Kad ce izdajstvo se kaznjavati u Srbiji?

Elvin:
po kom kriterijumu bi ti određivao ko je petokolonaš?

To se jasno zna ko je petokolonas. Svako ko je za predaju Ratka Mladica anti srpskom haskom tribunalom. Svako ko krade Srbiju. Svako ko zali pobijene mudzahedine, poturice, siptariju i ustase. Svako koga nije briga za srbe na kosovu, bosni i u genocidnoj tvorevini zvanoj hrvatska. Svako ko nije da se oslobodi okupacija Srpske Krajine, kosova i bosne.
 
Elvin:
normalno je da žalim za svakim ubijenim čovekom...
za izručenje mladića izjasnilo se više od 50% građana po najnovijim anketama...
krajinu ćeš teško osloboditi,zbog politike iz 90-ih tamo više nema srba...

Odgovorio si ko si i sta si. A da su kojim slucajem ds i njihovi co demoni, bili na vlasti umesto zatucane komunjare 90 tih. Nikakva pomoc ne bi bila urucena srbima preko drine.
 
Elvin:
homo sapiens...:wink:

images
 
-Dimitrije-:
U Srbiji najmanje prava imaju srbi. Petokolonasi koji kukaju za pobijenim mudzahedinima u Srebrenici, konstatno se prikazuju na medijama. Ne interesuju me pobijeni mudzahedini, i druga gamad. Interesuju me samo pobijeni srbi. Interesuje me, kad ce Srbija da pocne sa istrebljenjem petokolonasa?

Sacekaj brate najkasnije za pola godine ce radikali doci na vlast,valjalo bi da se malo precistimo.Ima tih prodanih dusa kao sto je Kandicka,Biserko i Vuco mnogo vise nego sto mozes da zamislis.
 
-Dimitrije-:
U Srbiji najmanje prava imaju srbi. Petokolonasi koji kukaju za pobijenim mudzahedinima u Srebrenici, konstatno se prikazuju na medijama. Ne interesuju me pobijeni mudzahedini, i druga gamad. Interesuju me samo pobijeni srbi. Interesuje me, kad ce Srbija da pocne sa istrebljenjem petokolonasa?
Zemljace, ti jos nisi na lecenju???.....nije ti overena zdravstvena, sta li???
 
ccccc..

nista neobicno... Srbi se svadjaju.. Lijepo, samo nastavite braco...

A bas me zanima Dimitrije, da li si ti bas svjetski srbin ili si samo na rijecima jak, kojih sam ja tokom rata upoznao dosta, da se busaju i pricaju o srpstvu i srbima, a prvi metak kad fijukne nigdje ih.. Nekako me podsjecas na takve najvise...

Nista licno, ali sam se naslusao takvih mnoooooogoo...

Ne ocekuj da ti neko da forumu digne TRI prsta i kaze tako je..

Sto se tice Petokolonasa, pa to je izraz jos iz francuske revolucije, pa mozes li da nadjes neki drpski izraz i napisi nam Dimitrije neko pravo rjesenje kako da Srbima dokazemo da treba da budu srbi a ne izdajice i "petokolonasi"...

Uzdravlje...
 
-Dimitrije-:
U Srbiji najmanje prava imaju srbi. Petokolonasi koji kukaju za pobijenim mudzahedinima u Srebrenici, konstatno se prikazuju na medijama. Ne interesuju me pobijeni mudzahedini, i druga gamad. Interesuju me samo pobijeni srbi. Interesuje me, kad ce Srbija da pocne sa istrebljenjem petokolonasa?

Ала се ти узбуђујеш превише око ствари на које немаш утицај...
 
Dimitrije,da li su Nemci koji misle da je Hitler zlocinac izdjanici svoje zemlje?
Ja ne zelim da Srbija izrasta na lesevima i krvi drugih.
Ti jesi bolestan,ali si bezopasan jer nemas mudda da kazes ista javno,vec samo ovako preko kompa. Krijes se iza monitora.
Ali da si bolestan,jesi! Drzis slike sa grobovima i mrtvackim sanducima u svom kompu. Zar ne mislis da si poremecen?
Znas sta je BL za tebe...? Istinski demokrata i humanista.
Stvarno,jomini zatvori temu!
 

Back
Top