Još jedna tema o Crnoj Gori.. :D

lima

Aktivan član
Poruka
1.621
Sad bas nesto gledam i od prvih 10 tema 6 je o CG, dve o Hrvatima, jedna o Makedoncima i SAMO jedna vezana za Srbiju... dosta bre vise s tim crnogorštinama...

sve neke teorije zavere, neke gluposti, gledanje u tudje dvorište, kao da je Srbija - Danska pa je sve potaman :D

D U K Lj A N I N

Ističe se
Poruka
2.969
Evo što kaže o Duklji/Zeti Relja Novaković, jedan od najvećih SRPSKIH istoričara

ReljaNovakovic.jpg

Prof. dr Relja Novaković
ReljaNovakovic1.jpg

velke712

Elita
Poruka
24.631
I što je najgore, sve te teme su otvorili Srbi... I onda smo mi opśednuti :lol:

е жешла зике, најмање двије је отвориа овај ваш дукљанин, а једну срби да се шпдрају с такијем ка што је он и арнаутима и осталијем чеченима што их још боле батине које су попили од руса :lol:

zike

Elita
Poruka
21.673
Sta li ce ti na ovo reci otvarac 5 od tih 6 tema sa nickom dukljanin da mi je znati:think:

е жешла зике, најмање двије је отвориа овај ваш дукљанин, а једну срби да се шпдрају с такијем ка што је он и арнаутима и осталијем чеченима што их још боле батине које су попили од руса :lol:

Nije 5-6, no samo jednu koliko sam ja vidio? Mada, moguće da sam previdio.
Ne znam, za njega imam utisak da postavlja teme na pogrešnom PDF-u, jer ih redovno zatrpa gomilom istorijskih dokumenata.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.225
Da li su ovo pripadnici istog naroda? Dobro proučite obije slike!
Polako razmišljajte!

Ako ne znate, pitajte neko dijete od 5 godina!

crnogorskooro1ci.jpg
srbisz4.jpg

Како само лупиш и останеш жив. КОД НАС СРБА СКОРО СВАКО МЕСТО ИМА СВОЈЕ АДЕТЕ... па тако и сваки крај своје посебности и у ношњи... да ли ти у свом недостатку образовања ЗАИСТА НЕ ЗНАШ КАКВИХ СВЕ И КОЛИКО РАЗЛИЧИТИХ НОШЊИ ИМА У СРБА ???

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
Sad bas nesto gledam i od prvih 10 tema 6 je o CG, dve o Hrvatima, jedna o Makedoncima i SAMO jedna vezana za Srbiju... dosta bre vise s tim crnogorštinama...

sve neke teorije zavere, neke gluposti, gledanje u tudje dvorište, kao da je Srbija - Danska pa je sve potaman :D

pa da si malo bolje pogledao video bi da te teme o crnoj gori otvaraju - upravo crnogorci i dukljani(podgorickimali, D U K Lj A N I N...), a i muslimani (Mrdaywalker), a ne Srbi iz Srbije.
Dakle nije u pitanju nikakvo gledanje u tudje dvoriste, mada ovo jeste forum Politika i normalno je diskutovati o susednim regijama.

eto, pokusao si da ispadnes pametan, ali ebiga nije ti proslo

sakatilo1

Veoma poznat
Poruka
14.489
Karadjordjevic... posrbljen Arnaut (Albanac) iz plemena Klimenti.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/Клименти
Vladan Рorрevic nalazi da su Hoti, Kastrati i Klimenti braca Kuca, Bratonozica i Pipera.

Posle pada Bosne pod Turke, cetiri brata su izbegla iz Bosne oko 1528.godine, Lazar, Piper,Vaso i Krasni. Od ova cetiri brata su nastala plemena Hoti, Piperi, Vasojevići i Krasnići. Nesto pre njih je dosao Gruda, od kojeg je nastalo pleme Gruda. Krasnici su postali muslimani, Hoti katolici i jedni i drugi poarbanaseni, a Piperi i Vasojevici su ostali pravoslavci i Srbi. Klimenti su poreklom od Krasnića

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.225
Karadjordjevic... posrbljen Arnaut (Albanac) iz plemena Klimenti.

Ахаха..... па даааааа...... како да не..... као што су и Немањићи у ствари Нимани....... ПА ТО ЈЕ ОПШТЕ ЛУДИЛО ОКОЛНИХ ОТПАДАКА КОЈИ БИ ЖЕЛЕЛИ ДА ПОСТАНУ НАЦИЈЕ ПОШТО-ПО ТО........

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.