K.... te čeka!

Lautner

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.741
Prijatelj mi radi na Islandu,tamo je već mesecima. Kad god se čujemo pita me za njegovu ribu a moju drugaricu...Oni su u vezi godinama,ali očigledno je da ona ne može da čeka. Kako da mu saopštim tu bolnu i tužnu istinu ?!


To su strašne stvari....
 
Brate ona je jebbe sa Limunom?
Brate,mislim da je izašla par puta sa Limunom?
Brate,mislim da je Limun smara?

brate, evo kad ni ja ne mogu da ti kazem na koji nacin da saopsstish :))))))))

shto sam starija sve sam grublja :)))))
stil nije upitan
ima,ima stila :) ja se zaljubilaaaaaaaa aaaaa aaaaa :mrgreen: :lol: kakve meni pjesme padaju na pamet :)

ma rekla sam ti...to do odredjenih god...posle krene nezno :)))))))))))))

opaa pa ti si zaljubljena :)))) sad ima da nam saljes nove sreca sreca radost vibracije :))) dosta je vala i bilo kukanja :))))))))))))
 
brate, evo kad ni ja ne mogu da ti kazem na koji nacin da saopsstish :))))))))



ma rekla sam ti...to do odredjenih god...posle krene nezno :)))))))))))))

opaa pa ti si zaljubljena :)))) sad ima da nam saljes nove sreca sreca radost vibracije :))) dosta je vala i bilo kukanja :))))))))))))

ma kad sam kukala? :)
nisam zaljubljena to je ona neka pjesma :) bem te ja :)
josh sam napisala shta sve meni nece pasti na pamet :))))
 
ne bih ti ja bio u "uniformi" Laki :(

jel postoji mogucnost da se pravis tosa? da mu ona kaze kad se vrati. ovako si pa u pat poziciji

ako kazes : sto si rekao tj zasto nisi odmah rekao kada si znao
ako ne kazes : zasto si krio ? sta kao povredices druga? bla bla bla...

p.s. posle svih godina sabijenih u bulju znam da bih ja rekao, pa makar me drug napusio i ne progovorio nikad vise sa mnom, ne bih mogao da zivim sa tim da znam da ga je neka pravila majmunom a da nisam reagovao. jesam tuzibaba :mrgreen:
 
zavisi....ako je on covek koji moze da podnese istinu kazi mu....ako mislis da ce te samo napushiti i nece ti verovati, nemoj da kazes....u sustini to nije tvoja stavr i nije na tebi da se mesas u njihov odnos....ja sam drugaricu, najbolju izgubila zbog toga.....znala sam da joj ne vredi reci a nisam mogla da podnesem da se druzimo, i da njen kreten od muza dolazi kod mene u kucu, a hteo da me kresne....bljaks....jako sam to tesko podnela....:(
 
Prijatelj mi radi na Islandu,tamo je već mesecima. Kad god se čujemo pita me za njegovu ribu a moju drugaricu...Oni su u vezi godinama,ali očigledno je da ona ne može da čeka. Kako da mu saopštim tu bolnu i tužnu istinu ?!


To su strašne stvari....

Kazes mu suptilno: Aktivno te ceka, sastavlja odbor za docek.

Ili - Ceka te, naravno, ali u drustvu.

Ili - Znas kako kazu - daleko od ociju, daleko od srca, al ne i od nekog qurca...

Ili - sprema se da dodje do tebe, te se zagreva; nasla je i licnog trenera...

I, tako...
Ima nacina :mrgreen:
 
zavisi....ako je on covek koji moze da podnese istinu kazi mu....ako mislis da ce te samo napushiti i nece ti verovati, nemoj da kazes....u sustini to nije tvoja stavr i nije na tebi da se mesas u njihov odnos....ja sam drugaricu, najbolju izgubila zbog toga.....znala sam da joj ne vredi reci a nisam mogla da podnesem da se druzimo, i da njen kreten od muza dolazi kod mene u kucu, a hteo da me kresne....bljaks....jako sam to tesko podnela....:(

To sto te nije kresn´o ili sta? :mrgreen:
 
ne bih ti ja bio u "uniformi" Laki :(

jel postoji mogucnost da se pravis tosa? da mu ona kaze kad se vrati. ovako si pa u pat poziciji

ako kazes : sto si rekao tj zasto nisi odmah rekao kada si znao
ako ne kazes : zasto si krio ? sta kao povredices druga? bla bla bla...

p.s. posle svih godina sabijenih u bulju znam da bih ja rekao, pa makar me drug napusio i ne progovorio nikad vise sa mnom, ne bih mogao da zivim sa tim da znam da ga je neka pravila majmunom a da nisam reagovao. jesam tuzibaba :mrgreen:

Dobar sam i sa njom,ona mi veruje i uverena je da neću reći...a opet onaj jadnik tamo radi da zaradi :(
 

Back
Top