jovan vladimir nema zitije jedini od svih svetaca, a svetac je po misljenju spc i ima crkvu vecu i ljepsu nego svi drugi.skandal u spc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

velikiP

Početnik
Poruka
20
Atanasije Jeftic je rekao da svaki svetac mora imati zitije,i da ga Jovan nema.I pricao je o njemu da je obicana labilna licnost koja je vise puta ucinila kukavicku izdaju naroda i bila koristiljubiva,i ni po cemu da nije poznato da je uradio nesto bolje od prosjecnog drzavoizdajnuka.To je rekao kada ga je zvao Amfilihije da idrzi govor o njemu.Ne samo svetac,mucenik,a mucenici su poslije budala (■jurodivih,hriscanski izraz za budaku) najveci sveci,i to velikimucenik.
u prosloj temi neko je dao link za koji je tvrdio da je zitije,aki je drugi korisnik rekao sa to nije zitije nego tropar,pa je tema zatvorena.Ina i ojesma o jovanu:DanicaCrnogorcevic Jovane vladimire,jer ju je Amfilohije ucijenio da ce dobiti blagoslov za album samo ako napise i snimi pjesmu o J V. inace,nisam subjektivan,jer je moja sestra od tetke udata za covjeka koji cuva krst jovana bladimira koji oni iznose na rumiju sa kamenjem u rukama sa bi ubili akk im ko izadje na put a ima tetovazu gejshe.Cuo sam da je umno bolesran pa se sprema da me ubije pod navodnim opravdanjem da cu ja da mu pobijem pokoljenja,da sam to izjavio.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top