lima
Aktivan član
- Poruka
- 1.630
Sad bas nesto gledam i od prvih 10 tema 6 je o CG, dve o Hrvatima, jedna o Makedoncima i SAMO jedna vezana za Srbiju... dosta bre vise s tim crnogorštinama...
sve neke teorije zavere, neke gluposti, gledanje u tudje dvorište, kao da je Srbija - Danska pa je sve potaman
sve neke teorije zavere, neke gluposti, gledanje u tudje dvorište, kao da je Srbija - Danska pa je sve potaman





Valjda ce konacno da se smori kad bude shvatio da prica u prazno i konacno otici da bude prosvetitelj negde drugde 






