Овај подфорум су потпуно преузели фундаменталисти.
Српски, Југословенски и Бошњачки фундаменталисти.
Форум Крстарице је слика и прилика нашег друштва.
Други подфоруми окупљају разне људе, али имају
доста културних, образованих и толерантних људи,
док подфорум `политика` окупља скоро искључиво фундаменталисте,
и некултурне људе.
Тако је и у друштву Републике Србије.
Квалитетни људи напустили су друштвено-политичку борбу
и препустили друштво фундаменталистима, криминалним људима
и неизвесној судбини..
А у античкој Грчкој човек који се не бави друштвеним питањима
звао се `идиот`.
Ово је тема о југословенском фундаментализму,
али и о осталим фундаментализмима у Србији.
Српски фундаменталисти говоре о Великој Србији у којој су Југословени и Бошњаци грађани другог реда, јер `не постоје`..
А оправдање је да су Срби у центру балканске државности и да их има највише,
освета за ово или оно итд..
Бошњачки фундаменталисти говоре о обнови Отоманског царства,
по Турском неоотоманском пројекту,
у коме ће Срби и Југословени бити грађани другог реда..
А оправдање је освета за ниподаштавање од стране Срба и Југословена
и сунитски ционистички Ислам који то захтева итд..
Југословенски фундаменталисти говоре о обнови Југославије,
у којој ће Срби и Бошњаци бити грађани другог реда..
А оправдање је то што је Југословенска нација наводно
прогресивна због своје западне културе,
а Српска и Бошњачка нација то нису због своје православне и исламске културе,
`запад` то од нас тражи итд...
Једини начин борбе против фундаментализма је међусобно прихватање и
уважавање, а што се тиче борбе против југословенског фундаментализма,
наравно да је услов признање Југословенске нације, од стране Српске и
Бошњачке нације.
Хајде да заједно овај форум учинимо привлачним за толерантне и културне људе,
и зауставимо овај хладни грађански рат између Срба, Југословена и Бошњака,
како на форуму тако и у Р. Србији..
Српски, Југословенски и Бошњачки фундаменталисти.
Форум Крстарице је слика и прилика нашег друштва.
Други подфоруми окупљају разне људе, али имају
доста културних, образованих и толерантних људи,
док подфорум `политика` окупља скоро искључиво фундаменталисте,
и некултурне људе.
Тако је и у друштву Републике Србије.
Квалитетни људи напустили су друштвено-политичку борбу
и препустили друштво фундаменталистима, криминалним људима
и неизвесној судбини..
А у античкој Грчкој човек који се не бави друштвеним питањима
звао се `идиот`.
Ово је тема о југословенском фундаментализму,
али и о осталим фундаментализмима у Србији.
Српски фундаменталисти говоре о Великој Србији у којој су Југословени и Бошњаци грађани другог реда, јер `не постоје`..
А оправдање је да су Срби у центру балканске државности и да их има највише,
освета за ово или оно итд..
Бошњачки фундаменталисти говоре о обнови Отоманског царства,
по Турском неоотоманском пројекту,
у коме ће Срби и Југословени бити грађани другог реда..
А оправдање је освета за ниподаштавање од стране Срба и Југословена
и сунитски ционистички Ислам који то захтева итд..
Југословенски фундаменталисти говоре о обнови Југославије,
у којој ће Срби и Бошњаци бити грађани другог реда..
А оправдање је то што је Југословенска нација наводно
прогресивна због своје западне културе,
а Српска и Бошњачка нација то нису због своје православне и исламске културе,
`запад` то од нас тражи итд...
Једини начин борбе против фундаментализма је међусобно прихватање и
уважавање, а што се тиче борбе против југословенског фундаментализма,
наравно да је услов признање Југословенске нације, од стране Српске и
Бошњачке нације.
Хајде да заједно овај форум учинимо привлачним за толерантне и културне људе,
и зауставимо овај хладни грађански рат између Срба, Југословена и Бошњака,
како на форуму тако и у Р. Србији..
