kad bi ste mogli

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
sta bi ste, posle dosta vremena, nekim bivsim priznali? da nikad niste voleli nacin na koji se ljubi? da vas uzasavao njegov/njen smeh? da ste njegovu/njenu najdrazu majicu ustvari krisom zadrzali i jos uvek je cuvate u ormaru a njemu rekli da je sigurno zaboravio/zaboravila na treningu? da ste se mnogo puta smejali nje/njega radi a bili ustvari u teskom bedaku ali niste hteli da im kvarite raspolozenje? da ste vi ustvari isflekali njegov/njen najdrazi dzemper a rekli da je kuce prosulo vino? da niste podnosili dlacice u njenom/njegovom nosu? ili sta vec....
 
"...da ste se mnogo puta smejali njega radi a bili ustvari u teskom bedaku ali niste hteli da im kvarite raspolozenje...."- :lol: gde me "ubode":lol:

Ne prebacujem ništa...nisam histerična, osvetoljubiva...kad je kraj, stavim tačku...
...ne produžavam "agoniju" !
 
sta bi ste, posle dosta vremena, nekim bivsim priznali? da nikad niste voleli nacin na koji se ljubi? da vas uzasavao njegov/njen smeh? da ste njegovu/njenu najdrazu majicu ustvari krisom zadrzali i jos uvek je cuvate u ormaru a njemu rekli da je sigurno zaboravio/zaboravila na treningu? da ste se mnogo puta smejali nje/njega radi a bili ustvari u teskom bedaku ali niste hteli da im kvarite raspolozenje? da ste vi ustvari isflekali njegov/njen najdrazi dzemper a rekli da je kuce prosulo vino? da niste podnosili dlacice u njenom/njegovom nosu? ili sta vec....

ne,ne,ne i ne...ne zelim da kvarim lepa secanja i divne trenutke...
..mislim da previse gajis iluzije na staro...
 
pa jeste, pitam vas, ja sam sve rekla u toku veze.....uglavnom...
a ti ionako kazes da ces sve da priznas, al nisi rekla sta:D. mada nije ni vazno..

Da ga nikad nisam volela, da sam govorila da mi je decko samo da bih tako privukla nekog decka koji je sa njim rival, da nikad nisam ni mogla da budem sa njim jer mi je decko u cijoj sam kuci stanovala privatno rekao da nece da ga vidi u svojoj kuci, da me je tata udario jer necu da se druzim sa njim, da odmah, istog trenutka otpisem i zaboravim decka koji mi kaze "jezik za zube", da me zanima samo da se preselim u Beograd, da je trebao da me pita zasto necu vise da se vidjam sa njim a ne da istog sata nadje drugu devojku, da znam da bih bila za njega ista kao i sve druge da nisam napravila haos, skandal, ko zna sta sve, da sam ga prevarila zato da bi me zapamtio, da sam bila sa njim samo da bi moje drugarice imale o cemu da pricaju... Hoces jos? To je naravno za razlicite decake.
 
Da ga nikad nisam volela, da sam govorila da mi je decko samo da bih tako privukla nekog decka koji je sa njim rival, da nikad nisam ni mogla da budem sa njim jer mi je decko u cijoj sam kuci stanovala privatno rekao da nece da ga vidi u svojoj kuci, da me je tata udario jer necu da se druzim sa njim, da odmah, istog trenutka otpisem i zaboravim decka koji mi kaze "jezik za zube", da me zanima samo da se preselim u Beograd, da je trebao da me pita zasto necu vise da se vidjam sa njim a ne da istog sata nadje drugu devojku, da znam da bih bila za njega ista kao i sve druge da nisam napravila haos, skandal, ko zna sta sve, da sam ga prevarila zato da bi me zapamtio, da sam bila sa njim samo da bi moje drugarice imale o cemu da pricaju... Hoces jos? To je naravno za razlicite decake.

pricaj jos..pisi jos..nkad dosta tebe.....
 
Pa cim je bivsi...
znaci da sam mu verovatno sve rekla
ono sto je bilo lepo rekla sam mu dok je ljubav cvetala,:)
a ono sto nije valjalo sam se potrudila da mu natrljam na nos kada smo se svadjali.:D..i tako...
ja bre sve kazem...
i na kraju kada je bivsi...sta tu ima vise da se prica
 
pricaj jos..pisi jos..nkad dosta tebe.....

Nije trebalo da pominjes da ces da se razvedes, nije potrebno da se razvedes da bi ostvario moje snove.Cak sta vise treba da budes ozenjen da bi ostvario moje snove.

Ja ništa. Kada završim završila sam. Možemo da razgovaramo o drugim stvarima, ali o nama i onome što je bilo ne. Samo lepa sećanja dozvoljavam.

A kod mene ovako stvari stoje.Nikad ne bih razgovarala ni ocemu sa tim bivsima. Ovde je pitanje "kad bi ste mogli", e, pa ja ne mogu.
 

Back
Top