Quantcast

(Jos jedna) pomoc!

gockey

Zainteresovan član
Poruka
159
Dakle, Spybot-Search & Destroy mi skenira sistem, pronadje `uljeze`, i sve osim jednog neutralise. Za taj jedan problem mi prijavljuje nesto da je kao jos uvek u memoriji (u upotrebi u sistemu) i da ne moze da ga izbrise, pa mi preporucuje da se odmah prilikom restarta program (Spybot) podigne i skenira ponovo sistem. Tako i uradim i opet isto, skeniram zatim i iz Safe moda i ...opet isto.
Vidim da ovde ima dosta strucnjaka pa vas molim za savet.
Program ima najnoviji update...

gockey

Zainteresovan član
Poruka
159
Hmmm, ovo mi se jos nije desavalo. Naime, u pitanju je ceo direktorijum u Program Files, koji mi se formirao nakon instalacije programa. E, sad`...posle svih ovih neuspelih pokusaja, probao sam da deinstaliram program, ali nisam mogao da ga pronadjem u Add/Remove Programs!!! Nije uspelo ni rucno brisanje. Sto je najcudnije, kada sam nakon 3-4 sata ponovo startovao racunar i skenirao Spybot-om, on mi je `ladno ispravio problem... :-? Zaista sam zbunjen. Koristim NOD32, adaware i spybot, redovno ih update-ujem i sve mi je savrseno funkcionisalo. Da li je ovo i konacno resenje? Moracu da ga pratim par dana, pa cu da vidim sta se dalje desava... :roll:
P.S. GZ i ostali `aktivni` clanovi, citao sam vase postove u drugim temama i sto se mene tice, trebalo bi da vas placaju, svaka vam cast za azurnost koju pokazujete!!! 8-) 8-)

FLUID

Poznat
Poruka
7.917
Kad smo već kod nemogućnosti brisanja fajlova i foldera, kad prijavljuje da se nalazi u memoriji sistema, ima jedan mali fantastičan program Unlocker.
Sa njim je moguće i premestiti i preimenovati takve fajlove. Zaista korisno. A ima i srpski. :D
http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Unlocker.shtml
Sve što nisam mogao da obrišem obrisao je. :-D
Možda ovo nema veze baš sa temom ali može da koristi i u ovakvim slučajevima.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.