Quantcast

Jupiter u Jarcu

vindex

Ističe se
Banovan
Poruka
2.613
jupiter je zapravo zanimljiv planet. kao i svaka vatrena planeta kod njega je jaka toplina no on je također suh a taj suhi princip prelazi u vlažnost.

vrlo složena stvar

meni ulazi u prvo polje jedva čekam :D

EIIe

Iskusan
Moderator
Poruka
5.562
He he ... zato će Strelčevi da slabe :lol:
Ja sam bila u vrlo mršavoj (a i vrednoj) fazi kad je prethodni put Jupiter bio u Jarcu ... a kad god je bio jak, well ... :roll:

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
He he ... zato će Strelčevi da slabe :lol:
Ja sam bila u vrlo mršavoj (a i vrednoj) fazi kad je prethodni put Jupiter bio u Jarcu ... a kad god je bio jak, well ... :roll:
:lol: Ko ti je kriv kad ti je dupli vladar.;)
Al' zato ga ja verno pratim po mom natalu i budno motrim na periode u kojima sam ''sklona'' da hasam više, pa se tako čuvam. Nateram sebe da budem gladna.:D

EIIe

Iskusan
Moderator
Poruka
5.562
To je samo dokaz da je Jupiterovo dejstvo relativno benefično. Skoro je to neko pomenuo na ... tamo-nekoj temi, ne znam gde. Doduše, više-manje do tranzita, zavisi kakav je natalno pa to i daje ...

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
Meni natalno baš stoji sklonost gojenju. Em sam podznak Rak, em mi je Mo u Ca, em mi je Mo120 Ju, i za kraj Ju vladar 6. polja. :) Reagujem na svaki tranzit...mada, ono Mo180 Ne ( 6-8) me čupa- nervčik sam, pa sve što se zalepi brzo i ode.:roll:
Uništišmo temu čoveku-ženi.:idea:

vipcurlic

Domaćin
Poruka
3.567
Znachi, faktichki,da ce na mene Jupiter tek sada da deluje?
Poshto mi je vladar u jarcu?
Ne i ne, stani i polako, ne donosi zakljucke na precac. Piatanje ove teme je kako ce se ponasati, uopstenogledano to sto ce Jupiter planeta da se u narednih godinu dana krece kroz znak Jarca i stace to u globalu ili licno kome da donese. Tvoj jupiter deluje stalno kod tebe i samo je pitanje kako ce u tvom natalu ili solaru da se on postavi ove godine dok se krece kroz znak Jarca. Kod tebe bi to znacilo da prelazi 12 i prvo polje horoskopa i da se prati sta ce sa kojom ostalom planetom u natalnom horoskopu da "aktivira" i gde je i kakvo je to tvoje polje zivota u narednih godinu dana dok boravi u Jarcu. Vrlo je zahtevno objasnjavati sve do detalja pa prati temu, primere koje ce ljudi navoditi i ako pronadjes neke slicne aspekte kod sebe pokusaj da prepoznas da lice se to tebi desavati. ukratko bi to biloto, da ne bi vise zbunjivala i pretrpavala samu sebe..

Poruka
2.308
Znash shta mi je bilo zanimljivo. Svi su jedva chekali da jupiter udje u strelca ove godine, a meni je cela ova godina bila katastrofalna. Porusheno je sve shto sam godinama gradila na svakom polju, ili u najboljem sluchaju stagnira (zavisno od toga da li je ljubav ili posao)...
Pa nekako kontam da ce valjda ova biti bolja.

putzaraj

Zainteresovan član
Poruka
327
UF meni jupiter prelazi preko 12 polja i preko neptuna,merkura,sunca,venere a kad udje u vodoliju u prvo polje onda preko asc i krece gojenjeeee koliko ja znam jel tako ispravite me ako gresim? :)))
mada mislim da ne gresim jupiter siri a kad predje preko asc znaci sirimo se i mi :D