Kad čovjek voli ženu...

Moramo shvatiti da se sa godinama mijenjamo.
Uccimo.
Neki na svojim neki na tudjim greskama.
Ako 100 puta probam jedno te isto i ono corak...
a ja i stoprvi put opet...onda je to defeincija gluperde.
Znaci promijeni nesto.
Pristup, mjesto,osobu...bilo sta...pokazi da imas mozak.
Nista ne ide na dugme i ljubav se sigurno ne kupuje.

Zaljubljenost se desava labilnim osobama.
U stanju zaljubljenosti niste realni u oceni osobe u koju ste zaljubljeni. Idealizujete je i tolerisete ocigledne mane. Misli su vam svakodnevno previse skoncentrisane na tu osobu.

Ne bih se složio.

Zaljubljenost se dešava svim osobama, jer ne postoji šansa da se zdrava jedinka bez bar početne zaljubljenosti prebaci u ljubav. Prosto, pre ljubavi, zaljubljenost je ta koja pokrene ceo sistem i koja je preteča ljubavi.

Ne znači da je osoba labilna.

Samo je bitno do kad traje ta zaljubljenost i da li je na zdravim osnovama ili ne.

Да, ја нисам љуботељ слаткоречивости али понекад ми је потребно и да има муда да то изговори :D

Koliko je tragično to što smo izjavu ljubavi prema osobi sa kojom delimo sve doveli na nivo "da ima muda", kao da treba sa tigrom da se bije :D

Ako se za to treba imati muda, onda je meni i jasno zašto smo gde jesmo :D

Upravo to, kao da treba neka ober hrabrost da ženi priznaš da je voliš. Aman!

Zato i kažem, jasno mi je kakva se katastrofa dešava u društvu danas kad ti moraš tajno da voliš ženu/muškarca sa kojom deliš sve, spavate zajedno, planirate čitav život ili bar deo života ispred vas, jer si uplašen ne znam ni ja čega i ono što treba da joj/mu bude jasno na prvom mestu pored vas kao partnera ti ne smeš da kažeš ili pokažeš.

Ima nas i koji se nikad nismo zaljubili, ne treba biti isključiv sa tvrdnjama.

Rekao sam da nema zdrave jedinke koja je prešla u ljubav, bez zaljubljenosti.

Prosto, ne možeš odjednom voleti nekoga, za to je potrebno neko vreme, neka dešavanja i slično.

Nisam rekao da si zdrava jedinka samo pod uslovom da se zaljubiš, pogrešno ste pročitali tekst ili shvatili. :)

Sad sam video da sam napisao da nema osobe koja se nije zaljubila, ok, tu sam pogrešio, možda i ima retkih koji nisu to iskusili nikada u životu, lično ih ne znam.

Back