Kad Ćaciji utihnu...

violin-tiny.gif
 
Oćete da lemate?
E, ajde da lemate. :cool:
Zaboravio si priču da batina ima 2 kraja... ;)
Promeni baterije u časovniku... ;);):cepanje:
Niko nikoga ne treba da "lema". Izbori su jedini ispravan nacin da se politicke nesuglasice rese. Evo, bice izbora do kraja godine, mozda i ovog leta. U cemu je problem? A ako cemo vec o netolerantnosti i nasilju, to je sve ovo vreme bila odlika blokadera.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top