JRT nova televizija

Ma jok, bolja stvar je otvoriti posebne nacionalisticke kanale, u kojima ce se samo pustati Baja Mali Knindza, Thompson i degenerici poput onog naseg Mahira, vec sam mu zaboravio prezime :mrgreen:

Ako ti mrzis do podne sebe, a od podne sve ostale, ne moraju to svi ...
 
Na frekvenciji Eutelsat w2 12726 v 30000 3/4 je krenula nova televizija JRT ili Jugoslovenska Radio Televizija

opet neka nostalgija,***** drzavu u kojoj je Srbija najebala


jrt :hahaha::hahaha::hahaha:

Decko moj, nemoj se smejati: JUGOSLAVIJA CE UVEK POSTOJATI!

Mozda se nece tako zvati, ali ce postojati svakako.

Ni jedna banana drzavica ne moze da se preseli u Kinu ili Juznu Ameriku.

UVEK cete biti upuceni jedni na druge.

Sto svetska kriza bude veca - to vise.

Dzabe se koprcate, Marks je bio u pravu: svest ipak izlazi iz stomaka..
 
Ma jok, bolja stvar je otvoriti posebne nacionalisticke kanale, u kojima ce se samo pustati Baja Mali Knindza, Thompson i degenerici poput onog naseg Mahira, vec sam mu zaboravio prezime :mrgreen:

Ako ti mrzis do podne sebe, a od podne sve ostale, ne moraju to svi ...

:think: intresantno je kako si baju i thompsona zapamtio a degenriku mahiru zaboravio prezime
..i tako godinama, u zivotu, na forumu..
 
Decko moj, nemoj se smejati: JUGOSLAVIJA CE UVEK POSTOJATI!

Mozda se nece tako zvati, ali ce postojati svakako.

Ni jedna banana drzavica ne moze da se preseli u Kinu ili Juznu Ameriku.

UVEK cete biti upuceni jedni na druge.

Sto svetska kriza bude veca - to vise.

Dzabe se koprcate, Marks je bio u pravu: svest ipak izlazi iz stomaka..

А из којег ли нам па ти
земаљског раја
чешкаш .... вијуге ???

:think::think::think:
 
naslov nije bas `dokazan`

gde pise jugoslovenska tv?

i zar postavljac nije ***** na forumu, tj banovan. kako to onda ? i jeste i nije tu ... mislim postavljac

ево слика,без власника и адресе......

2638zyp.jpg
 
ajde sad jos da dokazes da je nas rezim demokratski...i to cudo da vidim

taj slajd je mogao bilo ko da pusti, pa i cija ili kgb, il cak malo sposobniji srednjoskolac

naziv jugoslovenska ako predstavlja ono sto postavljac kaze mora i da ima jugoslaviju, kao podlogu, a nema
 
Ma jok, bolja stvar je otvoriti posebne nacionalisticke kanale, u kojima ce se samo pustati Baja Mali Knindza, Thompson i degenerici poput onog naseg Mahira, vec sam mu zaboravio prezime :mrgreen:

Ako ti mrzis do podne sebe, a od podne sve ostale, ne moraju to svi ...

sta fali Baji i Mahiru Burekovicu? :think:

Baja je car z:D KRV NIJE VODA - KRV NIJE VODA - STIZE VOJVODA





 
ajde sad jos da dokazes da je nas rezim demokratski...i to cudo da vidim

taj slajd je mogao bilo ko da pusti, pa i cija ili kgb, il cak malo sposobniji srednjoskolac

naziv jugoslovenska ako predstavlja ono sto postavljac kaze mora i da ima jugoslaviju, kao podlogu, a nema

као што рекох,без икаквих података о оснивачу,адреси,програмској шеми........
 
Ma jok, bolja stvar je otvoriti posebne nacionalisticke kanale, u kojima ce se samo pustati Baja Mali Knindza, Thompson i degenerici poput onog naseg Mahira, vec sam mu zaboravio prezime :mrgreen:

Ako ti mrzis do podne sebe, a od podne sve ostale, ne moraju to svi ...
Ja se slazem sa tobom,ali objasni mi onda , zasto su bosanski muslimani bili protiv jugoslavije ? i zasto su je srusili ?
 
А на тој новој ЈРТ, вероватно је у програмској шеми предвиђен и - југословенски гранд шоу

Па кад навеле Драгана Мирковић, Миле Китић, Синан, Шемса, оба Халида, Нови фосили (Тонка реци цврчак), Миле бас и јужни ветар, Мајда Сепе (солченце захаја птичек жврголи) .....

Општенародно весеље. :whistling: Уз обавезну иконографију највећег сина наших народа и народности :worth:
 

Back
Top