Quantcast

"KABINET" ponovo radi!

DOC HOLLIDAY

Legenda
Poruka
74.007
hamburger na sprat.JPG

~Kiki~

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
483.329

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
38.649
Природа нам помаже - труди се да користимо сву гардеробу, па да је после коришћења оперемо, да буде свежа и миришљава z:shock:

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
38.649
Мрдамо.
А свакако да бих ја морао да мрдам, пошто сам задужен за саобраћај z:shock:

Иначе, имам једну јакну коју не смем да обучем ако је претопло напољу. Услов је да буде -10 или мање, а може и -5 са ветром.
И то све уз упозорење да не идем брзо, јер кад уђем негде... Онда се исказује сва моћ те јакне.
Када неко мирно седи и када преко њега пребацим јакну, за највише пола минута каже да осећа грејање.

~Kiki~

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
483.329
Мрдамо.
А свакако да бих ја морао да мрдам, пошто сам задужен за саобраћај z:shock:

Иначе, имам једну јакну коју не смем да обучем ако је претопло напољу. Услов је да буде -10 или мање, а може и -5 са ветром.
И то све уз упозорење да не идем брзо, јер кад уђем негде... Онда се исказује сва моћ те јакне.
Када неко мирно седи и када преко њега пребацим јакну, за највише пола минута каже да осећа грејање.

Kakva je to čudotvorna jakna, daj fotku :D
Gde si je nabavio?

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
38.649
Platine, ti si moj zamenik, kako funkcioniše grad na ovom minusu?
Ima li problema negde?
Зачудо, нема проблема. Снег који је пао није био обиман, са ово мало сунца се истопио, некако испарио. Као када веш ставиш на 'ладноћу, он ипак на крају буде сув :aha2:

Постоји пар залеђених бара ту и тамо, али су коловози суви к'о барут. По возилима нема снега. Добра прилика да видимо где грејање ради а где не, и који прозори у гсп-у слабо дихтују.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
38.649
Kakva je to čudotvorna jakna, daj fotku :D
Gde si je nabavio?
Биће компликација да је сликам, јер је потпуно спакована - ова зима није тако хладна па не очекујем да ће ми требати.
Цена није била никаква посебна, јакна је купљена у Темпу пре једно 5 година, у оном код аутопута. Марка - она њихова free line или како се већ зваше.
Можда је највећа тајна у томе да је изнутра ћебаста. Претпостављам неки вештачки материјал. Та ћебастост греје :aha2:

Све остале јакне које имам су глатке изнутра и очигледно су за категорију мање топле.

~Kiki~

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
483.329
Биће компликација да је сликам, јер је потпуно спакована - ова зима није тако хладна па не очекујем да ће ми требати.
Цена није била никаква посебна, јакна је купљена у Темпу пре једно 5 година, у оном код аутопута. Марка - она њихова free line или како се већ зваше.
Можда је највећа тајна у томе да је изнутра ћебаста. Претпостављам неки вештачки материјал. Та ћебастост греје :aha2:

Све остале јакне које имам су глатке изнутра и очигледно су за категорију мање топле.

ZAr ti ovaj minus sa košavom nije dovoljan da je obučeš?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.