Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Jeste lepo resenje ali cesto se desavaju ovakvi bagovi kada se predje preko nekog elementa misem "odozdo ka gore" bubble prozor se presece na pola kao na slici
Sve radi savrseno ako se moze prikazati booble kao TOP, ali kada se ne moze prikazati zbog pozicije ekrana mora ga prikazati odozdo DOWN kada prikazuje presece liniju..
u HTML
$('#farm').SetBubblePopupInnerHtml('Farm');
<div id="farm" class="hotspot">
u CSS-u
.hotspot{
cursor: pointer;
position:absolute;
margin:auto;
}