Quantcast

JUDAS PRIEST

DJM

Poznat
Poruka
8.446
Painkiller_girl:
Jbg.. niko ne voli Prieste, primjetila sam da na ovaj forum dolaze tzv. metalci koji smatraju da je Korn ili Slipknot metal,,, smrc....

Ja obozavam Judas-e... :D
Jednom dobar band.... :D
Meni su najbolji albumi Rocka Rolla, Hell Bent For Leather, British Steel (jedan od omiljenih), Painkiller, a i ovaj zadnji nije los... cak sta vise super je...
Omiljene pesme sa Angel of Retribution su mi: Angel, Demonizer i Judas Rising.....

Judas Priest pored Pantera-e je jedan od najboljih Heavy Metal Band-ova!!!

Pozzzzzz :D

Painkiller_girl

Aktivan član
Poruka
1.842
DJM:
Ja obozavam Judas-e... :D
Jednom dobar band.... :D
Meni su najbolji albumi Rocka Rolla, Hell Bent For Leather, British Steel (jedan od omiljenih), Painkiller, a i ovaj zadnji nije los... cak sta vise super je...
Omiljene pesme sa Angel of Retribution su mi: Angel, Demonizer i Judas Rising.....

Judas Priest pored Pantera-e je jedan od najboljih Heavy Metal Band-ova!!!

Pozzzzzz :D

Meni su najbolji albumi Ram It Down, Rocka Rolla i Painkiller...

Awaken God

Domaćin
Poruka
3.815
Konacno sam naso temu.pa ko slusa maideni slusa i priste moja logika.jel su bili nekad u srbiji nisam nista cuo o tome pa verovatno nisu jel da.najbolji album ubedljivo PAINKILLER.pesme metal meltdown,painkiler,a touch of evil,all guns blazing,desert plains,a sa novog Revolution pesma je strava.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.