Jutros mi je babun procvetao

je l ste culi da postoji svetska grupa koja propagira masturbaciju.... pa oni tako u maju grupno masturbiraju (smajli shto se bechi)

vracamo se u neko paganstvo... malo je to preterano a??!?!?

ne znam kako se zove mislim da je nesto sa vikipedije... evo sad cu da pokusam da nadjem

http://en.wikipedia.org/wiki/Masturbate-a-thon

a i o masturbaciji ima... eto. ali to je verovatno bolesno da se tome prikljucis ?! kako ces posle pred oca majku komsiluk i poslovne partnere?!?!?!?


......aaaaaa ovde pise o 2009... nisam isla na taj sajt... a i valjda je to nekako intiman cin sam si sa sobom a ne sa celim svetom?! mislim da necu da otvaram taj sajt... hm
 
Poslednja izmena:

Back
Top