Pucanje po šavovima

Eto, odavno nisam pisao ništa pa rekoh da ću na ovoj stranici svakodnevno da napišem
po neku reč,naravno pod uslovom da je na mene ostavila neki utisak. Iako smo ovih
dana preplavljeni vestima o super Amerikancima koji stižu u Srbiju i rešavaju nam sve
probleme ja se ipak odlučujem za odluku sa pretnjama njegovog veličanstva,vlasnika
Pink televizije. Obožavam Zadrugu iako većina od vas to neće da prizna,ne znam čega
se boji? Ja je volim zbog starleta, lepih pevaljki, napumpanih guzova i grudi, petica i
šestica,po nekog seksa ispod pokrivača, svađa, razotkrivanja...

Šta je razbesnelo velikog maga Željka Mitrovića? Ni manje ni više nego opomena REMa.
Tačan razlog ne znam, osim što predpostavljam da se veliki broj ljudi sa društvenih mreža
žalio na pretnju Kristijana Golubovića, kriminalca koji je iz zatvora ušao u Zadrugu i u
programu koji je išao uživo zapretio da će da ubije Staniju jer ga je uvredila.

Odluka maga glasi ovako:



''Predsednik “Pink Media Group”, Željko Mitrović je potpisao
odluku da će krivično goniti sve nelegalne korisnike,
korisnike video platformi u vlasništvu “Pink Media Group”
koji ilegalno reemituju sadržaj, odnosno “pirate”, kao i
sve ostale kršioce autorskih prava, koji bespravno koriste
video-snimke rijalitija “Zadruga” i resurse kompanije
“Pink Media Group” - stoji u saopštenju iz kabineta Željka
Mitrovića."


Mitroviću,ako ti nešto znači, da znaš, više neću odgledati ni
jedan tvoj video a ti meni da objasniš zašto si prestao da nam
mažeš oči tvojim izumima, mlaznicama i elektičnim automobilom
koji leti. Jesu li to bile teme da nam mažeš oči dok traje prvi pik
kovida(naučih šta je pik).

U isčekivanju da se jednu noć nad Beogradom pojaviš u letećem
autu kao Aladin na ćilimu završavam ...

pulling-hair.jpg
 
Poslednja izmena:
Savet Regularnog tela ta elektronske medije (REM) navodno je podneo krivičnu prijavu protiv Kristijana Golubovića zbog pretnji izrečenih u "Zadruzi 4".

Oni su oštro reagovali na to što se Kristijan zakleo u svoju decu da će ubiti Staniju Dobrojević sa kojom se već mesecima prepucava preko medija, piše "Informer".

- Podneli smo krivičnu prijavu zbog pretnji smrću izrečenih u rijaliti programu "Zadruga 4". Zakonska je obaveza REM-a da se obrati nadležnim organima kada utvrdi da je u programu izvršeno neko krivično delo, kao što je ovde to slučaj - poručuju iz ovog tela za pomenut medij.

Podsetimo, Golubović je zapretio uživo u emisiji "Pitanja gledalaca", koja je 16. septembra emitovana na TV Pink.

- Evo, sad se kunem u svoje dvoje dece... Ubiću Staniju Dobrojević lično ili preko mojih ljudi, ako mi se ne izvini. Ubiću bilo koga ko mi vređa decu i spominje ih, pa makar robijao 40 godina - rekao je Kristijan a preneo Blic




s1Ek9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTkRZN01EQV8vODhkNzFjNGUzMjQ2NTg3YjhkNzZjODM5ZTU2NTY5NzAuanBnkZMCzQKAAIEABQ
 
okić.jpg


"Srpski centar Nikola Jokić bi mogao da propusti Olimpijske igre u Tokiju.
Jokić i Bogdan Bogdanović, i Boban Marjanović, i Nemanja Bjelica,
i Marko Gudurić, ali i kompletan američki "Tim snova".

To je zaključak posle obraćanja javnosti komesara NBA lige, Adama Silvera,
koji je rekao da bi lako moglo da se desi da najbolji igrači najjačeg prvenstva
na svetu - uopšte ne odu na Olimpijske igre koje će se održati 2021. u Tokiju."


Žao mi što ih neću gledati ako uopšte bude Olimpijade a kako se Đorđević
ponašao prema pojedincima zaslužujemo da nikad ne zagraju. Ceo tim bio
je podrđen Bogdanoviću da bi se lakše prodao a Jokić je sedeo na klupi
pa čak nije bio ni starter. Najlošiji košarkaški treneri koje je Srbija ikad imala

bili su Đoršević u muškoj i Čivija u ženskoj košarci.
 
Šta se ljutiš Tigre ebote,pa ima pravo Željko,to je intelektualna svojina,ne mož to svako da krade..
Ma ...menščini tebe više brine Stanija,znam da ti je ona stara simpatija a ovaj Kristijan bre izgleda ne mari za intelektualce i njihove fantazije:lol:;)
 
Šta se ljutiš Tigre ebote,pa ima pravo Željko,to je intelektualna svojina,ne mož to svako da krade..
Ma ...menščini tebe više brine Stanija,znam da ti je ona stara simpatija a ovaj Kristijan bre izgleda ne mari za intelektualce i njihove fantazije:lol:;)

Šta ću ZXY kad sam slab na starlete baš kao i ti.
Ti me sad podseti na peruniku,sad ću ponovo
da je okaćim kao sećanje na one dane :ok:
 
Sećam se našeg dvorišta prepunog cveća. Majka i otac su sa velikom ljubavlju gajili to cveće i deo te ljubavi preneli na mene. Među tim cvećem ponosno se šepurila i perunika. Lep cvet ali bez mirisa. To mi ne bi privuklo pažnju da mi komšija Joško jednog dana nije zadao zagonetku. I sad ga vidim kako u bašti zaliva cveće sa kantom u ruci.
Na prozoru na laktovima naslonjena stoji njegova žena i posmatra ga sa osmehom. U jednom trenutku Joško joj dobaci dosta glasno" "Ružo, još mi miriše ruka na tvoju peruniku" a ona se nasmeši pa mu odgovori "ćuti bre, čuće te komšije".
Odoh ja odmah do naše perunike, pomirišem...ništa. Pitam majku zašto naša perunika ne miriše a ona pita a "čija miriše"? Joškova rekoh i ispričah joj šta sam čuo. Ona se nasmeja pa reče: "ma pusti ga, šali se". Znatiželja me natera da pitam oca miriše li i njegova ruka kao Joškova, na peruniku. Čudno me pogledao, pomazio po glavi pa će reć: "bogami sve ređe"
Tako prođoše godine a ja ne reših zagonetku.

Budim se pre neki dan sa rukom ispod glave a ona miriše. Setih se ja, pa ovo je miris perunike i počeh da se smejem. Pita me Maki što se smeješ.... kažem zbog mirisa perunike. Molim te, zapita me, hoćeš li ikada da se uozbiljiš. Ja mislim da sam ozbiljan...

PERUNIKA je CVET koji najlepše miriše
 
Nedavno se prvi put sretoh sa novom reči BINDŽER.
To je pojam za osobe koje u kontinuitetu svakodnevno
odgledaju od dve do pet epizoda neke serije.
Kažu da je ta reč preuzeta iz neke američke studije koja se
bavi opsesivno kompulsivnim osobama.

Kako onda nazvati ove naše opsesivno kompulsivne što svakodnevno
po netu i forumima pišu veličajući svoje stranke i njihove programe
pljuju protivničke stranke i smišljaju bezočne laži o njima.

Ili one koji do besvesti komentarišu ljude u rijalitima i onda odu tako
daleko da se poistovete sa njima, preuzmu mkihove živote, njihove
porodice smatraju svojim a protivničkim fanovim čak prete smrću.

Pade mi na pamet reč slična reči bindžer... MINDŽER.

Baš lepa. Opsesivno kompulsivni MINDŽERI.

Ali ovi koje komentarišu rijalitije njima odgovara samo jedna naša
domača Opsesivno kompilsivne BUDALETINE.
 
Nedavno se prvi put sretoh sa novom reči BINDŽER.
To je pojam za osobe koje u kontinuitetu svakodnevno
odgledaju od dve do pet epizoda neke serije.
Kažu da je ta reč preuzeta iz neke američke studije koja se
bavi opsesivno kompulsivnim osobama.

Kako onda nazvati ove naše opsesivno kompulsivne što svakodnevno
po netu i forumima pišu veličajući svoje stranke i njihove programe
pljuju protivničke stranke i smišljaju bezočne laži o njima.

Ili one koji do besvesti komentarišu ljude u rijalitima i onda odu tako
daleko da se poistovete sa njima, preuzmu mkihove živote, njihove
porodice smatraju svojim a protivničkim fanovim čak prete smrću.

Pade mi na pamet reč slična reči bindžer... MINDŽER.

Baš lepa. Opsesivno kompulsivni MINDŽERI.

Ali ovi koje komentarišu rijalitije njima odgovara samo jedna naša
domača Opsesivno kompilsivne BUDALETINE.
Pa ja mislim i da je ova reč koju si stručno smislio takodje ima domaće poreklo.Ja za mindžu znam od malih nogu pa msm mora da je domaća al ko ga zna,stručnjak za reči nisam ,opet šta je ****** znam
 

Back
Top