Кад би Срби били Јевреји?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да су Срби Јевреји не би опстали на овим просторима, поготово што је за време Другог светског рата Србија била окружена фашистичким земљама, савезницима Немачке. И овако смо се једва извукли.
 
Kad bi Srbi bili Rusi...kad bi Srbi bili Jevreji...hebem ja majku i Rusima i Jevrejima! Srbi su Srbi i ne mogu biti ništa drugo! I nije mi jasno da neko može da postavlja tako idiotske teme...u stvari jasno mi je. Ne može to svako.
Više ne znam na kojoj temi da pišem. Dajte se odlučite što želite biti?
a.) katolici
b.) židovi
c.) rusi
d.) marsijanci
Zaokružite slovo za koje mislite da bi moglo odgovarati vašim željama.:hahaha::rotf:
 
Kad bi Srbi bili Rusi...kad bi Srbi bili Jevreji...hebem ja majku i Rusima i Jevrejima! Srbi su Srbi i ne mogu biti ništa drugo! I nije mi jasno da neko može da postavlja tako idiotske teme...u stvari jasno mi je. Ne može to svako.

Kad je neko nezadovoljan sobom...


Idite bre vise u tu Rusiju, Izrael, pi.cke materine i ostavite nas Srbe da budemo Srbi...
 
Америка ЕУ и Израел би нам слали злато и дијаманте, не би нам вадили органе. Загарантовано место у паклу. Или имате другачије мишљење?

Ајде не лупетај, Срби треба много тога да науче од Јевреја, за почетак како се поштују своје жртве.
 
Америка ЕУ и Израел би нам слали злато и дијаманте, не би нам вадили органе. Загарантовано место у паклу. Или имате другачије мишљење?

ми и сада имамо загарантовано место у паклу будући да смо од Бога отпали и Њега се не плашимо...а јевреји су нам ионако одавно преузели државу,као и папа СПЦ, па ни око тога нема шта да се бринемо....тако да ћемо право из овоземаљске мизерије у вечно проклетство ако се не покајемо и вратимо Богу....ако што пре не заволимо Истину уместо лажи....
 
Америка ЕУ и Израел би нам слали злато и дијаманте, не би нам вадили органе. Загарантовано место у паклу. Или имате другачије мишљење?

Kad bi Srbi bili Jevreji:

1. Tvrdili bi da su najstariji narod na svetu
2. Smatrali da su bolji od drugih samim tim što postoje
3. Tvrdili da je Bog samo njihov i ničiji više
4. Bili ubedjeni da se razumeju u sve
5. Bili ubedjeni da je samo njihova vera ispravna
6. Jurili za profitom i sve gledali kroz novac
7. ....

HEJ ČEKAJ MALO!

Nema većih Jevreja od Srba.
 
Kad bi Srbi bili Jevreji:

1. Tvrdili bi da su najstariji narod na svetu
2. Smatrali da su bolji od drugih samim tim što postoje
3. Tvrdili da je Bog samo njihov i ničiji više
4. Bili ubedjeni da se razumeju u sve
5. Bili ubedjeni da je samo njihova vera ispravna
6. Jurili za profitom i sve gledali kroz novac
7. ....

HEJ ČEKAJ MALO!

Nema većih Jevreja od Srba.


ЗА све набројано Срби и немора да су Јевреји.Они и онако то мисле за себе.....
 
[/B]

ЗА све набројано Срби и немора да су Јевреји.Они и онако то мисле за себе.....

Pod tim smatram i Hrvate, Muslimane, Makedonce i u glavnom sve sa kojima smo bili u dodiru jer je izgleda to zarazno.
Balkanci uglavnom tako lepo spadaju u karakteristične "Jevreje"
U stvari Balkanci su ti takvi "Čivuti" da je to neopisivo.
 
Kad bi Srbi bili Jevreji:

1. Tvrdili bi da su najstariji narod na svetu
2. Smatrali da su bolji od drugih samim tim što postoje
3. Tvrdili da je Bog samo njihov i ničiji više
4. Bili ubedjeni da se razumeju u sve
5. Bili ubedjeni da je samo njihova vera ispravna
6. Jurili za profitom i sve gledali kroz novac
7. ....

HEJ ČEKAJ MALO!

Nema većih Jevreja od Srba.

Baš sam mislio da ste se lijepo predstavili.:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top