Jutarnji list: Papa se sprema za posetu Beograd kako bi Stepinac postao svetac

Nije onodobni priznao ni NDH, 1999- e Vatikan je osudio zračnu kampanju protiv tadašnje SFRJ, ali eto ispada da Vatikan samo spletkari protiv Srba po nekima..
to sto je tadasnji papa primio Antu Pavelica i odrzao sastanak s njim, je vjerovatno iz humanitarnih razloga...drugo 1999. nije postojala SFRJ, nego SRJ...a to kako nesto nekome izgleda, mozemo objesiti macku o rep, bitna su djela....a djela djavoljeg nakota su dobro znana...
 
Nije onodobni priznao ni NDH, 1999- e Vatikan je osudio zračnu kampanju protiv tadašnje SFRJ, ali eto ispada da Vatikan samo spletkari protiv Srba po nekima..
Protiv Srba spletkari hrvatski kler. Kod njih je prisutna fuzija katoličke misije, sa autošovinizmom. Hrvati sebe ne podnose. Ne podnose svoje slovensko poreklo. Čeznu za otkrićima koja će dokazati da su od Gota. Da su zapad a ne istok. U tom procesu kao predmet mržnje našli su u svom telu Srbe. Srbi pak su vrlo slični, ali u svom telu nemaju sličnu manjinu, pa mrze sebe.

Interesantna teorija.
 
Protiv Srba spletkari hrvatski kler. Kod njih je prisutna fuzija katoličke misije, sa autošovinizmom. Hrvati sebe ne podnose. Ne podnose svoje slovensko poreklo. Čeznu za otkrićima koja će dokazati da su od Gota. Da su zapad a ne istok. U tom procesu kao predmet mržnje našli su u svom telu Srbe. Srbi pak su vrlo slični, ali u svom telu nemaju sličnu manjinu, pa mrze sebe.

Interesantna teorija.
Teška glupost... Hrvati pomisle na Srbe samo onda kad vi pomislite na Hrvate. A to je svako malo. Mi smo svoje ciljeve ostvarili. Nama su ciljevi povećanje plaća i standarda, i sad obnova područja pogođenih potresom i takve stvari. A ne te vaše gluposti. Mi ne živimo u prošlosti kao vi...
 
Teška glupost... Hrvati pomisle na Srbe samo onda kad vi pomislite na Hrvate. A to je svako malo. Mi smo svoje ciljeve ostvarili. Nama su ciljevi povećanje plaća i standarda, i sad obnova područja pogođenih potresom i takve stvari. A ne te vaše gluposti. Mi ne živimo u prošlosti kao vi...
Зато си ти овде, јер не помипљаш на Србе.
Ако вам је циљ био масовно напуштање ваше усташке државе због сиромаштва, тај циљ успешно остварујете.
Од срца вам желим да га оствсрите до краја и да вас нестане.
 
Зато си ти овде, јер не помипљаш на Србе.
Ако вам је циљ био масовно напуштање ваше усташке државе због сиромаштва, тај циљ успешно остварујете.
Од срца вам желим да га оствсрите до краја и да вас нестане.
Koja glupost... Vas ima više na hrvatskim forumima nego nas na vašim. A i što se tiče nestajanja, moglo bi prije vas nestati nego nas, jer vas je u prošloj godini umrlo 50000 više nego što vas rođeno. Tak da prvo brini o sebi. A i plaće i mirovine su veće u Hrvatskoj nego u Srbiji...
 
Koja glupost... Vas ima više na hrvatskim forumima nego nas na vašim. A i što se tiče nestajanja, moglo bi prije vas nestati nego nas, jer vas je u prošloj godini umrlo 50000 više nego što vas rođeno. Tak da prvo brini o sebi. A i plaće i mirovine su veće u Hrvatskoj nego u Srbiji...
Јесу, као и трошкови живота.
Зато бежите јер вам је супер.
 
Troškovi života su otprilike isti kao i kod vas, možda malo veći. A plaće su osjetno veće. Vi ne bježite masovno samo zato jer ne možete, a ne zato jer je u Srbiji super.
Лажеш, знамо сви да сте пукли. Наравно да је и код нас катастрофа, али ми то гласно кажемо. Али ви лажете, тешко вам поднети чињеницу да сте дно Европе иако имате њихове фондове.
Влада вам управо донела одлуку да се не набављају борбени авиони, ускоро ће Талијани или Мађари да вам чувају небо.
Сиромаси Хрвати , ето како вам добро иде.
 
Pogledajte prilog 798323





Jutarnji list: Papa se sprema za posetu Beograd kako bi Stepinac postao svetac

Pogledajte prilog 798324

14.11.2020.

Papa Franja se sprema za posetu Beogradu kako bi kardinal Alojzije Spepinac bio proglašen svetim, piše zagrebački Jutarnji list.




link


Сви знамо да је југословенски суд 1946. године осудио Алојзија Степинца као ратног злочинца због његове сарадње са усташама. И да је сходно томе остатак живота тај "блаженик" провео у затвору и кућном притвору где је и умро 1960. године. Али "не лези враже"! Како срБски десничари данас као на покретној траци рехабилитују осуђене ратне злочинце из Другог светског рата, а у Босни се лижу са Човићевим ХДЗ-ом, вероватно једва чекају да римском папи направе свечани дочек и да му предвођени својим "вождом" Александром Вучићем изразе сагласност везано за канонизацију Алојзија Степинца; остаје само да се види да ли ће у одобравању овог гнусног чина предњачити мантијаши или службаши...

RKC ne treba ničiju suglasnost za proglašavanje svojih svetaca, to je isključivo Franjin čin dobre volje prema pravoslavlju... :kafa:
 
Ватикан није признао исламску тзв. државу Косово, а чак и овај црни папа како га зову односно језуитски папа не да није признао исламску тзв. државу Косово, него се и противи рехабилитацији Степинца, односно проглашењу светим.

Српски хероји из др. св. рата ће увек бити наши српски хероји, а са југословенским комунистичким зликовцима смо се обрачунали и за време Слобе и за време Ђинђића који је скидао петокраке и за време Коштунице који је стављао слике Милана Недића у зграду владе и за време Тадића који је укунуо омиљено комунистичко писмо ''српску латиницу'', тако да овима данас није остало скоро ништа од те црвене симболике. Јосип Броз мртав скроз.

За нас Србе је много важније да католичке и протестанстке државе повуку признање исламској тзв. држави Косово, да признају РС и ХБ, па по тој логици да то уради и Хрватска.

Ја лично бих дао услов папи који мора да испуни, ако жели да дође у Србију, а то је да активно води прохришћанску политику, да све католичке државе повуку признање исламској тзв. држави Косово, као и да баци анатему на све католичке државе које и после тога и даље желе да признају исламску тзв. државу Косово.

Са Хрватском решити спор око Степинца, тако што ћемо тражити да сва она условљавања око границе буду решена у нашу корист и корист РС, да повуку признање исламској тзв. држави Косово, као и да признају РС и да дају подршку ХБ Хрватима у оснивању трећег ентитета, односно да прекину сарадњу са исламистима из Сарајева и да потпишемо ново Карађорђево.

:hahaha:

Ne može Srbija ništa uvjetovati RKC, ne treba papa srpsku suglasnost edabi prolasio nekoga svecem...
 
Лажеш, знамо сви да сте пукли. Наравно да је и код нас катастрофа, али ми то гласно кажемо. Али ви лажете, тешко вам поднети чињеницу да сте дно Европе иако имате њихове фондове.
Влада вам управо донела одлуку да се не набављају борбени авиони, ускоро ће Талијани или Мађари да вам чувају небо.
Сиромаси Хрвати , ето како вам добро иде.
😂😂😂😂😂😂😂
OK, nek vi znate to i dalje... Iako smo dno Europe daleko smo ispred vas, pa vas to svrbi. Činjenica je da je Hrvatska zadnja ušla u EU, dok su druge države ušle prije. Tako da je Hrvatska i najmanje godina imala sve te fondove na raspolaganju...
Avione ćemo svakako kupiti. Konsenzus postoji. Druga stvar su vaše želje, što bi vi htjeli da to ne kupimo, jer će biti bolji od vaših Mig-ova. 😁
 
😂😂😂😂😂😂😂
OK, nek vi znate to i dalje... Iako smo dno Europe daleko smo ispred vas, pa vas to svrbi. Činjenica je da je Hrvatska zadnja ušla u EU, dok su druge države ušle prije. Tako da je Hrvatska i najmanje godina imala sve te fondove na raspolaganju...
Avione ćemo svakako kupiti. Konsenzus postoji. Druga stvar su vaše želje, što bi vi htjeli da to ne kupimo, jer će biti bolji od vaših Mig-ova. 😁
Само се ти теши ;)
 
Ti se tješiš, pa lupetaš gluposti jer ne znaš što ćeš od muke... 😁
Ја сам само изнео две чињенице, да бежите из ваше усташке државе, и да вам је влада управо укинула борбену авијацију. Ти си тај којег је заболела истина. ;)
 
Ја сам само изнео две чињенице, да бежите из ваше усташке државе, и да вам је влада управо укинула борбену авијацију. Ти си тај којег је заболела истина. ;)
Iznio si samo svoje želje, ništa drugo.
 

Back
Top