Kafana "KABINET" ponovo radi!

ZAr ti ovaj minus sa košavom nije dovoljan da je obučeš?
Формално да... Али за то што ћу да скокнем до продавнице и назад, и да само по 5 минута будем напољу... За тако кратко ми не треба.
Да треба да будем три сата напољу, дилеме нема.
 
Формално да... Али за то што ћу да скокнем до продавнице и назад, и да само по 5 минута будем напољу... За тако кратко ми не треба.
Да треба да будем три сата напољу, дилеме нема.

Drugarica juče išla na neku sahranu u Dobanovce, kaže posle 20 minuta nije osećala prste na nogama...
Otišli su pre nego je sve završeno jer su pretile promrzline...
 
Kad bi znao koja sam ja smrzotina :hahaha1:
Ти би се одлично слагала са мојим ћалетом :lol:
Он редовно има двоструко већи број слојева гардеробе од мене. Током зиме, без обзира на свашта што је обукао, пребаци ћебе преко столице па тек онда седне.
 
Ти би се одлично слагала са мојим ћалетом :lol:
Он редовно има двоструко већи број слојева гардеробе од мене. Током зиме, без обзира на свашта што је обукао, пребаци ћебе преко столице па тек онда седне.

Ja ne volim da se trontam, volim da sam normalno obučena ali da mi je toplo, zato pored centralnog dogrevam.
Ne dogrevam jedino kad su ove baš niske temperature jer jedino onda elektrane greju kako treba.
Doduše tako se i nekada grejali, ali kako je vreme prolazilo, grejanje je bivalo sve slabije i slabije.

Zato sam i tražila studiju za toplovod iz Obrenovca. Ovi na NB imaju odlično grejanje, ali mi koji smo na "Dunavu" pa još udaljeniji, slaba vajda. Potrošači u centru profitiraju na blizini, kod nas je obrnuto.
 
Khm...khm...

smilie_be_144.gif
 
Не баш разбежали... пре рад од куће у покушају... да се не крећемо више од онога што морамо, ових дана.

Нико жив да каже тачно и јасно - шта је ово загађење које гледамо.
Шта мене брига колико је ових и оних честица. Ако их је толико, захватите мало па реците од чега су.
А разне приче се причају. Кажу, од Смедерева нас дави... Нема снимака, чињеница, било чега. Нећу да се молим за кошаву, него хоћу да проблем буде решен.
 
Пролеће је тренутно непроверена гласина. Објава о почетку тог годишњег доба се одлаже до првог дана који ће започети са барем +10 степени.
 

Back
Top