Još malo o odnosima

Исто је код оба пола. Лојалан? Мало ми је лош избор речи..
Пре бих рекла да је то особа која ти верује, довољно да покаже целог себе, важи за оба пола.
И да, догодјло се да ме сматра лакомисленом, детињастом или неодговорном а заправо сам само дозволила да види девојчицу у мени.
 

Back
Top