Quantcast

Kad ce se tacno znati da li je korona globalna prevara ili nije prevara???

Ejbisidi

Ističe se
Poruka
2.320
Lično sam poznavala mladog čoveka ( imao je 42god ) kojeg je ubio koronavirus. Osim visokog pritiska nije imao ni jednu drugu bolest. Nije ga ubio pritisak. Umro je od Covida19.
Šta mislite, da li je za njegovu porodicu njegova smrt prevara ? Ili da li je prevara za bilo koju porodicu koja je zbog koronavirusa nekog svog izgubila?
Znas sta, ima mnogo tragicnih slucajeva gde mladi ili stari nastradaju... ali to nije razlog da zivot stane niti da uzimamo vakcine koje su neefikasne i neeticke. Neka nadju lek, a cekaj, vec ima nekoliko lekova!

Olja.S

Ističe se
Poruka
2.207
Znas sta, ima mnogo tragicnih slucajeva gde mladi ili stari nastradaju... ali to nije razlog da zivot stane niti da uzimamo vakcine koje su neefikasne i neeticke. Neka nadju lek, a cekaj, vec ima nekoliko lekova!
Vakcine za Covid još uvek nema , tako da je bilo kakva rasprava o efikasnosti pričanje u prazno . Ako se o nečemu čega nema unapred raspravlja, reč je o predrasudama, a ne o činjenicama.

Ejbisidi

Ističe se
Poruka
2.320
Vakcine za Covid još uvek nema , tako da je bilo kakva rasprava o efikasnosti pričanje u prazno . Ako se o nečemu čega nema unapred raspravlja, reč je o predrasudama, a ne o činjenicama.
Rec je o tome da ekipa koja pravi vakcine stavlja tamo stvari koje ne treba i nisu u nasem najboljem interesu, da ta ista ekipa nekim cudom nikome ne odgovara za posledice i da je posledice njihovih vakcina ponekad veoma tesko pratiti i dokazati, osim u slucajevima kada je dete dobilo autizam posle vakcine, to se jasno vidi, ali ta bagra je u stanju i to da negira vredjajuci bilo koju zdravu pamet. Kontrolori vakcina itekako izvestavaju o propustima medjutim prouzvodjaci imaju PRAVO da izmene te izvestaje i do 20%

Njima sigurno necu da verujem ni za korona virus.

difrent from others...

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.944
Neka se oni vakcinisu,posto im nije dovoljno sto bil gejts kaze da ga je napravio=izmislio da bi smanjio broj ljudi na planeti,sto je takodje priznao i sto ce prodavati vakcine i sto ce ugradjivati cipove,sve je to rekao ali vama nije dovoljno jer je neki komsijin poznanik umro od virusa,pa napravljen je da komsijin poznanik umre od njega,nije nikakva zavera da ce se ovako voditi ratovi u buducnosti bez ispaljenog metka,nije zavera da ce vam sav novac biti na kartici i da ce se samo njom placati,da postajete rob ako napravite prekrsaj,blokiraju vam karticu i deca vam ostaju gladna dok sranje ne ispravite,to je logika ne teorija zavere
stim da ce kartica da se nalazi negde zadenuta pod kozu ;)

Olja.S

Ističe se
Poruka
2.207
Rec je o tome da ekipa koja pravi vakcine stavlja tamo stvari koje ne treba i nisu u nasem najboljem interesu, da ta ista ekipa nekim cudom nikome ne odgovara za posledice i da je posledice njihovih vakcina ponekad veoma tesko pratiti i dokazati, osim u slucajevima kada je dete dobilo autizam posle vakcine, to se jasno vidi, ali ta bagra je u stanju i to da negira vredjajuci bilo koju zdravu pamet. Kontrolori vakcina itekako izvestavaju o propustima medjutim prouzvodjaci imaju PRAVO da izmene te izvestaje i do 20%

Vredi pročitati ovo kao i sve ostalo na ovom sajtu :
https://www.examinus.org/vakcine-i-vakcinacija/kako-antivakceri-manipulisu-vama/

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
16.259
Lekova nema,u principu antivirusnih lekova koji efikasno ubijaju viruse je jako malo i za nekoliko virusa.Cak ni prehladu ne mogu da rese prosto lekovima.
Po cemu su vakcine koje ne postoje neefikasne?Da,verovatno sto ih jos NEMA ...

Jbt,kakve predrasude ti imas.
Autizam NIJE posledica vakcine,kad cete to utuviti u glavu.Ne moze psihicki poremecaj da izazove fizicki uzrok.To je kao da kazes da udarac cekicem po prstima izazove depresiju ili shizofreniju....
Naravno da sve treba uzimati sa rezervom,pogotovo sad kad se radi sve previse brzo (vakcina za koronavirus).Ali toliki stepen paranoje nije zdrav.

Ejbisidi

Ističe se
Poruka
2.320
Lekova nema,u principu antivirusnih lekova koji efikasno ubijaju viruse je jako malo i za nekoliko virusa.Cak ni prehladu ne mogu da rese prosto lekovima.
Po cemu su vakcine koje ne postoje neefikasne?Da,verovatno sto ih jos NEMA ...

Jbt,kakve predrasude ti imas.
Autizam NIJE posledica vakcine,kad cete to utuviti u glavu.Ne moze psihicki poremecaj da izazove fizicki uzrok.To je kao da kazes da udarac cekicem po prstima izazove depresiju ili shizofreniju....
Naravno da sve treba uzimati sa rezervom,pogotovo sad kad se radi sve previse brzo (vakcina za koronavirus).Ali toliki stepen paranoje nije zdrav.
To je smesno sto govoris da fizicki poremecaj ne moze da izazove MENTALNI. Moze itekako, to je opste poznato, jesi cuo npr za hormone???? Hahaha
Tvoja neobavestenost je pateticna, nemoj da se raspravljas sa mnom, sta sam napisala je istina i mada je ruzna ne treba bezati od nje!

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
16.259
To je smesno sto govoris da fizicki poremecaj ne moze da izazove MENTALNI. Moze itekako, to je opste poznato, jesi cuo npr za hormone???? Hahaha
Tvoja neobavestenost je pateticna, nemoj da se raspravljas sa mnom, sta sam napisala je istina i mada je ruzna ne treba bezati od nje!
Hormoni izazivaju psihicka stanja a ne bolesti...Opste poznato na YT,a priznato od doktora prirodne medicine i ostalih sarlatana....

Poruka
5.743
Onog trenutka kad se krene sa popustanjem mera ako se broj zarazenih ne bude eksplozivno povecavao onda je korona najveca globalna prevara ljudi na planeti !!!!!!!!!

A kad krenu sa ukidanjem mera a broj zarazenih se bude povecavao onda korona nije prevara!!!

Znaci posto sad prikazuju da je broj zarazenih u hiljadama a broj stanovnika drzava se meri u milionima to znaci da je ovog trenutka broj zarazenih ispod ili oko 1% gradjana drzava a sto nije ni izbliza broj dovoljan da se kaze o nekom kolektivnom imunitetu a sto znaci da kad se popusti sa merama da virus mora znaci bukvalno identicno da krene da se siri medju ljudima kao i na pocetku!!!!!!

Dakle ljudi cekajte i gledajte!!! Svima ce nam biti jasno kad krenu da popustaju sa merama i ako opet krene sa zarazavanjem kao na pocetku onda je korona stvarno opasna a ako nema neko veliko povecanje zaraze onda je kovid SARS 2 korona jedna najveca prevara svih ljudi na planeti svih vremena!!!!!!!!!!!!!!!!!
Placebo i nacubo efekat.
Gledao sam jedan film tako gde je radnja vezana za kompijutersku montazu, stvorili su kompijuterski na tvu rat i svet se uspanicio.
Isto tako je jako dobro poznato tv radijiska emisija koja je pustena ne znam ni ja tacno gde i zbog cega,
ali ljudi su mislili da slusaju vesti a u stvari je bila radio drama, marsovci napadaju.

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
16.259
Placebo i nacubo efekat.
Gledao sam jedan film tako gde je radnja vezana za kompijutersku montazu, stvorili su kompijuterski na tvu rat i svet se uspanicio.
Isto tako je jako dobro poznato tv radijiska emisija koja je pustena ne znam ni ja tacno gde i zbog cega,
ali ljudi su mislili da slusaju vesti a u stvari je bila radio drama, marsovci napadaju.
To je bila prva radio drama kao format...
Napad vanzemaljaca na zemlju,cini mi se da se zvala Susreti trece vrste.Ljudi su bezali iz gradova,labilni vrsili samoubistva cak...

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.673
Dakle ljudi cekajte i gledajte!!! Svima ce nam biti jasno kad krenu da popustaju sa merama i ako opet krene sa zarazavanjem kao na pocetku onda je korona stvarno opasna a ako nema neko veliko povecanje zaraze onda je kovid SARS 2 korona jedna najveca prevara svih ljudi na planeti svih vremena!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od gledanja nema vajde, ne znas da li stvarno povecanje zaraze ili nije. Kao sto oni koji umru od korone, mi ne znamo ni ko je umro ni od cega je umro.

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
16.259
To nije tema, ima mnogo primera, hormoni su samo jedan primer. Stanje kad nisi zdrav (normalan) je poremecaj ili bolest. Stvarno me nerviras sa tako glupim izjavama. Idi cerekaj se malo
Psihicki poremecaji i fizicki nisu izto.Jesu bolesti ali nisu i na mogu da budu isto.
Glupe su izjave da ce neko da spava u metalnom sanduku i da je to dobro...

Ejbisidi

Ističe se
Poruka
2.320
Psihicki poremecaji i fizicki nisu izto.Jesu bolesti ali nisu i na mogu da budu isto.
Glupe su izjave da ce neko da spava u metalnom sanduku i da je to dobro...
Ljudi koji su imali problema su tako resili probleme i mogu ponovo normalno da spavaju. To nije mala stvar, jesi imao nekad situaciju da ne mozes da spavas? Nekoliko puta mi se to desilo i to je pravi pakao! Ako je to resenje, a tebi nije dovoljno glamurozno, samo sjasi!

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
16.259
Ljudi koji su imali problema su tako resili probleme i mogu ponovo normalno da spavaju. To nije mala stvar, jesi imao nekad situaciju da ne mozes da spavas? Nekoliko puta mi se to desilo i to je pravi pakao! Ako je to resenje, a tebi nije dovoljno glamurozno, samo sjasi!
Spavam pored modema (uistoj sobi) ,telefon mi je na 40-50cm od glave da me ujutru probudi,na 100 m mi je bazna stanica mobilne telefonije.U zgradi SVI imaju wifi,i lokali ispod nas.I spavam kao beba,zaspim za minut i budim se odmoran.Nemam problema sa tim.Verovatno sto ne umisljam da mi sve to smeta,da ce wifi da mi pregreje mozak ili izazove trenutni gubitak memorije...itd.Nemam tu vrstu paranoje (nemam ni jednu vrstu paranoje,inace),citam,obrazujem se,ako nesto ne znam pogledam NAUCNE teme ili knjige...Ne verujem Miodragu Petrovicu,Karleusi i ostalim poremecenim "doktorima" prirodne medicine...
Glamur nema apsolutno nikakve veze sa tim,glupost je nesto sasvim drugo.Beskonacno.A sad u vreme interneta se mnogo lakse siri.......

Ejbisidi

Ističe se
Poruka
2.320
Spavam pored modema (uistoj sobi) ,telefon mi je na 40-50cm od glave da me ujutru probudi,na 100 m mi je bazna stanica mobilne telefonije.U zgradi SVI imaju wifi,i lokali ispod nas.I spavam kao beba,zaspim za minut i budim se odmoran.Nemam problema sa tim.Verovatno sto ne umisljam da mi sve to smeta,da ce wifi da mi pregreje mozak ili izazove trenutni gubitak memorije...itd.Nemam tu vrstu paranoje (nemam ni jednu vrstu paranoje,inace),citam,obrazujem se,ako nesto ne znam pogledam NAUCNE teme ili knjige...Ne verujem Miodragu Petrovicu,Karleusi i ostalim poremecenim "doktorima" prirodne medicine...
Glamur nema apsolutno nikakve veze sa tim,glupost je nesto sasvim drugo.Beskonacno.A sad u vreme interneta se mnogo lakse siri.......
Ni meni ne smeta, ali ima kome smeta. Zasto ti je to tesko da verujes? Meni smetaju neke druge stvari koje drugima ne smetaju, nismo svi isti. Ljudi govore da su stvari koje meni smetaju zdrave, nazivaju ih super hranom... a meni su otrov. Ti sigurno svakodnevno koristis neke od tih stvari i ja te nisam nazivala lazovom

georgejune

Starosedelac
Poruka
164.777
Pa mi koji im ne verujemo raspravljamo zbog onih miseva na kojim ce ih testirati,zao nam ljudi,i cafetin nije dobar jer resi kratkotrajno bol a sjebe psihu i xxx drugih organa a valjace nepostojece experimentalne vakcine za ovakvo smisljenu zarazu,pa i da mi kazu za 50 godina ces zbog nje imati problem ja je ne bih primio u svoje telo,iako cu ziveti jos 40

georgejune

Starosedelac
Poruka
164.777
Al si oslepeo nisi ni provalio,al te ziga malo leva plecka,pa malo dole nize kod stomaka,pa slabo varenje,pa tesko mokrenje,pricaj to nekom drugom usijana glavo od wi fija lol

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.