JOVANA JEREMIĆ POTPUNO GOLA Pozirala bez odeće za praznike i poručuje: "Ovo je poruka lažnim moralistima" (slika u tekstu)

Pa dobro, 2000 evra i nije neka plata da bi se neko osecao posebnim.
U zemlji nasoj gde se radi za trista evra ko ima srece da ima posao jeste...
Takodje, plata nije nikakvo merilo vrednosti coveka.
...danas su pare vecini sve te se gleda kroz to...
Nisam stekao utisak da je neko mrzi, vise da se sprdaju sa njenom pojavom, koja deluje malo smesno na osnovu ovoga sto vidim. 🤷‍♂️
....to je mrznja spakovana kao "zezamo se" dok bi sve dali dabimaju para kao ona sto ima te detetu moze da priusti mnogo toga kao sebi sto moze da priusti mnogo toga...
A da ljudi mrze svakoga ko ima platu 2000 evra samo zbog plate - pa bilo bi to previse mrznje.
...to citas...
Mislim, svaki drugi programer zaradi toliko u Srbiji, zar ne?
...koliko ih ima,malo,obicne osobe rade za trista evra jos ako imaju sve sto treba da bi sutra bilo penzije zadovoljni su (normalno kada osamsto hiljada osoba nema posao pisalo u nekim novinama)....
Da li njih svi mrze zbog toga?
...ti programeri su kao Jetiji ...ko ih je video ko ih zna koliko ih je...
 
U zemlji nasoj gde se radi za trista evra ko ima srece da ima posao jeste...

...danas su pare vecini sve te se gleda kroz to...

....to je mrznja spakovana kao "zezamo se" dok bi sve dali dabimaju para kao ona sto ima te detetu moze da priusti mnogo toga kao sebi sto moze da priusti mnogo toga...

...to citas...

...koliko ih ima,malo,obicne osobe rade za trista evra jos ako imaju sve sto treba da bi sutra bilo penzije zadovoljni su (normalno kada osamsto hiljada osoba nema posao pisalo u nekim novinama)....

...ti programeri su kao Jetiji ...ko ih je video ko ih zna koliko ih je...


Pa nisam stekao utisak da u Srbiji se toliko grca.
Juce sam doputovao iz Srbije, realno, odlicni automobili, kafane pune, fensi garderoba, fensi telefoni, a cujem da se na splavovima kokain trosi kao pivo.

A programere znam ja, i to mnoogo njih, nisu bas Jetiji :)
 
Pa nisam stekao utisak da u Srbiji se toliko grca.
Video si Kursumliju van centra ` sela van Beograda Ovcu Borcu Krnjacu ` Vranje van centra ` Suboticu Sombor Bor Majdanpek Rumu Leskovac Valjevo van centra ?
Juce sam doputovao iz Srbije, realno, odlicni automobili, kafane pune, fensi garderoba, fensi telefoni, a cujem da se na splavovima kokain trosi kao pivo.
Beskucnici ` propale fabrike propale prodavnice trafike ` mnogi bez posla mnogi sa najmanjom platom mnogi bez struje neki bez vode (nisu imali para za to) bez grejanja asfalta` oni koji cekaju da im se pokloni hrana (nemaju dovoljno za sebe ni svoje) ...
A programere znam ja, i to mnoogo njih, nisu bas Jetiji :)
Nisu uopste bitni niti su primer icega koliko ih malo ima.
 
Мислим да та жена има озбиљан проблем и да није за спрдњу.
jovana-jeremic.gif
 
Другари, шта се чудите, таква је комерцијална телевизија.Шта смо тражили, то смо и добили.

Коме се не свиђа комерцијална телевизија у власништву корпоративног капитала, може да гледа РТС класику, РТС науку или да слуша 3 програм Радио Београда, само немојте очекивати да вам медијски капиталисти праве тв-програм који оплемењује, образује и културно уздиже народ.
 
Pa nisam stekao utisak da u Srbiji se toliko grca.
Juce sam doputovao iz Srbije, realno, odlicni automobili, kafane pune, fensi garderoba, fensi telefoni, a cujem da se na splavovima kokain trosi kao pivo.

A programere znam ja, i to mnoogo njih, nisu bas Jetiji :)
Па и није толико лоше, имајући у виду да смо потпуно уништили домаћу индустрију и пољопривреду.
 

Back
Top