Kad horoskop tvrdi jedno...

Samo se skloni sa nje i nema trolovanja.
Рекох ти, ти нећеш одерђивати ко сме да учествује. Слобода мишљења загарантована је правилником и ја сам изнео своје мишљење.
Иначе, имам једну кристалну куглу па ако хоћеш, могу ти је продати?
 
Мали детаљ:
ид.PNG

Насумично укуцао датум рођења а после иде остало....
 
...a vi mislite da je to nemoguće.
Dakle,više osoba mi je reklo da ću živeti u inostranstvu. Taj lajt motiv se stalno ponavlja,ko god da mi tumači natalnu kartu,aspekte.
Iz ove perspektive,meni to deluje neostvarivo,iako mi je želja da odem odavde i živim u nekoj drugoj,uređenijoj državi. I kad mi neko kaže "živećeš u inostranstvu" to mi je kao da mi je rekao da ću dobiti sedmicu na lotou,a ja čak ni ne igram loto :D .
Dakle, koliko može horoskop da greši ?
Naravno,tema je za one koji veruju u horoskop. Ostali stop.
Nzm kako kako su ti gledali u horoskop. Mislim da nije presudno samo ako ti u 12kuci strelac i slicno... to ti nista ne kazuje...vec ako ti procitaju bas detaljno sa sve tranzitima i apsektima i cega vec ima da moze biti
 
...a vi mislite da je to nemoguće.
Dakle,više osoba mi je reklo da ću živeti u inostranstvu. Taj lajt motiv se stalno ponavlja,ko god da mi tumači natalnu kartu,aspekte.
Iz ove perspektive,meni to deluje neostvarivo,iako mi je želja da odem odavde i živim u nekoj drugoj,uređenijoj državi. I kad mi neko kaže "živećeš u inostranstvu" to mi je kao da mi je rekao da ću dobiti sedmicu na lotou,a ja čak ni ne igram loto :D .
Dakle, koliko može horoskop da greši ?
Naravno,tema je za one koji veruju u horoskop. Ostali stop.
Ne znam, ustvari... Ne pogadja horoskop nista, procitam "zvezde vam se smesu"
A jbt meni su zvezde crkavale od smejanja. :eek::worth:
 
Vec sam pomislila da me grdis...
Gde su smajlići zagrljaji?
Dodah još dva reda u prethodni post.
:) ne grdim te...

Svaka naša misao je program. Ali program koji analizira program je viši program, uglavnom timski projekat zasnovan na znanju. Nekad i totalna glupost ko mnoge neuke analize bazirane na astrologiji. Mada astrologija je ezoterija. Nisu činjenice.
 

Back
Top