Јуроњуз: Отказано учешће председника Вучића на Бизнис Самиту 2026 због његовог здравственог стања

Grom_sa_neba!

Buduća legenda
Poruka
38.930
Poslednja izmena od moderatora:
I prošle godine je maj bio težak.

Screenshot_2026-05-15-19-29-42-598_pure.lite.browser-1-1.jpg
 
Vučićevo loše zdravstveno stanje je opšte poznata stvar. On pije lekove za srce već godinama.

Naravno, ima savršeni izgovoe da otkazuje tako posete. Ne kažem na treba razmišljati o potencijalnim političkim dimenzijama i da se malo pretvara. Ali da je generalno prilično lošeg zdravlja, činjenica je koja je javno i dobro poznata.
 
Vučićevo loše zdravstveno stanje je opšte poznata stvar. On pije lekove za srce već godinama.

Naravno, ima savršeni izgovoe da otkazuje tako posete. Ne kažem na treba razmišljati o potencijalnim političkim dimenzijama i da se malo pretvara. Ali da je generalno prilično lošeg zdravlja, činjenica je koja je javno i dobro poznata.
Е да је само срце... :whistling:
 
dzaba onanisete od srece. pozivice vam nas precednik jos barem 2 mandata :cool:

Koliko sam zadnji put proverio, ustav nije menjan da bi mu omogućio još jedan mandat.

A sve je manje izgledno sa će ga do isteka mandata menjati.
 
А да студенти одгоде скуп на Славији 23.5.? Због здравственог стања врховника. :sad2:
Nije vreme za podele, kriza u svetu a sad i ovo. Samo sabornost.
 
Nije vreme za podele, kriza u svetu a sad i ovo. Samo sabornost.
Како мартта рече; не треба се бавити сопственом егзистенцијом кад је највећа светска криза икад. Пророчке, визионарске речи. :mrgreen:
 
...

Јуроњуз: Отказано учешће председника Вучића на Бизнис Самиту 2026 због његовог здравственог стања
https://srbin.info/vucic-se-razboleo-od-milica-zbog-zdravstvenog-stanja-otkazao-ucesce/

http://www.nspm.rs/hronika/juronjuz...u-2026-zbog-njegovog-zdravstvenog-stanja.html

@Jugoslav Čvarak o cemu se radi? :eek:

Gde sad bas da se razboli kad uhapsise Nacelnika beogradske policije zbog neke kafanske pucačine...?! :think:


...
Sram te bilo, nakon svega što je učinio za Srbiju, ti se još rugaš bolesnom čovjeku.

😡
 
Koliko sam zadnji put proverio, ustav nije menjan da bi mu omogućio još jedan mandat.

A sve je manje izgledno sa će ga do isteka mandata menjati.
bice premijer 1-2 mandata pa opet precednik. barem dok danilo ne izuci zanat :)
 
...

Јуроњуз: Отказано учешће председника Вучића на Бизнис Самиту 2026 због његовог здравственог стања
https://srbin.info/vucic-se-razboleo-od-milica-zbog-zdravstvenog-stanja-otkazao-ucesce/

http://www.nspm.rs/hronika/juronjuz...u-2026-zbog-njegovog-zdravstvenog-stanja.html

@Jugoslav Čvarak o cemu se radi? :eek:

Gde sad bas da se razboli kad uhapsise Nacelnika beogradske policije zbog neke kafanske pucačine...?! :think:


...
kako to uvek pozli vucicu kad nije glavni baja?
 

Back
Top