КАЦИН: СПОРАЗУМ СА ЕУ СЕ ОДНОСИ НА СРБИЈУ БЕЗ КОСМЕТА

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
КАЦИН: СПОРАЗУМ СА ЕУ СЕ ОДНОСИ НА СРБИЈУ БЕЗ КОСМЕТА

БЕОГРАД – Известилац Европског парламента за Србију Јелко Кацин изјавио је за Радио „Слободна Европа” да је нелогично да сарадњу Србије око Споразума о стабилизацији и придрузивању коментарисе члан Владе који је одговоран за Космет, пошто су приблизавање Србије и ЕУ и Космет два потпуно одвојена проблема.

На питање како коментарише последње „оштре” изјаве Слободана Самарџића, министра за Космет, упућене на рачун Европске уније, Кацин је прво подсетио да се Споразум о стабилизацији и придруживању са Србијом, који су српске власти већ парафирале, односи на територију Србије без Космета.

„И зато се, барем мени, чини на неки начин нелогичним да сарадњу Србије око Споразума о стабилизацији и придрузивању и даље сарадње коментарише члан Владе који је одговоран за Космет”, рекао је Кацин.

Известилац Европског парламента је као „доста чудну причу” оценио противљење дела власти у Београду и премијера Војислава Коштунице да се потпише Политички споразум са Бриселом, подсетивши да је министар спољних послова Србије био присутан „практично све време” док се припремао тај споразум.
 
Све статистике, пописи становништва, буџет... се ради на територији ''Србија без Косова'' у последњих 20 година и то ником не представља проблем - навикли смо, а сада када нам то неко са стране каже онда се чудимо.
 
Кацин је прво подсетио да се Споразум о стабилизацији и придруживању са Србијом, који су српске власти већ парафирале, односи на територију Србије без Космета.

Ima li neko ovo da ospori.... gde su ovi forumasi koji kazu da SSP nema veze sa statusom Kosmeta...
 
КАЦИН: СПОРАЗУМ СА ЕУ СЕ ОДНОСИ НА СРБИЈУ БЕЗ КОСМЕТА

БЕОГРАД – Известилац Европског парламента за Србију Јелко Кацин изјавио је за Радио „Слободна Европа” да је нелогично да сарадњу Србије око Споразума о стабилизацији и придрузивању коментарисе члан Владе који је одговоран за Космет, пошто су приблизавање Србије и ЕУ и Космет два потпуно одвојена проблема.

На питање како коментарише последње „оштре” изјаве Слободана Самарџића, министра за Космет, упућене на рачун Европске уније, Кацин је прво подсетио да се Споразум о стабилизацији и придруживању са Србијом, који су српске власти већ парафирале, односи на територију Србије без Космета.

„И зато се, барем мени, чини на неки начин нелогичним да сарадњу Србије око Споразума о стабилизацији и придрузивању и даље сарадње коментарише члан Владе који је одговоран за Космет”, рекао је Кацин.

Известилац Европског парламента је као „доста чудну причу” оценио противљење дела власти у Београду и премијера Војислава Коштунице да се потпише Политички споразум са Бриселом, подсетивши да је министар спољних послова Србије био присутан „практично све време” док се припремао тај споразум.

И да видим европљане? Како ово, следеће је шта: Војводина, Рашка?
Дали сте РСК,РС,Македонију, ЦГ и на крају КиМ...шта следеће, само да би имали плату 2000 евра?
Дај се пријавите, народ да сам скупи те паре да вам даје, само се иселите!
 
И да видим европљане? Како ово, следеће је шта: Војводина, Рашка?
Дали сте РСК,РС,Македонију, ЦГ и на крају КиМ...шта следеће, само да би имали плату 2000 евра?
Дај се пријавите, народ да сам скупи те паре да вам даје, само се иселите!


Што је најгоре, те паре неће ни да виде...
Шта ту има да се чуде неки!?
"Jugoslawien vernichtet!" се наставља!
У принципу сада видимо оне мудрое*е који су тврдили "требали смо 1941 да будемо пријатељи са Немцима па нас не би дирали!"
Сада се види да можеш а им будеш пријатељ, али им то само олакшава посао!
 
Што је најгоре, те паре неће ни да виде...
Шта ту има да се чуде неки!?
"Jugoslawien vernichtet!" се наставља!
У принципу сада видимо оне мудрое*е који су тврдили "требали смо 1941 да будемо пријатељи са Немцима па нас не би дирали!"
Сада се види да можеш а им будеш пријатељ, али им то само олакшава посао!

1941 је требала да се проглси неутралност...наплатимо транспорт и свезницима и нацистима, спашавамо народа по европи са азилом..и лепо чекамо крај утакмице, али зато су убили Краља у Марсеју....хтео да отакчи рватие и јанезе......свима би ја шипак показао..
 
И да видим европљане? Како ово, следеће је шта: Војводина, Рашка?
Дали сте РСК,РС,Македонију, ЦГ и на крају КиМ...шта следеће, само да би имали плату 2000 евра?
Дај се пријавите, народ да сам скупи те паре да вам даје, само се иселите!


Slažem se samo u delu da isele i to dobrovoljno.
Pare nek traže kod Kacina Solane i sličnih lupeža.
 
Ма ја би Брате и џаба радио годину, само да оду из Србије...


E Šalome Šalome !!
Pa nisi valjda toliko naivan da misliš da bi oni bili zadovoljni da im radiš samo godinu dana džabe?
Onda kada budu sigurni da je od tebe ostala samo kost i koža tek onda bi te stavili u ad akta.
Ja sam radije da im se odmah otvore granice i lepo kaže :
Gospodo demoNkrate valja vam raditi šta vam je volja dal u EU ili u Ameriku slobodni ste ali se više nevraćajte i nigde ne govorite da ste Srbi.Smatraće vas zlom i tamo isto kao i oni odavde.
Jedini problem je što im takvi ni tamo netrbaju.
 
Све статистике, пописи становништва, буџет... се ради на територији ''Србија без Косова'' у последњих 20 година и то ником не представља проблем - навикли смо, а сада када нам то неко са стране каже онда се чудимо.
Ima tu još nešto: prihvatanje bilo kakvog sporazuma podrazumeva i prihvatanje izvesnih obaveza,u ovom slučaju u vezi ekonomskih mera koje vlada preduzima. Da podsetim samo, po srpskom predlogu vođenje ekonomije na Kosovu je u ingerenciji vlade Kosova, znači Tači&co. Prema tome, čak i kad bi se prihvatila naša ideja o budućnosti Kosova mi ne možemo odgovarati za mere koje preduzima Tačijeva vlada. Zato se svaki sporazum mora odnositi samo na deo na kom naša vlada vrši vlast, ne zbog Kacina nego zbog zdrave logike.
 

Back
Top