Quantcast

Jose Mourinho

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jeka#26

Poznat
Poruka
8.933
Sto se trosis na mrznju i ogorcenost? Losa osecanja ako mene pitas...
Ako nemas nesto lepo da kazes o coveku, zasto moras da ga pljujes na svakoj mogucoj temi? Otisao pa sta? Ko kaze da ce da trune? Mozda sa njima osvoji skudeto i LS. Meni bi bilo drago da bude uspesan.
Ipak je bio sa nama 3 godine, to nije kratak period. Bili smo dobri, bilo je lepih i tuznih trenutaka ali dobro... Covek je otisao (isteran) i sta sad? Treba da ga pljujemo kako stignemo?
Ja mu zelim sve najbolje u karijeri i za mene ce uvek biti poseban.
FORZA JOSE! :heart:

Jeka#26

Poznat
Poruka
8.933
Ne znam bas koliko ti je drag. Ako i jeste to pokazujes na cudan nacin. Podsecas me na sve one koji su ga oduvek pljuvali. Sve ti nesto smeta, te ovo - te ono... Zoves ga Smorinjo, jos nisam cula nijednog navijaca Plavih da ga tako zove. I pljujes gde i kako stignes. Po mom misljenju to se ne radi osobi koja ti je i malo draga ili koju bar malo postujes.

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Žoze Murinjo je bio u klubu za koji navijam 3 godine.Bilo je tu prelijepih i preružnih momenata, učinio je mnogo dobrih poteza na početku,ali na kraju-mnogo loših.
Nervirao me,ali me i radovao.
Zato mi je na neki čudan način bio drag-ALI ,odkad je počeo da se k.urči još više po novinama i da pljuje Čelzi,zatim pljuje Vengera ...izgubila sam strpljenje za njega.
Postoje mnoge stvari koje mi se mnogo sviđaju-harizma,inteligencija
Ali i one koje mi se ne sviđaju-prepotentnost i nepoštovanje prema drugima.
Realno, svi moji ''witty'' komentari kako ti kažeš ...su bezopasni.POnekad mi pukne film zbog Murinja i tako ispucam se ovdje. Da li mi fali-fali mi.DA li bi voljela da se vrati-možda da, možda ne. Da li mislim da je najbolji trener na svijetu-ne. DA li mislim da je malčice precijenjen-da.
To su moja osjećanja vezana za Murinja.Voljela ga ili ne, ja njega poštujem.
A to Smorinjo-pa to radim da bi te izživcirala :mrgreen:

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
i još nešto- obrni okreni, on će uvijek ostati u istoriji Čelzija i zbog dolaska i odlaska, dobrih i loših poteza,trofeja i izgubljenih šansi,dobrih transfera i užasnih transfera,idiotskih komentara-i duhovitih komentara.Ranijeri NEĆE biti tako zapečaćen zato što nije imao pravu šansu.Ovaj-hoće.

Jeka#26

Poznat
Poruka
8.933
Da si mi objasnila, bas mi objasnila. :lol: :)
Znas sta ja mislim ili kako se bar ja osecam po pitanju njega?
Na neki nacin on je od one vrste osoba koje mogu jednim komentarom da totalno iznerviraju ali kad se sve oduzme i sabere, na kraju dana - ipak shvatis da ih volis. Na neki nacin ti se uvuce pod kozu i to ti je. Nekada je bio bezobrazan, nekada surovo iskren, nekada prepotentan... Ali i kad je bezobrazan i kad nije u pravu - meni je nekako simpatican.
Milion puta sam rekla da je sa njim bilo lepo cak i gubiti, jer se posle njegove analize i komentara osecas kao pobednik.
I ona njegova temperamentnost mi je bila totalno simpaticna. Jednostavno - uvuce se pod kozu.
Ostace naravno upamcen u istoriji Celzija, kao uspesan i mozda najvoljeniji trener Celzija.

A kako i ne bi bio. Pogledaj poslednju izjavu:
Chelsea still in my heart

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Da si mi objasnila, bas mi objasnila. :lol: :)
Znas sta ja mislim ili kako se bar ja osecam po pitanju njega?
Na neki nacin on je od one vrste osoba koje mogu jednim komentarom da totalno iznerviraju ali kad se sve oduzme i sabere, na kraju dana - ipak shvatis da ih volis. Na neki nacin ti se uvuce pod kozu i to ti je. Nekada je bio bezobrazan, nekada surovo iskren, nekada prepotentan... Ali i kad je bezobrazan i kad nije u pravu - meni je nekako simpatican.
Milion puta sam rekla da je sa njim bilo lepo cak i gubiti, jer se posle njegove analize i komentara osecas kao pobednik.
I ona njegova temperamentnost mi je bila totalno simpaticna. Jednostavno - uvuce se pod kozu.
Ostace naravno upamcen u istoriji Celzija, kao uspesan i mozda najvoljeniji trener Celzija.

A kako i ne bi bio. Pogledaj poslednju izjavu:
shvatila si ;)
vidiš da sam ti dobro objasnila

Frank Lampard

Aktivan član
Poruka
1.631
Možda želim sav uspijeh Žozeu, ali Interu-nikad.
Slazem se
Žoze Murinjo je bio u klubu za koji navijam 3 godine.Bilo je tu prelijepih i preružnih momenata, učinio je mnogo dobrih poteza na početku,Nervirao me,ali me i radovao.
odkad je počeo da se k.urči još više po novinama i da pljuje Čelzi,zatim pljuje Vengera ...izgubila sam strpljenje za njega.

Voljela ga ili ne, ja njega poštujem.
Slazem se, za postovanje je sigurno njegov rad u Celsiju, koliko god ga neko mrzio ili volio, a trece nema, jer znam mnogo nekih "oko mene" koji ga ili vole ili mrze.Tako je jednostavno zracio, nema sredine, tako ce biti i sada u Interu
Ej,gledao sam opet onaj film o njemu...secate se njegove price o omletu i jajima.
Losa jaja -los omlet.Na trzistu imate 3 vrste jaja.Ako kupujete losa jaja imacete i los omjet aludirajuci na to da poslednja njegova godina nije bila po njegovom ukusu sto se tice pojacanja(to je bio jedan od njegovih poslednjih intervjua dok je bio u Celsiju.Slika govori sve ,,u svlacionici kako prica sa Terijem imao je odlican odnos sa Velikim procentom svojih igraca 90%.Bio im je kao otac, setimo se kako je Drogba bio depresivan posle njegovog odlaska .U svakom slucaju "Jedan je Zoze" Oborio je sve mnoge rekorde na klubskom i ligaskom nivou ---trofeji su se nizali, jedino ta famozna LS...

Jeka#26

Poznat
Poruka
8.933
Molim te samo ti nemoj da se zalis. Koliko si tema izvadio iz naftalina? Koliko puta sam te opominjala za spam? A koliko puta sam te kaznila?
Bila sam maximalno fer prema tebi.
Ali evo da ne bude da neko ima povlastice, zakljucavam temu.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.