamo sve zainteresovane da nam se pridruze!
 
Groucho Marx:
I gde idete, kakav je plan? Gde ste bili ranije? I, najvažnije, pošto je ulazak? :)


Pa ovako Ibar, Lim , Tara, to smo vozili do sad , a sad krecemo dalje pored ovih reka
vozicemo i Nisavu, Jermu, Pek, Mlavu, Vrbas, Krivaju .U svakom slucaju najbolje da dodjes pa cas cuti sta i kako!!!!!!!!! ;)

P.S. Sto se kinte tice, sem godisnje clanarine( od koje se kupuje oprema) resto su licni troskovi puta i klope!!!! Nista vise!!!
 
vodeni:
Pa ovako Ibar, Lim , Tara, to smo vozili do sad , a sad krecemo dalje pored ovih reka
vozicemo i Nisavu, Jermu, Pek, Mlavu, Vrbas, Krivaju .U svakom slucaju najbolje da dodjes pa cas cuti sta i kako!!!!!!!!! ;)

P.S. Sto se kinte tice, sem godisnje clanarine( od koje se kupuje oprema) resto su licni troskovi puta i klope!!!! Nista vise!!!



Eeeee... Pa ondak se vidimo 4-og :)
 
vodeni:
Pa ovako Ibar, Lim , Tara, to smo vozili do sad , a sad krecemo dalje pored ovih reka
vozicemo i Nisavu, Jermu, Pek, Mlavu, Vrbas, Krivaju .U svakom slucaju najbolje da dodjes pa cas cuti sta i kako!!!!!!!!! ;)

P.S. Sto se kinte tice, sem godisnje clanarine( od koje se kupuje oprema) resto su licni troskovi puta i klope!!!! Nista vise!!!

A sta sa nama koji smo zauzeti cetvrtog? :( Moze neki info, ili barem kada ce biti sledece okupljanje?

Inace, prosle godine sam bio na Inn-u, u Austriji, a pre toga dve godine sam isao na Taru.
 
Groucho Marх:
Bila je juče na rts-u zanimljiva emisija o splavarenju Limom.



raftingrts047yv.th.jpg


[/URL]

Vodeni ako nisi gledao, imam div-x, dobijaš cd kad se budemo videli...

Ali onaj Tifran 2 je u maju -> :shock: Moraću dvaput da razmislim :confused:
Mislim, naravno da neću 8-) ali stvarno izgleda opasno...



Vidis ove stene koje se na ovoj slici vide ?
E kad preko tih stena ide voda onda je to Lim u maju ,ovo je Lim oko 15.juna !!!
Neplasim te zaista je tako. Gledao sam juce cika Miletu ako te interesuje snimak u maju dobices!!!
 
vodeni:
Reci mi odakle se ide skroz je interesantno mada moja ekipa vec ima plan za taj termin ali daj plan pa da se razmisli :confused: :confused: :grin:

ja idem preko jednog planinarskog kluba iz foce, da ih ne reklamiram sad ovde. trebalo bi da rade obe varijante, i od djurdjevica tare, i samo donji deo reke, od brstanovice.

ja idem ovu kracu varijantu, taj deo reke je najbolji, a i ne daje mi se 50e samo za taksu za spust celim tokom.

trebalo bi da bude super, u maju je tara jos uvek prilicno divlja :D
 

Back
Top