Još jedna tema o Crnoj Gori.. :D

lima

Aktivan član
Poruka
1.626
Sad bas nesto gledam i od prvih 10 tema 6 je o CG, dve o Hrvatima, jedna o Makedoncima i SAMO jedna vezana za Srbiju... dosta bre vise s tim crnogorštinama...

sve neke teorije zavere, neke gluposti, gledanje u tudje dvorište, kao da je Srbija - Danska pa je sve potaman :D
 
Evo što kaže o Duklji/Zeti Relja Novaković, jedan od najvećih SRPSKIH istoričara

ReljaNovakovic.jpg

Prof. dr Relja Novaković
ReljaNovakovic1.jpg

 
I što je najgore, sve te teme su otvorili Srbi... I onda smo mi opśednuti :lol:

е жешла зике, најмање двије је отвориа овај ваш дукљанин, а једну срби да се шпдрају с такијем ка што је он и арнаутима и осталијем чеченима што их још боле батине које су попили од руса :lol:
 
Sta li ce ti na ovo reci otvarac 5 od tih 6 tema sa nickom dukljanin da mi je znati:think:

е жешла зике, најмање двије је отвориа овај ваш дукљанин, а једну срби да се шпдрају с такијем ка што је он и арнаутима и осталијем чеченима што их још боле батине које су попили од руса :lol:

Nije 5-6, no samo jednu koliko sam ja vidio? Mada, moguće da sam previdio.
Ne znam, za njega imam utisak da postavlja teme na pogrešnom PDF-u, jer ih redovno zatrpa gomilom istorijskih dokumenata.
 
Da li su ovo pripadnici istog naroda? Dobro proučite obije slike!
Polako razmišljajte!

Ako ne znate, pitajte neko dijete od 5 godina!



crnogorskooro1ci.jpg
srbisz4.jpg

Како само лупиш и останеш жив. КОД НАС СРБА СКОРО СВАКО МЕСТО ИМА СВОЈЕ АДЕТЕ... па тако и сваки крај своје посебности и у ношњи... да ли ти у свом недостатку образовања ЗАИСТА НЕ ЗНАШ КАКВИХ СВЕ И КОЛИКО РАЗЛИЧИТИХ НОШЊИ ИМА У СРБА ???
 
Sad bas nesto gledam i od prvih 10 tema 6 je o CG, dve o Hrvatima, jedna o Makedoncima i SAMO jedna vezana za Srbiju... dosta bre vise s tim crnogorštinama...

sve neke teorije zavere, neke gluposti, gledanje u tudje dvorište, kao da je Srbija - Danska pa je sve potaman :D

pa da si malo bolje pogledao video bi da te teme o crnoj gori otvaraju - upravo crnogorci i dukljani(podgorickimali, D U K Lj A N I N...), a i muslimani (Mrdaywalker), a ne Srbi iz Srbije.
Dakle nije u pitanju nikakvo gledanje u tudje dvoriste, mada ovo jeste forum Politika i normalno je diskutovati o susednim regijama.

eto, pokusao si da ispadnes pametan, ali ebiga nije ti proslo
 
Karadjordjevic... posrbljen Arnaut (Albanac) iz plemena Klimenti.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/Клименти
Vladan Рorрevic nalazi da su Hoti, Kastrati i Klimenti braca Kuca, Bratonozica i Pipera.

Posle pada Bosne pod Turke, cetiri brata su izbegla iz Bosne oko 1528.godine, Lazar, Piper,Vaso i Krasni. Od ova cetiri brata su nastala plemena Hoti, Piperi, Vasojevići i Krasnići. Nesto pre njih je dosao Gruda, od kojeg je nastalo pleme Gruda. Krasnici su postali muslimani, Hoti katolici i jedni i drugi poarbanaseni, a Piperi i Vasojevici su ostali pravoslavci i Srbi. Klimenti su poreklom od Krasnića
 
Karadjordjevic... posrbljen Arnaut (Albanac) iz plemena Klimenti.

Ахаха..... па даааааа...... како да не..... као што су и Немањићи у ствари Нимани....... ПА ТО ЈЕ ОПШТЕ ЛУДИЛО ОКОЛНИХ ОТПАДАКА КОЈИ БИ ЖЕЛЕЛИ ДА ПОСТАНУ НАЦИЈЕ ПОШТО-ПО ТО........
 

Back
Top