Quantcast

Kad bi mogli da promenite sta bi to promenili u svojoj natalnoj?

Poruka
23.281
Eto peres mi kosu omeksivacem ja se ritam govoris ne mrdaj se,podignem glavu otresem je i sve ode na tebe a ti u mojoj kosulji koja ti je 5 brojeva veca pa odemo na neku masnu pljeskavicu

Dopada mi se taj smisao za humor, mislim da bi mogla da progutam nekako čitanje svog natala na taj način :lol:

Ti bi mogao biti npr. i pisac, idu ti opisi odlično.

Poruka
23.281
Samo stavi stikle i da si opet niza,podigao bih te
Imam ruke kao topla letnja kisa
Fali joj dovoljno da bih je menjao :)

Ne izazivaj, volela sam uvek visoke muškarce.
Sreća pa si verovatno mnogo mlađi, zato ovako fino ćaskamo. Iskušenje je time eliminisano. :)
Kad analiziram sebe, napisah već, menjala bih ceo natal.
Pošto to nije moguće, nastojala sam kroz život korigovati mane kojih sam svesna.
Naravno, ono što je u mojim rukama i moći.
Mislim da dosta dobro poznajem sebe, zato često ne mogu da se složim sa onim što natal kaže.
Verovatno poznavanje astrologije može donekle da pomogne kod analiza mogućnosti, raznih aspekata ili sl.
Nisam vešta sa jezikom astrologije, pa ne zameri.
Ne znam da li u mojim godinama natal uopšte više ima i smisla...ali eto, volim astrologiju, zanimljiva mi je.
Možda da sam nekad potražila stručnog astrologa...možda bih izbegla ponešto od svega što se dešavalo. Bar nešto...
Sad je prekasno.

Stannis Baratheon

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.512
Ne izazivaj, volela sam uvek visoke muškarce.
Sreća pa si verovatno mnogo mlađi, zato ovako fino ćaskamo. Iskušenje je time eliminisano. :)
Kad analiziram sebe, napisah već, menjala bih ceo natal.
Pošto to nije moguće, nastojala sam kroz život korigovati mane kojih sam svesna.
Naravno, ono što je u mojim rukama i moći.
Mislim da dosta dobro poznajem sebe, zato često ne mogu da se složim sa onim što natal kaže.
Verovatno poznavanje astrologije može donekle da pomogne kod analiza mogućnosti, raznih aspekata ili sl.
Nisam vešta sa jezikom astrologije, pa ne zameri.
Ne znam da li u mojim godinama natal uopšte više ima i smisla...ali eto, volim astrologiju, zanimljiva mi je.
Možda da sam nekad potražila stručnog astrologa...možda bih izbegla ponešto od svega što se dešavalo. Bar nešto...
Sad je prekasno.
Sad je prekasno,stani,odustani i slicno me hlade,Mars u Strelcu
Ajde sto sam visok nego imam i oci kao raznobojne sjene,pogled koji je nedorecen a kad cutim najvecu buku pravim

Poruka
23.281
Sad je prekasno,stani,odustani i slicno me hlade,Mars u Strelcu
Ajde sto sam visok nego imam i oci kao raznobojne sjene,pogled koji je nedorecen a kad cutim najvecu buku pravim

Zanimljiv opis.
Nisam od onih koji odustaju. Tvrdoglava sam previše za takvo šta.
No nekad treba znati gde odustati. Nije zvaka bitka koja je predana i izgubljena.
Čim se obrćem na ovim stranicama, znak je da tragam za nečim. Tragam. Nedostaju mi neki odgovori.
Teško da ću odustati od traganja...to mi deo karaktera.
Nisam sigurna da li je i deo natala.

Stannis Baratheon

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.512
Zanimljiv opis.
Nisam od onih koji odustaju. Tvrdoglava sam previše za takvo šta.
No nekad treba znati gde odustati. Nije zvaka bitka koja je predana i izgubljena.
Čim se obrćem na ovim stranicama, znak je da tragam za nečim. Tragam. Nedostaju mi neki odgovori.
Teško da ću odustati od traganja...to mi deo karaktera.
Nisam sigurna da li je i deo natala.
Sve to i vise od toga Jarac Rak,kao andjeo i vrag
Nemoj da odustajes :)

Poruka
23.281
Sve to i vise od toga Jarac Rak,kao andjeo i vrag
Nemoj da odustajes :)

Jarac-rak, dakle.
Zanimljiva kombinacija.
Sa oba znaka se odlično slažem. Umemo lepo i da zaratimo da sve gori, ali uvek se završi mirom :)
Među najbliskijim prijateljima su mi jarčevi, a među najbliskijim članovima porodice, dva raka..

Stannis Baratheon

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.512
Jarac-rak, dakle.
Zanimljiva kombinacija.
Sa oba znaka se odlično slažem. Umemo lepo i da zaratimo da sve gori, ali uvek se završi mirom :)
Među najbliskijim prijateljima su mi jarčevi, a među najbliskijim članovima porodice, dva raka..
Kako god da se zavrsi ne ostavljam trag,pokupim lazi za sobom
A ako je se zarati i sve gori a mira ne bude,odem tiho i ostavim dodire,onda miris moje oprane kose sa omeksivacem osecas u zraku
Jarac Rak
Zanimljiva kombinacija
Andjeo i Vrag

Poruka
23.281
Zasto ne Vaga?
Mozemo i da plesemo uz neku dobru pesmu,ja mokre glave i bez majice i ti sa mojom kosuljum i nicim vise na sebi

Jojj...Denis i Denis ...
Može li neka druga pesma koja nema veze sa imeno Denis...
Po ko zna koji put ponavljam, zaista ništa nije slučajno.
Jedan Denis je u podznaku vaga. A ti si upotrebio i ime i podznak. ( ne mogu javno više da napišem )
Možda je ovo neki znak.
Veruješ li u znakove kraj puta ?

Stannis Baratheon

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.512
Jojj...Denis i Denis ...
Može li neka druga pesma koja nema veze sa imeno Denis...
Po ko zna koji put ponavljam, zaista ništa nije slučajno.
Jedan Denis je u podznaku vaga. A ti si upotrebio i ime i podznak. ( ne mogu javno više da napišem )
Možda je ovo neki znak.
Veruješ li u znakove kraj puta ?
Ovo je postalo zanimljivo
Sad me zanima tvoja natalna ali moram da idem na kosarku i iskoristim svoju visinu,kuckamo se visoka :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.