Quantcast

Kad ce se tacno znati da li je korona globalna prevara ili nije prevara???

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
16.251
Al si oslepeo nisi ni provalio,al te ziga malo leva plecka,pa malo dole nize kod stomaka,pa slabo varenje,pa tesko mokrenje,pricaj to nekom drugom usijana glavo od wi fija lol
Jednom godisnje idem na lekarski,koji je kao da radim u NASA.Od ultrazvuka celog tela,do svih mogucih analiza.
Ziga me jedino ponekad noga koju sam lomio na skijanju kao dete,kad se menja vreme,i stara povreda iz rata.Koja me zigala i pre nego su uopste poceli da prodaju mobilne telefone i wifi.
Mislis li da su i tad pustali wifi da probaju da smanje stanovnistvo na milijardu? :think:

Poruka
5.742
Spavam pored modema (uistoj sobi) ,telefon mi je na 40-50cm od glave da me ujutru probudi,na 100 m mi je bazna stanica mobilne telefonije.U zgradi SVI imaju wifi,i lokali ispod nas.I spavam kao beba,zaspim za minut i budim se odmoran.Nemam problema sa tim.Verovatno sto ne umisljam da mi sve to smeta,da ce wifi da mi pregreje mozak ili izazove trenutni gubitak memorije...itd.Nemam tu vrstu paranoje (nemam ni jednu vrstu paranoje,inace),citam,obrazujem se,ako nesto ne znam pogledam NAUCNE teme ili knjige...Ne verujem Miodragu Petrovicu,Karleusi i ostalim poremecenim "doktorima" prirodne medicine...
Glamur nema apsolutno nikakve veze sa tim,glupost je nesto sasvim drugo.Beskonacno.A sad u vreme interneta se mnogo lakse siri.......

Covek mora da da dostigne vrhunac. :hahaha:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.