Josipović: Presuda generalima ne priznaje Krajinu, već potvrđuje agresiju Srbije na H

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mi južnjaci

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.141
http://www.jutarnji.hr/presuda-gene...otvrduje-agresiju-srbije-na-hrvatsku-/939830/

ZAGREB - Za predsjednika Ivu Josipovića nema dvojbe - presuda generalima nije priznala Krajinu već je potvrdila da je Srbija izvršila agresiju na Hrvatsku. U današnjoj emisiji Hrvatskog radija `S Predsjednikom uz kavu´ Josipović je još jednom ponovio kako presuda ne mijenja obrambeni i pravedni karakter Domovinskog rata niti je Krajina priznata kao država.
Neki dužnosnici iz Srbije to slavodobitno komeniraju, ali za to nemaju razloga. Dapače sudac je govorio o međunarodnom sukobu, a to znači da su snage Srba bile kontolirane iz Srbije i zato je to međunarodni sukob. Time presuda ustvari priznaje umješanost odnosno agresiju Srbije - rekao je predsjednik.

da nebi bilo "baniranja" zbog boldovanog, ovo su rijeći predsjednika republike hrvatske :hvala:
 
http://www.jutarnji.hr/presuda-gene...otvrduje-agresiju-srbije-na-hrvatsku-/939830/



da nebi bilo "baniranja" zbog boldovanog, ovo su rijeći predsjednika republike hrvatske :hvala:

Ау, д'извиниш ову будалаштину у облику БИСЕРА морам да запамтим... :hahaha:


http://www.jutarnji.hr/presuda-gener...atsku-/939830/

ZAGREB - Za predsjednika Ivu Josipovića nema dvojbe - presuda generalima nije priznala Krajinu već je potvrdila da je Srbija izvršila agresiju na Hrvatsku. U današnjoj emisiji Hrvatskog radija `S Predsjednikom uz kavu´ Josipović je još jednom ponovio kako presuda ne mijenja obrambeni i pravedni karakter Domovinskog rata niti je Krajina priznata kao država.

Neki dužnosnici iz Srbije to slavodobitno komeniraju, ali za to nemaju razloga. Dapače sudac je govorio o međunarodnom sukobu, a to znači da su snage Srba bile kontolirane iz Srbije i zato je to međunarodni sukob. Time presuda ustvari priznaje umješanost odnosno agresiju Srbije - rekao je predsjednik.

:hahaha::hahaha::hahaha:..........:rotf::rotf::rotf:...............:bye:




 
presuda osim generalima, miišljenja sam da će najviše pogodit same srbe koji su 95 napustili krajinu. presuda je ispala "doljevanje ulja na vatru".

evo šta kažu oni :


SRBIN prognan iz Hrvatske koji se nastanio u kampu u Krnjači u Srbiji, Vukašin Anđušić, smatra kako nakon presude generalima Anti Gotovini i Mladenu Markaču neće biti moguć zajednički život Hrvata i Srba.

Anđušić je iz Siska pobjegao 1995. godine, prvo na Kosovo, a poslije je završio u kampu u Krnjači gdje su uvjeti života vrlo loši. "Ma kakva je to pravda, kada nemaš svoj dom, već samo svoju muku", pita se Anđušić te dodaje kako se poslije ove presude neće ništa promijeniti, piše Press.

...
U tom su izbjegličkom kampu još uvijek smještene izbjeglice iz svih država koje su nastale raspadom Jugoslavije. Izbjeglice iz dijelova koji su oslobođeni Olujom nimalo blagonaklono ne gledaju na prosvjede koji su se dogodili nakon presude generalima.
"Gledam ih kako prosvjeduju zbog ove presude. Pa, tko je kriv što smo se morali iseliti? Tko je zapovijedao, ako ne oni? Tamo nema više zajedničkog života. Vraćaju se samo starci. Nema pravde, kada nemam ništa svoje", kazala je jedna od izbjeglica koja je živjela u okolici Knina. "Svatko se ima pravo buniti za svoj narod, ali znam da se tamo ne bih osjećala sigurno", kazala je Marica Folić koja je prije bijega živjela na području tzv. Krajine.
 
http://www.jutarnji.hr/presuda-gene...otvrduje-agresiju-srbije-na-hrvatsku-/939830/



da nebi bilo "baniranja" zbog boldovanog, ovo su rijeći predsjednika republike hrvatske :hvala:

Ено од прве до задње странице у пресуди генералима пише како су Хрвате напали Србочетници.

Ово би свеједно требало банирати - навикли смо да им "истину" кују поглавници - што је пресуда за Фрању и доказала...Према томе што би Јоспивоћу на овим страницама било дозвољено да лаже?

Модерацијо бришите лажи - проблема не би ни било да их В Л А С Т није лагала....па неки их лаже на ХТВу - ође не мора. Заштите ове Хрвате што долазе на ове форуме од лажи њихове власти.
 
Poslednja izmena:
presuda osim generalima, miišljenja sam da će najviše pogodit same srbe koji su 95 napustili krajinu. presuda je ispala "doljevanje ulja na vatru".

evo šta kažu oni :


Tacno, hrvatskom narodu se ne moze suditi na sudu, vec samo na bojnom polju.
Sve ostalo je besmisleno, vi pamtite samo Blajburg.
Mislim da bi tek posle dva-tri "Blajburga" naucili kako da se ponasate k'o ljudi.
 
trebao je i da nastavi u stilu da je srbija napala hrvatsku i pri tom napravila ratne zlocine zbog koje su osudjeni hrvatski generali.....koja budalastina....jel ono josipovic bi uspesan pravnik..??

to je sud već dokazao u presudama protiv srba :hvala:
Šef Krajine je osuđen na 35 godina zatvora za ubojstva, progone i brojna drugih nedjela. Među njima je bilo i udruživanje u zločinački pothvat na čelu sa Slobodanom Miloševićem, kojim su htjeli protjerati nesrpsko stanovništvo s gotovo trećine hrvatskog teritorija. Presuda će Martiću, s obzirom na godine, očito biti doživotna.
 
http://www.jutarnji.hr/presuda-gene...otvrduje-agresiju-srbije-na-hrvatsku-/939830/



da nebi bilo "baniranja" zbog boldovanog, ovo su rijeći predsjednika republike hrvatske :hvala:



:hahaha::hahaha::hahaha:

josipovic se na svaki moguci nacin pokusava izvuci iz sra-nja, onako fin decac ,kulturan ...pretvorio se u budalu, po obicaju ...






oluja kao svaobuhvatna akcija je ukljucila i napad na knin ...prema tome SARENI mozes nabiti glavu u Pogledajte prilog 182385
i slusati eho jadranskog mora zajedno sa josipom d' trd od rvatske

SVJETLO_TAMA.gif
 

Tacno, hrvatskom narodu se ne moze suditi na sudu, vec samo na bojnom polju.
Sve ostalo je besmisleno, vi pamtite samo Blajburg.
Mislim da bi tek posle dva-tri "Blajburga" naucili kako da se ponasate k'o ljudi.
probali ste pa ste se proveli "ko bosi preko trnja" :)
jel znaš kako se kaže za srbe???
- "srbin prizna samo čizmu" (samo onoga koji ga vojno porazi)
da samo vidiš kako hrvatski srbi poštuju republiku hrvatsku :hvala:
 
probali ste pa ste se proveli "ko bosi preko trnja" :)
jel znaš kako se kaže za srbe???
- "srbin prizna samo čizmu" (samo onoga koji ga vojno porazi)
da samo vidiš kako hrvatski srbi poštuju republiku hrvatsku :hvala:

:hahaha: Probali :rotf: ... pa 4 godine niste mogli izaci na kraj sa 500 hiljada Krajisnika, a vi bi ratovali protiv Srbije :hahaha:
Vama je Slobodan Milosevic aminovao drzavu, do tada ste bili sa onim stadom bosnjana glavne i dezurne p*zde na CNN-u, u suzama od srbocetnicke agresije :mrgreen:
Nego tisina i uzivaj dok traje ;)
 
probali ste pa ste se proveli "ko bosi preko trnja" :)
jel znaš kako se kaže za srbe???
- "srbin prizna samo čizmu" (samo onoga koji ga vojno porazi)
da samo vidiš kako hrvatski srbi poštuju republiku hrvatsku :hvala:

cekaj vi stvarno mislite da ste porazili Srbe?

Sloba je taj koji je povukao vojsku (zbog visih sila), a civilima nije preostalo nista drugo nego da odbegnu

kontam ja da nemate neku istoriju i neke bitke kojim bi ste se dicili pa zato slavite dogadjaje poput logora smrti Jasenovca i zlocinackog poduhvata Oluje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top