Југословенски фундаментализам

Три

Primećen član
Poruka
661
Овај подфорум су потпуно преузели фундаменталисти.

Српски, Југословенски и Бошњачки фундаменталисти.

Форум Крстарице је слика и прилика нашег друштва.
Други подфоруми окупљају разне људе, али имају
доста културних, образованих и толерантних људи,
док подфорум `политика` окупља скоро искључиво фундаменталисте,
и некултурне људе.

Тако је и у друштву Републике Србије.
Квалитетни људи напустили су друштвено-политичку борбу
и препустили друштво фундаменталистима, криминалним људима
и неизвесној судбини..

А у античкој Грчкој човек који се не бави друштвеним питањима
звао се `идиот`.


Ово је тема о југословенском фундаментализму,
али и о осталим фундаментализмима у Србији.

Српски фундаменталисти говоре о Великој Србији у којој су Југословени и Бошњаци грађани другог реда, јер `не постоје`..
А оправдање је да су Срби у центру балканске државности и да их има највише,
освета за ово или оно итд..

Бошњачки фундаменталисти говоре о обнови Отоманског царства,
по Турском неоотоманском пројекту,
у коме ће Срби и Југословени бити грађани другог реда..
А оправдање је освета за ниподаштавање од стране Срба и Југословена
и сунитски ционистички Ислам који то захтева итд..

Југословенски фундаменталисти говоре о обнови Југославије,
у којој ће Срби и Бошњаци бити грађани другог реда..
А оправдање је то што је Југословенска нација наводно
прогресивна због своје западне културе,
а Српска и Бошњачка нација то нису због своје православне и исламске културе,
`запад` то од нас тражи итд...


Једини начин борбе против фундаментализма је међусобно прихватање и
уважавање, а што се тиче борбе против југословенског фундаментализма,
наравно да је услов признање Југословенске нације, од стране Српске и
Бошњачке нације.


Хајде да заједно овај форум учинимо привлачним за толерантне и културне људе,
и зауставимо овај хладни грађански рат између Срба, Југословена и Бошњака,
како на форуму тако и у Р. Србији..
 
Овај подфорум су потпуно преузели фундаменталисти.

Српски, Југословенски и Бошњачки фундаменталисти.

Форум Крстарице је слика и прилика нашег друштва.
Други подфоруми окупљају разне људе, али имају
доста културних, образованих и толерантних људи,
док подфорум `политика` окупља скоро искључиво фундаменталисте,
и некултурне људе.

Тако је и у друштву Републике Србије.
Квалитетни људи напустили су друштвено-политичку борбу
и препустили друштво фундаменталистима, криминалним људима
и неизвесној судбини..

А у античкој Грчкој човек који се не бави друштвеним питањима
звао се `идиот`.


Ово је тема о југословенском фундаментализму,
али и о осталим фундаментализмима у Србији.

Српски фундаменталисти говоре о Великој Србији у којој су Југословени и Бошњаци грађани другог реда, јер `не постоје`..
А оправдање је да су Срби у центру балканске државности и да их има највише,
освета за ово или оно итд..

Бошњачки фундаменталисти говоре о обнови Отоманског царства,
по Турском неоотоманском пројекту,
у коме ће Срби и Југословени бити грађани другог реда..
А оправдање је освета за ниподаштавање од стране Срба и Југословена
и сунитски ционистички Ислам који то захтева итд..

Југословенски фундаменталисти говоре о обнови Југославије,
у којој ће Срби и Бошњаци бити грађани другог реда..
А оправдање је то што је Југословенска нација наводно
прогресивна због своје западне културе,

а Српска и Бошњачка нација то нису због своје православне и исламске културе,
`запад` то од нас тражи итд...


Једини начин борбе против фундаментализма је међусобно прихватање и
уважавање, а што се тиче борбе против југословенског фундаментализма,
наравно да је услов признање Југословенске нације, од стране Српске и
Бошњачке нације.


Хајде да заједно овај форум учинимо привлачним за толерантне и културне људе,
и зауставимо овај хладни грађански рат између Срба, Југословена и Бошњака,
како на форуму тако и у Р. Србији..

Nijedna od optuzbi na racun Jugoslovena ne stoji i izraz su samo tvojih konstrukcija i nema nikakve veze sa stvarnoscu.Pogotovu jer poluge vlasti nisu u rukama Jugoslovena pa oni ni nemogu odlucivati ko je gradjanin prvog a ko drugog reda.
 
Nijedna od optuzbi na racun Jugoslovena ne stoji i izraz su samo tvojih konstrukcija i nema nikakve veze sa stvarnoscu.Pogotovu jer poluge vlasti nisu u rukama Jugoslovena pa oni ni nemogu odlucivati ko je gradjanin prvog a ko drugog reda.

Фундаменталисти немају нацију.
Они само злоупотребљавају нацију којој припадају.
Југословенски фундаменталисти су највећи непријатељи Југословена,
као што су српски фундаменталисити највећи непријатељи Срба,
а бошњачки, Бошњака.

Фундаменталисти опстају једино када постоји борба и зло,
они су једни другима `непријатељи` а у ствари су највећи пријатељи,
јер једни без других не могу да владају.

Непријатељи југословенских фундаменталиста су наводно српски и бошњачки
фундаменталисти, и обратно, а у стварности једни без других не би постојали,
не би имали никакву моћ.

Фундаменталисти су израз простачког духа.
 
Искрен да будем, све религије ако се пројектују у политику су фундаменталистичке,
па су добар параван за фундаменталисте.

И комунизам, (као и Хришћанство и Ислам за Србе и Бошњаке)
може бити параван за Југословенске фундаменталисте,
због своје тоталитарне природе.

Мени се чини да се овде иза комунизма, крије Југословенски фундамнетализам.

Као што се иза Православља и Ислама често крију српски и бошњачки
фундаменталисти.
 
Dobro odabrana tema!!! :ok:
Samo se plasim da ce i ovde da navale buba-svabe, sve dokazujuci koliko, svi oni koji se ne slazu sa njihovom agresinovscu, su "izdajice i nepatriote". Prete, pljuju, mrze i zamaraju sve sedeci za tastaturom. A zivot je samo jedan i brzo prolazi... skapirace, ali kasno.

Па основна улога фундаменталиста је да заглупљују народ док га пљачкају и уништавају.

Данас Србијом владају Југословенски фундаменталисти.
Они су највећи непријатељи Југословенске нације,
и зато неће чак ни да је признају.

Као што су и Српски фундаменталисти највећи непријатељи Српске нације.

Једино борбом против фундаментализма ми се можемо ослободити владавине фундаменталиста и безакоња.
 
0409_ocp_w380_h300.jpg
 
Taman sam mislio da si neki normalan i odna ovo napises?

Па југословенски фундаменталисти нису Југословени,
као што ни српски фундаменталисти нису Срби.

Југословенски фундаменталисти се само крију иза Југословенске нације.

Зашто данашња власт не призна Југословенску нацију?
Искључиво да би манипулисала Југословенима,
али и Србима и Бошњацима.

Па да ли је Изетбеговић желео добро Бошњацима када је одлучио
да започне рат?
Он је био Бошњачки фундаменталиста.

Какво добро је донело ниподаштавање Бошњака од стране Српских фундаменталиста последњих 100 и више година?

Данас власт не жели да афирмише Југословенску нацију
која је управо та која баштини позитивне ствари из СФРЈ,
и која је носилац и титулар друштвене и државне имовине
створене у то време.
Управо да би то било опљачкано.

Југословенски фундаменталисти владају Србијом,
и не дозвољавају признавање Југословенске нације,
јер је једино та нација прави носилац онога што они
злоупотребљавају.

Југословенски фундаменталисти подстичу Српске и Бошњачке
фундаменталисте, јер без њих не би опстали.
 

Back
Top