Quantcast

Jurim hiljaditi post na svom profilu...Trazim pomoc...Pomagajte...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.309
Uclanila sam se na KRSTARICI pocetkom ove godine na izmaku...
Primicem se hiljaditom postu...
Prosla sam razne izazove,imam dvije zakljucane teme,razpravljala sam se bila sam romanticna ,ljuta,povrijedjena,obradovana, nasmijana,stekla sam drugare,prijatelice,i to mi nije dovoljno.Ovom temom vas pozivam na druzenje i pomoc da stignem do za mene prvog hiljaditog posta,koji cu proslaviti sa Vama.:D:heart::heart::heart:

Poruka
15.991
Prosla sam razne izazove,imam dvije zakljucane teme,razpravljala sam se bila sam romanticna ,ljuta,povrijedjena,obradovana, nasmijana,stekla sam drugare,prijatelice,i to mi nije dovoljno.Ovom temom vas pozivam na druzenje i pomoc da stignem do za mene prvog hiljaditog posta,koji cu proslaviti sa Vama.:D:heart::heart::heart:
Evo, ja ti se javljam, pa mi odgovori.

Dača R

Aktivan član
Poruka
1.157
Get yourself a life...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.