JUDAS PRIEST

Touch of evil mocna pesma jena od najboljih ali me zanima da li je nila cover za neki film ili tako nesto posto kada sam je prvi put cuo imao sam osecaj kao da sam je ope cuo u nekoj seriji ili filmu.a da iam i ja koncerata prista ovaj skopriji rising in the east zasto halford stalno cuci i naginje glavu kad peva.a meni je strava najnoviji album angel of retribution
 
painkiller je legenda a tebo je najlosija zbog doka sto ti nelezi zestoka muzika verovatno...a mozda docu kod nas kad zavre album o nostardamusu,pa usput da pitam ili neko informacije neko o ovom njihovom novom albumu kad izlazi i sl.
 
Ovo bi bio uzi izbor:

Beyond The realms od Death, Breaking The Law, Running wild, Living After Midnight, Desert Plains, You've got another thing comin', Electric Eye, Freewheel burning, Heading out to the highway, Hell Bent for Leather, Hot Rockin', Painkiller , Riding on the Wind, The sentinel (opasna stvar obozavam Ripperovu verziju), Turbo Lover, Victim Of Changes, Deal With the Devil, Worth Fighting for....

i mnogo dobrih balada:

Here Come The Tears, Angel, Before The Down, Dreamer Deceiver, Close to you, Lost and found, i da kazem njihova verzija Diamonds And Rust ali koncertna akusticna verzija...
 

Back
Top