• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Kad horoskop tvrdi jedno...

prenosilac por

Zainteresovan član
Poruka
326
...a vi mislite da je to nemoguće.
Dakle,više osoba mi je reklo da ću živeti u inostranstvu. Taj lajt motiv se stalno ponavlja,ko god da mi tumači natalnu kartu,aspekte.
Iz ove perspektive,meni to deluje neostvarivo,iako mi je želja da odem odavde i živim u nekoj drugoj,uređenijoj državi. I kad mi neko kaže "živećeš u inostranstvu" to mi je kao da mi je rekao da ću dobiti sedmicu na lotou,a ja čak ni ne igram loto :D .
Dakle, koliko može horoskop da greši ?
Naravno,tema je za one koji veruju u horoskop. Ostali stop.
Нијеси навела КОЈЕ особе су ти рекле за иностранство.Може да ти каже њих 10 ако нијесу знавени само ти створе погрешну слику.Избаци карту да се отвори дискусија.

prenosilac por

Zainteresovan član
Poruka
326
На крају крајева,можеш да имаш и добру планету владара 9. али ни она не мора да буде гарант успјеха на путовањима тј боравку у туђој земљи.Неке друге ствари су те које кажу.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
48.979
...a vi mislite da je to nemoguće.
Dakle,više osoba mi je reklo da ću živeti u inostranstvu. Taj lajt motiv se stalno ponavlja,ko god da mi tumači natalnu kartu,aspekte.
Iz ove perspektive,meni to deluje neostvarivo,iako mi je želja da odem odavde i živim u nekoj drugoj,uređenijoj državi. I kad mi neko kaže "živećeš u inostranstvu" to mi je kao da mi je rekao da ću dobiti sedmicu na lotou,a ja čak ni ne igram loto :D .
Dakle, koliko može horoskop da greši ?
Naravno,tema je za one koji veruju u horoskop. Ostali stop.
Ево, најозбиљније. Мени је мама за 16. рођендан наручила натал од неког Удружења астролога из Панчева. То је тада стизало поштом- слика и 2-3 стр. пропратног текста. Писало је да ћу ући у непромишљен брак и добити дете. Ја читам, умирем од смеха и питам се јесу ли они нормални, па имају мој датим рођења, виде колико имам година. Све у свему, са 17 сам се породила :)

И даље не верујем више ми је забава.
А ово да ли је случајности или... Бога питај...

prenosilac por

Zainteresovan član
Poruka
326
Ево, најозбиљније. Мени је мама за 16. рођендан наручила натал од неког Удружења астролога из Панчева. То је тада стизало поштом- слика и 2-3 стр. пропратног текста. Писало је да ћу ући у непромишљен брак и добити дете. Ја читам, умирем од смеха и питам се јесу ли они нормални, па имају мој датим рођења, виде колико имам година. Све у свему, са 17 сам се породила :)

И даље не верујем више ми је забава.
А ово да ли је случајности или... Бога питај...
Je li ti Venera u 5.ili Jupiter u aspektu s njom nevezano gdje je Venera?
Kakogod,mislim da vladar 5.im veze s tvojom ♀️

iamaphoney

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.937
Onako iskustveno primetio sam u praksi da mi neki ljudi ne leze ako su rodjeni odredjenog meseca (bez obzira koji su znak) i obratno. Sto naravno ne mora bitu uvek pravilo,ali vise je pravilo nego izuzetak. Npr. sve ljude koje sam upoznao a rodjeni su Jula,do sada su mi bili bezveze.

Vexy

Buduća legenda
Poruka
33.831
meni se dešavalo da mi ono što u horoskopu piše ne bude tačno
inače, četam horoskop u trećem oku jer mi je on najtačniji (iako i on greši, jel=
i zato što mi je jedna osoba, kojoj mnogo verujem u ovoj oblasti, rekla da je taj horoskop najtačniji
možda to zavisi i od toga što je horoskop uopšten i daje mesta da se tumači onako kako nam odgovara...

Scott Isle

Veoma poznat
Poruka
10.800
Natalna karta govori o urodjenim osnovnim osobinama. One uticu na tvoje izbore. Medjutim kako staris okolnosti se mjenjaju, ili uticaj zvjezda. Ja sam naprimjer dupli jarac po rodjenju, ali mi je horoskop u Ribi, trenutno. To su moje astralne okolnosti. Ne znaci da ces zivjeti u inostranstvu ako ti okolnosti nisu naklonjene.

prenosilac por

Zainteresovan član
Poruka
326
meni se dešavalo da mi ono što u horoskopu piše ne bude tačno
inače, četam horoskop u trećem oku jer mi je on najtačniji (iako i on greši, jel=
i zato što mi je jedna osoba, kojoj mnogo verujem u ovoj oblasti, rekla da je taj horoskop najtačniji
možda to zavisi i od toga što je horoskop uopšten i daje mesta da se tumači onako kako nam odgovara...
I još kažu za taj horoskop da je tačan ako ga čitaš svojim trećim okom.Ne mož da promaši,eto tako.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.