Кад ће Шешељ одузети Николићу титулу четничког војводе?

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://sr.wikipedia.org/sr/Томислав_Николић

Томислав Николић (Крагујевац, 15. фебруар 1952) је српски политичар, председник Српске напредне странке..........ч
..... Има титулу четничког војводе коју је добио од Војислава Шешеља


Кад ће Шешељ одузети титулу четничког војводе,
коју је дао своме куму....?
;) ;) ;)
 
И ето...Шешељи ау постали Срби...
А Тадић и остали Црногорци, никада неће постати Срби....
Богу фала....
;) ;) ;)

Nisu li Crnogorci Srbi?

A sto se tice vojvoda, nema vise ni cetnika, pa nema vise ni njihovih vojvoda. Budale kao sto su Seselj samo od cetnika prave komediju.
 
Nisu li Crnogorci Srbi?

A sto se tice vojvoda, nema vise ni cetnika, pa nema vise ni njihovih vojvoda. Budale kao sto su Seselj samo od cetnika prave komediju.

Срби се изјашњавају као Срби...
Не крију се иза измишљених нација....
:per: :per: :per:
 
Срби се изјашњавају као Срби...
Не крију се иза измишљених нација....
:per: :per: :per:

Znaci ti ako kazes da si Sumadijac ili Vojvodjanin, a ja ako kazem da sam Bosanac, mi se krijemo iza izmisljenih nacija?

Moj Macak, eto kako se sami sebe odricemo...
 
Toma moli Boga da mu oduzmu , verovatno je se stidi u novom drustvu u kome se krece ,treba Seselj da jos unapredi . :mrgreen:

Штооо?:eek:
Па ваљда треба да му импонује?
Знаш оно пријем код пријатеља, па крене представљање званица,
Ерл од Велса, Лорд Карингтон, Војвода од Крагујевца, Барон Минхаузен........
 
Штооо?:eek:
Па ваљда треба да му импонује?
Знаш оно пријем код пријатеља, па крене представљање званица,
Ерл од Велса, Лорд Карингтон, Војвода од Крагујевца, Барон Минхаузен........
Vojvoda od Bajčetine ,staro plemstvo!:mrgreen:
 
Hahaha pa zar nije Seselju oduzeta titula vojvode kad je oformio vladu sa SPS-om?

Тачно - титула му је одузета на Конгресу СЧП у емиграцији чак је осуђен на смрт од њих због издаје - али ту вест нигде сада не могу да пронађем на интернету, хехехе... неко је уредно обрисао:

 
Шешељу је одузета титула војводе, а самим тим она је одузета и свима коју су ту титулу од Шешеља и примили. LOCK!

Ne mozes oduzeti titula vojvode. A Vojvoda Vaske, Brne i Slavko Aleksic sto je Seselj dao titula Vojvoda su to zasluzili vise nego oni gibanicara ko je Djujic dao u Americi.
Djujic je uradio to sto je uradio zbog toga sto je bio ucenjen od Amerika.
 
Ne mozes oduzeti titula vojvode. A Vojvoda Vaske, Brne i Slavko Aleksic sto je Seselj dao titula Vojvoda su to zasluzili vise nego oni gibanicara ko je Djujic dao u Americi.
Djujic je uradio to sto je uradio zbog toga sto je bio ucenjen od Amerika.

Ма сигуран сам да сам читао ду Одлуку Конгреса СЧП у емиграцији.........али сада не могу да је нађем на интернету...
 
А сад, цео текст.... заклетве четничког војводе...
Заклињем се као српски четнички војвода, заклињем се Богом и Светим Савом, да ћу се свим својим снагама борити за слободу српског народа и обнову јединствене српске државе на Балкану, која ће обухватити све српске земље тако ми Бог помогао. Кад ме црква и заклетве ова српским четничким војводом начине само ме Бог рашчинити може. Амин.
;) ;) ;)
 
А сад, цео текст.... заклетве четничког војводе...
Заклињем се као српски четнички војвода, заклињем се Богом и Светим Савом, да ћу се свим својим снагама борити за слободу српског народа и обнову јединствене српске државе на Балкану, која ће обухватити све српске земље тако ми Бог помогао. Кад ме црква и заклетве ова српским четничким војводом начине само ме Бог рашчинити може. Амин.
;) ;) ;)

Glupost,zna se ko su bile vojvode u srpskoj vojsci. Ovo devedesetih,pa i cetnici za vreme Drugog svetskog rata,su glupost.
 
Glupost,zna se ko su bile vojvode u srpskoj vojsci. Ovo devedesetih,pa i cetnici za vreme Drugog svetskog rata,su glupost.

Нико то не спори....али да није било оних попут Шешеља,
и праве војводе, настале у време ратова против бугарскух комита,
захваљујући комунистичком начину испирања мозгова,
били би избрисани из сећања српског народа..
;) ;) ;)
 

Back
Top